Melon VPN
Melon VPN

KAVUN VPN – SINIRSIZ ÜCRETSİZ VE HIZLI GÜVENLİK PROXY APP, herhangi bir web sitesine en basit şekilde hızlı bir şekilde erişmenize yardımcı olan ve kullanıcılara son derece etkili VPN proxy hizmetlerini etkili ve güvenli bir şekilde sağlayan bir uygu

Android Android Uygulama
4 ( 801 puan )
Fiyat: $0
İsim Melon VPN
Yapımcı Inf Security Studio
Tür Uygulama
Boyut 21.56 M
Versiyon 5.6.134
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Melon VPN is the most famous version in the Melon VPN series of publisher Inf Security Studio
Mod Version 5.6.134
Total installs 10,000,000+

KAVUN VPN – SINIRSIZ ÜCRETSİZ VE HIZLI GÜVENLİK PROXY APP, herhangi bir web sitesine en basit şekilde hızlı bir şekilde erişmenize yardımcı olan ve kullanıcılara son derece etkili VPN proxy hizmetlerini etkili ve güvenli bir şekilde sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca bu uygulama, internet sitelerindeki tüm kişisel bilgilerinizin tamamen güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede diğer insanlar çevrimiçi olarak ne yaptığınızı izlemeyecek ve görmeyecek.

Kavun VPN – Proxy VPN Engelini Kaldır

DÜNYA ÇAPINDA ÇOK SAYIDA SUNUCU VE POPÜLER

MELON VPN’e gelen kullanıcılar, bu ağı kullanarak ve bu ağa bağlanan yüzlerce büyük sunucuyu alma fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca tüm kıtalarda geniş alanlarda birçok kişi tarafından güvenilmektedir ve prestijli hizmet kalitesi ile takdir edilmektedir. Melon VPN ağı şu anda popüler hale getiriliyor ve dünya çapında birçok ülkeye genişletiliyor. Sadece bir tuşa tıklayarak, son derece rahat ve istediğiniz zaman sunucuları değiştirmekte özgür olacaksınız.

MODERN ARAYÜZ TASARLANMIŞ, SADE RENKLERDE VE BİRDEN ÇOK KİŞİYE UYGUN

Üretici, güzel ve modern bir arayüz için MELON VPN’e yatırım yapıyor. Sade ve çok renkli olmayan tonlarıyla birçok kişinin ilgisini çeken yoğun bir vurgu oluşturdu. Her şeyden önce, net ve kesin bilgi satırları aracılığıyla belirli içeriğin keyfine varacaksınız. Bunun gibi şık ve anıtsal bir arayüz, diğer birçok oyuncuyu cezbedecek ve etkileyecek.

Kavun VPN – Proxy VPN Engelini Kaldır Kavun VPN – Proxy VPN Engelini Kaldır

KULLANIMI ÜCRETSİZ VE İNDİRİLMESİ KOLAY

MELON VPN kullanırken, bu uygulamanın para harcamak zorunda olmadığını, aynı zamanda Hue’daki güzel manzarayı görme ve hayran kalma fırsatına sahip olduğunu anlayacaksınız. Daha spesifik olarak, her bir özellik, parayla satın almayı istememizi değil, aynı zamanda gazın tadını çıkarmamızı da gerektirmez. Ayrıca kullanımı da çok kolay, herkes kontrol edebilir ve yetkin bir şekilde kullanabilir. İster çocuk ister yetişkin olun, ihtiyacınız olduğu sürece ağ güvenliğinize hizmet etmek için tamamen indirebilirsiniz.

KOMPLEKS KAYIT GEREK YOK

MELON VPN’e birçok karmaşık ve uzun kayıt adımlarından geçmeniz gerekmeyecek. Sadece erişim kullanılabilir, bu da size çok zaman ve emek kazandırır. Karmaşık kayıt süreçleri kaldırılmış ve yaşamdaki çok makul ve değerli önlemlerle değiştirilmiştir. Ayrıca herhangi bir konfigürasyon desteğine de ihtiyaç duymaz. Tek bir tıklama ile tüm web sitelerini iyi bir şekilde koruyacaksınız.

Kavun VPN – Proxy VPN Engelini Kaldır Kavun VPN – Proxy VPN Engelini Kaldır

TAMAMLANMAMIŞ SORUNLARIN DÜZELTİLMESİ VE İYİLEŞTİRİLMESİ

Uygulamayı denedikten sonra birçok kullanıcı memnuniyet derecesini yıldız sıralamasına göre verdi. Ayrıca, oynama biçimleri veya hizmet kalitesinin mükemmel ve mükemmel hale gelmesi hakkında birçok inceleme okuduk. Ayrıca, sorularını veya yorumlarını her zaman yanıtlıyoruz.

Özellik

  • Tüm dünyada görünen sunucuların sayısı çok fazla ve giderek daha popüler
  • Arayüz, hafif, çok dikkat çekici ve içeriğin hissedilmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Peşin ödemeden özgürce kullanmaktan çekinmeyin
  • Hesap kayıt sürecinde telaşlı ve karmaşık olmaya gerek yok
  • Ağ güvenliğini korumak için daha eksiksiz çözümler geliştirin ve sunun.


İndir (21.56 M)

Artık indirmeye hazırsınız Melon VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInf Security Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir