Karate King Fight
Karate King Fight

Karate King Fight v2.0.5 APK MOD (Sınırsız Para/Karakterler) 2022


Aksiyon oyunlarını, özellikle dövüş oyunlarını seviyorsanız, aşağıda tanıtılan oyun sizin için son derece harika bir oyun olacaktır. Karate King Fight: Çevrimdışı Kung Fu Dövüşü  , çevrimdışı bir karate dövüş oyunudur. Bu, karakterlerin aşırı kung fu

Android Android Oyun
4 ( 538 puan )
Fiyat: $0
İsim Karate King Fight
Yapımcı Fighting Sports
Tür Oyun
Boyut 80MB
Versiyon 2.0.5
MOD Sınırsız Para/Karakter
Orjinal Google Play
Karate King Fight is the most famous version in the Karate King Fight series of publisher Fighting Sports
Mod Version 2.0.5
  •  Sınırsız Para
  •  Tüm Karakterlerin Kilidi Açık
  •  Reklam Yok


İndir (80MB)

Aksiyon oyunlarını, özellikle dövüş oyunlarını seviyorsanız, aşağıda tanıtılan oyun sizin için son derece harika bir oyun olacaktır. Karate King Fight: Çevrimdışı Kung Fu Dövüşü , çevrimdışı bir karate dövüş oyunudur. Bu, karakterlerin aşırı kung fu vuruşlarına sahip bir 3D dövüş oyunudur. Bu muhtemelen heyecan verici bir oyundur ve oyunculara birçok etkileyici deneyim sunar. Bu oyunu daha iyi anlamak için aşağıdaki makaleyi okuyun.

Karate King Fight: Çevrimdışı Kung Fu Dövüş Oyunları

ROL YAPAN SAVAŞ KARAKTERLERİ

Karate King Fight APK kan pompalayan karate kahramanlarının zorluklarıyla dolu deneyimli saldırılara sahip çevrimdışı bir karate dövüş oyunudur. Bu çizgi film oyunlarının en zorlu seviyeleri aslında efsanevi dünya profesyonel şampiyonuna karşıdır. Süper kung fu topu karate, bu modern delme sporunun sevenleriyle savaşmaya hazır kung fu kullanan bir karate oyunudur.

Bu boks oyununda dev bir şampiyonu kontrol edecek kadar uzmanlığa sahip biri olduğunuzu varsayalım; hemen oyunun şiddetli maçına katılın. Nihai ejderha kung fu şampiyonu resmi olarak eğlenceli bir aksiyon oyunu haline geliyor. Bu oyun, ejderha karate dövüşünün ve süper kungfu savaş oyununun tadını çıkarmak için maceralı bir maceradır. Dragon karate severler, oyunun nihai ilgi çekici 3d savaş oyunu deneyiminin keyfine varacaklar. Kazanan ejderha karate şampiyonu unvanını kazanacak.

Karate King Fight: Çevrimdışı Kung Fu Dövüş Oyunları

KARATE ŞAMPİYONLARI DÜNYASINA YOLCULUK

Karate Fight oyununun çevrimiçi oyunlarında, dünyadaki elma yapımı süper kahramana karşı savaşan ve nihai yaşam ya da ölüm duygusuyla gerçek en iyi dövüşlere dönüşen bir karate topu dövüşçüsüsünüz. Ejderha dövüşü karate ve süper kung fu karate’nin tadını çıkarın, çıplak elle dövüşmeyi, yumruklarınızla silahsız dövüşmeyi ve kickboks yapmayı öğrenin.

Ayrıca, dövüş sanatlarının ve kazanma olasılığının önemli bir parçası olan düşman tekmelerini ve yumruklarını engellemek için karakterin kendisini büyük becerilerle kullanmayı da öğrenmelisiniz. Öyleyse oyuna katılın ve bu harika aksiyon oyununda bir ninjayla savaşmak gibi, dünyanın en büyük gölge karate dövüşçüsü olun. Bu çevrimdışı oyunlarda sıkı oynayın ve anime süper savaşçılarına karşı güçlü bir usta ninja olarak becerilerinizi kanıtlayın. Bu, en iyi kung fu ve karate dövüş oyunudur ve en sevdiğiniz efsanevi kahramana karşı ücretsiz maceralar sunan aşırı bir aksiyon boks oyunudur.

Karate King Fight: Çevrimdışı Kung Fu Dövüş Oyunları

YÜZ AŞIRI SANATLAR EĞİTİM KARŞITLARI VE NİHAİ KARATE KRAL OLMAK İÇİN TAKTİKLER

Karate Dövüşünde oyuncular, ilerlemenizde yeni kademelerin kilidini açmak ve yeni seviyelerde kendilerine meydan okumak için güçlü rakiplerle savaşmak, onları kazanmak ve bonus puanlar kazanmak zorunda kalacaklar. Rakipleriniz tekvando, muay Thai, kung fu, boks ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli stiller kullanacak, bu nedenle uygun dövüş stratejilerine ve tekniklerine sahip olmanız gerekir. Dövüş oyunlarında düşman efsanenizin her hareketine çabucak tepki verin ve nihai kaplan pençesi karate kung fu topunun gücüyle tüm rakipleri yenmek için nihai becerinizi gösterin, rakibin yumruklarını veya tekme tekmelerini dikkatlice atlatın. Ayrıca bu gerçek kung fu dövüş savaşında size meydan okuyan ve onları kötü bir şekilde yenen tüm anime boksörlerle taktikleri ustaca kullanmanız ve ellerinizi kazanmanız gerekiyor.

Karate King Fight: Çevrimdışı Kung Fu Dövüş Oyunları

ÖZELLİKLER VE YÜKSELTME

Karate King’in birçok benzersiz ve çeşitli özelliği vardır, bu nedenle oyuncular için güzeldir. Bu oyunda süper ejderhanız Karate efsanenizle oynayacak, kung fu boksörlerini yenecek ve bir sonraki turnuvanın kilidini açmak için bonus puanlar kazanacaksınız. Meydan okuyucunuzun enerjisini hızla düşürmek için süper ninja güçlerinizi kullanmanız gerekecek. Oyun, karate tutkunuzu artırmak ve tutkunuzu daha da geliştirmek için güzel grafiklere ve uygun bir ortama sahiptir. Arka plan müziği ve ses efektleriyle birlikte pürüzsüz ve sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri, o karanlık Karate arenasında enerjinizi yükseltecek.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak oyun, jab, hook ve üst gibi yeni efsanevi saldırılar ve stiller ile gücünüzü, hızınızı ve doğruluğunuzu yükseltmenize olanak tanır. Oyun, bu çevrimdışı oyunlarda zamanında kararlar vermenize, düşmanlara doğru zamanda yumruk ve tekmelerle vurmanıza ve nihai eylemlerinizde kesinlik ve hızı kullanarak düşman saldırılarını engellemenize yardımcı olur.

Karate King Fight: Çevrimdışı Kung Fu Dövüş Oyunları

Bu çevrimdışı oyun gerçekten son derece eğlenceli ve ilgi çekici, oyunculara önemli saldırı saldırıları ile yeni deneyimler sunuyor. Ek olarak, oyunun grafikleri oyuncuları cezbetmede önemli bir katkı faktörüdür; Oyunun grafikleri, oyundaki ve dövüş sanatlarındaki vuruşların gerçekten birinci sınıf, gerçekçi tasvirleridir.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Karate King Fight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFighting Sports

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir