Karate King Kung Fu
Karate King Kung Fu

Karate King Kung Fu v2.4.0 APK (Sınırsız Para) indir


Karate King Kung Fu MOD APK, dövüş sanatları dünyasıyla ilgili ünlü yüzlerin birleştiği günlük dünya olabilir. İnsanlar, herhangi bir rakiple sabit zorluklarda yer alabilmelidir; birçok mod, çevrimiçi oyunun sunduğu sayısız ödül sizi etkileyecektir.K

Android Android Oyun
5 ( 853 puan )
Fiyat: $0
İsim Karate King Kung Fu
Yapımcı Fighting Sports
Tür Oyun
Boyut 82.13 M
Versiyon 2.4.0
MOD Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Karate King Kung Fu is the most famous version in the Karate King Kung Fu series of publisher Fighting Sports
Mod Version 2.4.0

İndir (82.13 M)

Karate King Kung Fu MOD APK, dövüş sanatları dünyasıyla ilgili ünlü yüzlerin birleştiği günlük dünya olabilir. İnsanlar, herhangi bir rakiple sabit zorluklarda yer alabilmelidir; birçok mod, çevrimiçi oyunun sunduğu sayısız ödül sizi etkileyecektir.

Karate Kralı Kung Fu, dövüş stilleri dünyasının kralı konumuna en uygun öğeyi almak için geleneksel bir etkinlik düzenler. Bu güçlü spora tutkusu olan herkes arasında, belirli etkinliklerde elinizi test edebilirsiniz. Sahne, başka bir oyuncuya karşı herhangi bir maça başlamak için her zaman hazırdır; zorunlu iyileştirmeler yapılmıştır. Mevcut oyuncular artık seçenekler panelini hızlı bir şekilde güncelleyebiliyor ve bildirimlerin gösterilme şeklini değiştirebiliyor. Yakında güncellemeyi beklediğiniz için size hak ettiğiniz avantajları sağlayacağız. En yeni varyasyonla ilgili özel bilgiler, dövüş sanatları mahallesine her girdiğinizde şüphesiz daha önce deneyimlenecektir.

1 karate king kung fu fight game 2

OYUNUN ÇATIŞMA MODLARINI HİSSEDİN

İnsanlar kendileri için uygun oyun ayarlarını seçerek Karate King Kung Fu‘da yer aldıklarını onaylayacaklar. Her biri fethedilmesi uzun zaman alan kendi özel özelliklerine sahip toplam üç ortam bulacaksınız. Başlangıçta, masal ve yüzleşme modunu seçerseniz, gerçekleşecek olan etkinlikler arasında tanışma yer alır. eldeki durumu, düşmanı tatmin etmek ve mücadeleyi başlatmak. Yalnızca basit hikayeler gelse de, belirli geri ödeme işlevlerine sahip dövüş sanatlarıyla savaşmak, muhtemelen 1:1 maçı yoğun hale getirecektir.

Nakavt olarak bilinen yepyeni bir mod seçeneğiyle devam edin. İnsanlar, belirli düşmanlarıyla yüzleşmek için kung fu eylemlerini kullanır. Belirli bir hikaye veya durum görmeyeceksiniz. Hem sen hem de onlar, güçlü yumruk ödülünü kazanmayı yeni öğreniyordunuz. Duruma göre kolayca saldırabilir veya savunabilirsiniz. Sonunda, Hyper modu kesinlikle benzersiz bir ölçüm yapmanızı gerektirecektir. Rakipleriniz dev ejderhalar. Çok sayıda oyuncu, şehri son derece tehlikeli ejderha kabilesi ile ilgili çalılardan korumak için etkileşime girer.

1 karate king kung fu fight game 3

KULLANILAN TAMAMEN ÜCRETSİZ ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKARIN

Karate King Kung Fu‘ya tamamen farklı bir dünya getirmek için makinenin düzinelerce benzersiz özellik üretmesi gerekiyordu. Başlangıçta, görüntü ekranındaki eylemleriniz kolayca kaydedilir ve profesyonel dokunmatik ekran kullanılarak hemen gerçekleştirilir. Oyuncular, her hareket için koşullar veya egzersizlerle başa çıkma yöntemiyle ilgili daha fazla içerik bulabilir. Oyunlar için garantili görüntü ve ses kalitesine sahip bir uzman odası sağlamak en önemli odak noktası olacaktır. Çevrimiçi oyunda görünen miktar sınırsızdır; yeteneklerinizi özgürce geliştireceksiniz.

1 karate king kung fu fight game 4

HER BİR TAMAMLAMADA BÜYÜK GÖREV VE ZORLUK SEÇENEĞİNİN ÜSTESİNDEN GEÇİN

Geçen her saat, Karate King Kung Fu daha fazla kayıt yaptırır. Yeni kullanıcılar için dövüş sanatları yeteneklerinizi daha iyi kullanmanıza yardımcı olacak mini dövüşler bekleyebilirsiniz. Atanan işler için, yakında kişisel olarak size değerli teşvikler dağıtılacaktır. Günlük olarak, bildirimler için posta kutusunu kontrol etmek ve birkaç işi gözlemlemek çok önemlidir. Bir aksiyon çevrimiçi oyunu için, oranınız her küçük şeyi belirler. Bu zorluğun üstesinden gelmek için kesin ve etkili saldırılar sağlayın!

DÖVÜŞ TARZLARININ GERÇEK KRALI OLARAK MUHTEŞEM ZAMANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Karate King Kung Fu, sisteme sağladığınız güzel yorumları memnuniyetle karşılar; en kısa sürede gözden geçirilecek ve değiştirilecektir. Bunun yanı sıra sizlere ekstrem dövüş teknikleriyle yüzleşme ile bağlantılı heyecan verici deneyimsel içerikler sunmaya devam ediyoruz. Sayısız beklenmedik durum ve her katılım eğilimi için çok sayıda rakip, hepsini kolayca bitirebilirsiniz. Oyunun özel özelliklerinden biri, hareket sonuçlarının yanı sıra resimlerin standardında yatmaktadır. Olanlardan memnun kalacaksınız, bir dövüş sanatları hayranının yeteneğini geliştirmeye devam edecek, ilerleyecek ve en üstteki alanı kullanacaksınız.

1 karate king kung fu fight game 5

ANA ÖZELLİKLER

  • Geleneksel dövüş sanatları hareketlerini kullanarak dövüş deneyimi sağlar. Her kişi, herhangi bir düşmanla başa çıkacak ve prestijli liderlik tablosunda en üst sırayı korumak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
  • Her katıldığınızda, üç farklı dövüş ayarı arasından seçim yapabilirsiniz. Her modun kendine özgü bir çekiciliği vardır. Oyuncular her pozisyonda kayıt olacak ve maç moduna bağlı olarak sıralamayı fethedecek.
  • İhtiyaçlarınız için hazır bir salonunuz var mı? Hızla kurun ve güzel bir arena oluşturun. Eşyaların nasıl kullanıldığını gözden geçirmek de dahil olmak üzere, savaş söz konusu olduğunda hazırlanmak için biraz zamanınız olmalıdır.
  • Oyunda kullanılan benzersiz özellikleri keşfedin. Oyunun yönergelerini önceden tartışmak, oyun boyunca size çok yardımcı olabilir. Ayarların nasıl girileceği ve değiştirileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • Çok çeşitli büyük ödüller alın ve teklif edilecek. Başlangıç olarak, ödül her zaman madeni para ve eşyalardır. Ardından, oyunun genel performansı ve görüntü kalitesiyle ilgili özel teklifler var.


İndir (82.13 M)

Artık indirmeye hazırsınız Karate King Kung Fu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFighting Sports

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir