Karate King Kung
Karate King Kung

Karate King Kung Fu v2.2.3 APK indir (Paralar/Kilitsiz Karakterler) 2022

Karate King Kung Fu Dövüş Oyunu bir dövüş rol yapma oyunudur. Aksiyon ve dövüş oyunu türünü sevenler için eşsiz bir oyun. Oyuncular oyundaki karakterleri canlandıracak ve dramatik maçlara katılacaklar. Bu turnuvanın bir sonraki şampiyonu olabilecek m

Android Android Rol Oyunu
4 ( 131 puan )
Fiyat: $0
İsim Karate King Kung
Yapımcı Fighting Sports
Tür Rol Oyunu
Boyut 111MB
Versiyon 2.2.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Karate King Kung is the most famous version in the Karate King Kung series of publisher Fighting Sports
Mod Version 2.2.3
Total installs 50,000,000+
  • sınırsız para
  • Karakterlerin Kilidi Açıldı 

Karate King Kung Fu Dövüş Oyunu bir dövüş rol yapma oyunudur. Aksiyon ve dövüş oyunu türünü sevenler için eşsiz bir oyun. Oyuncular oyundaki karakterleri canlandıracak ve dramatik maçlara katılacaklar. Bu turnuvanın bir sonraki şampiyonu olabilecek misin?

Karate Kral Kung Fu Dövüş Oyunu

GÜZEL ŞEYLERLE 3D SAVAŞ OYUNU

Güzel 3D grafiklerle yayıncı, oyundaki eşleşmeleri doğru bir eşleşme gibi yeniden yarattı. Ayrıca fon müziği ve canlı ses efektleri sayesinde oyunculara aşırı bir heyecan duygusu yaşatan oyun, oyunculara tüm rakipleri yenmek için olağanüstü bir güç kaynağı verdi. Karate King’de şimdiye kadarki en iyi ölüm kalım dövüşlerinin tadını çıkarın. Sert oynayın ve herkese güçlü bir insan olduğunuzu kanıtlayın.

Karate Kral Kung Fu Dövüş Oyunu

ŞAMPİYONA YOLCULUĞU

Oyun, oyuncuların ekranı esnek bir şekilde manipüle etmelerini sağlayan basit bir arayüze sahiptir. Ekranda görüntülenen yukarıdaki sanal tuşlar ile rakibinizi alt etmek için yeteneklerinizi kullanmalısınız. Oyuncular, rakibi hızlı bir şekilde yenmek için kendilerine mükemmel bir strateji hazırlamalıdır. Bonus puanları kazanmak için rakipleri yenin; bu bonus puanlar, sonraki maçların kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.

Karate Kral Kung Fu Dövüş Oyunu

GÜÇ VE BECERİLERİ YÜKSELTİN

Oyuncular, ek bir silah kullanmak zorunda kalmadan dövüşerek göğüs göğüse dövüş becerilerini öğrenecekler. Her şeye hızlı tepki vermeli, düşmanlardan gelen sahte darbeleri atlatmalı, nihai becerilerinizi göstermelisiniz. Yumruklar, tekmeler,…

Oyuncular, rakiplere saldırmak için becerileri kullanmanın yanı sıra, rakiplerden gelen tehlikeli saldırıları engellemek için savunma becerilerini de öğrenmelidir. Bu aynı zamanda kazanmanın önemli bir parçası olarak kabul edilir ve oyuncuları şampiyon unvanına yaklaştırır. Bu oyunda, oyuncular birçok rakiple savaşmak zorunda ve her rakibin Muay Thai, boks, tekvando,…

Karate Kral Kung Fu Dövüş Oyunu

Oyunun birçok benzersiz ve çeşitli özelliği var ve bir gölge karate ustasına dönüşecek ve şampiyonluğu kazanmak için diğer dövüşçüleri yeneceksiniz. Bu oyunun getirdiği bir diğer benzersiz şey ise oyuncuların internet bağlantısı olmadan oynamanın keyfini çıkarabilmeleridir. Modern dövüş oyunlarını sevenler Karate King’i görmezden gelemezler.


İndir (111MB)

Artık indirmeye hazırsınız Karate King Kung ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFighting Sports

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir