Kawaii Coloring
Kawaii Coloring

Kawaii Coloring Book Glitter v1.4.1.3 APK indir (Reklamsız) 2022


Kawaii Boyama Kitabı Glitter, elektronik resimli kitap gibi bir boyama oyunudur. 60'tan fazla sevimli kawaii resmi ruhta eksik çünkü renk girilmedi. Oyuncular en sevdikleri renkleri seçecek ve genel resmin uyumlu görünmesi için bunları birleştirecekt

Android Android Eğlence
5 ( 315 puan )
Fiyat: $0
İsim Kawaii Coloring
Yapımcı Piu Piu Apps
Tür Eğlence
Boyut 19M
Versiyon 1.4.1.3
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Kawaii Coloring is the most famous version in the Kawaii Coloring series of publisher Piu Piu Apps
Mod Version 1.4.1.3

İndir (19M)

Kawaii Boyama Kitabı Glitter, elektronik resimli kitap gibi bir boyama oyunudur. 60’tan fazla sevimli kawaii resmi ruhta eksik çünkü renk girilmedi. Oyuncular en sevdikleri renkleri seçecek ve genel resmin uyumlu görünmesi için bunları birleştirecektir. Ayrıca her bir resim aracılığıyla tarzınızı ifade edebilirsiniz. Güzel resim çerçevelerine eklemek için yaratıcılığınız için çeşitli renk blokları ve çıkartma paketleri!

Kawaii Boyama Kitabı Parıltı Kawaii Boyama Kitabı Parıltı

RENKSİZ RESİMLER

Kawaii Boyama Kitabı Glitter, chibi çizimlerinin ve eğlenceli şekillerin 60’tan fazla resmini toplar. Seçilen resimler çoğunlukla sevimli, çocuklar ve kızlar için uygun resimlerdir ve genellikle pandalar, tek boynuzlu atlar, periler vb. resimleridir. Yumuşak, tatlı seslerle birleştiğinde hoş bir oyun oluştururlar. Oyuncular resimlerin kilidini açabilecek ve renklendirmek istedikleri resmi seçebilecekler.

Renklendirme işlemini yarıda kesmek isterseniz, kaydet düğmesine basarak bunu yapabilirsiniz; Siz gitmeye hazır olana kadar işlemler durdurulacaktır. Döndüğünüzde, başladığınız ama bitirmediğiniz resmi bitirin. Resminizi ortada bırakıp başka bir resimle başlamayın çünkü işinizi bitirdiğinizde bir başarı duygusu hissedeceksiniz.

MUHTEŞEM YARATICILIĞINIZLA RESME HAYAT VERİN

Sadece konturları olan ama renkleri olmayan bir resme resim denmez, ancak tamamlanmamış bir çizim olarak adlandırılabilir. Bir sanatçının ruhu sadece kalemle değil, seçtikleri renklerle de ifade edilir. Aynı şekilde, Kawaii Boyama Kitabı Glitter’ın görüntüleri, her oyuncunun daha fazla ruhuna ve kişiliğine sahip olacaktır. Bazen en sevdiğiniz renkler sıklıkla kullandığınız renkler de kim olduğunuzu ifade eder.

Soğuk tonları sıklıkla kullanan bir kişi, sakin, minimalist bir yaşam tarzını tercih eden biri olduğunu gösterir. Sık sık canlı renklerle resim yapan bir kişi enerji yayar ve kovalamacanın heyecanını yaşar. Ebeveynler bu oyunu oynayarak çocuklarını ve mizaçlarının bazı yönlerini daha iyi anlayabilirler.

Bazen kişiliği ifade ederken, karışıklık veya değişim olacaktır. Böyle zamanlarda, boyamak istemediklerinizi silmek için silgi ikonunu seçebilirsiniz. Ek olarak, oyuncular mükemmel boyama sürecinde kolaylık sağlamak için her ayrıntıyı yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilir, böylece her şey mümkün olduğunca güzel bir şekilde boyanır.

Kawaii Boyama Kitabı Parıltı Kawaii Boyama Kitabı Parıltı

GÜZEL BİR RESİM YARATMAK İÇİN BİRÇOK HAREKETLİ ÇIKARTMA EKLE

Oyunda tatlılar, parıltılar vb. gibi birçok temaya sahip birçok heyecan verici çıkartma paketi var. Farklı çıkartma stilleri ve renkleri ile 70’den fazla çıkartma paketi. Bunları resminizin herhangi bir yerine yapıştırabilirsiniz. Kendi tarzınızda tamamen yeni bir resim yaratın – beğendiğiniz çıkartma paketini bulmak için basit bir işlem. Ardından seçin ve istediğiniz konuma bırakın. Sık kullandığınız çıkartmalar son bölümde görüntülenecektir.

HAFİF EĞLENCE OYUNU

Bu sevimli bir oyundur ve küçük çocuklar için son derece uygundur. Ebeveynler genellikle çocukları ile resimleri renklendirmek için bir araya gelirler. Kawaii Boyama Kitabı Glitter, güzel ve renkli resimlerle oynarken öğrenmek için mükemmel bir seçimdir. Burada okumak üstün zekalı öğrenme demektir. Görüntü yapısı ve renk kombinasyonu sayesinde çocukların hayal gücünü ve yaratıcı zihinlerini harekete geçirir.

Bu oyun tamamen ücretsizdir, bu nedenle indirme ve erişim de çok basittir ve 3. bir taraf tarafından bağlı değildir – hesapları bağlamaya veya kişisel bilgi sağlamaya gerek yoktur. Ayrıca, oluşturulan güzel görüntüler, arkadaşlarınızla görüntülemek veya paylaşmak için bilgisayarınıza kaydedilebilir. Rahatlatıcı anları rahat ve keyifli hale getirelim!

Kawaii Boyama Kitabı Parıltı Kawaii Boyama Kitabı Parıltı

ANA ÖZELLİKLER

  • 60’tan fazla chibi resmi, renksiz animasyonlar ve oyuncuların renklendirmesi için çok sayıda soğuk-sıcak renk içeren paletler
  • Hasarlı veya değiştirilmesini istediğiniz kısımları silmek için “silgi” kullanın. Daha detaylı ve mükemmel renklendirme için her parçayı yakınlaştırın veya uzaklaştırın
  • Yeni bir stil oluşturmak için resme sevimli çıkartmalar ekleyin. Birçok temaya sahip 70’den fazla çıkartma
  • Görsel düşünceniz ve estetik anlayışınız ile kendi tarzınızı yaratın. Farklı resimler oluşturun
  • Ebeveynler ve çocukların birlikte oynayabileceği, özellikle tamamen ücretsiz ve kişisel bilgiler olmadan kurulumu kolay bir oyun.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız Kawaii Coloring ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir