Kairo Land
Kairo Land

Kairo Land v1.32 APK + MOD (Kilitsiz Tam Sürüm) indir 2022

Kairo Land, birçok yerleşik özellik ile oyunculara son derece kullanışlı bir deneyim sunacak. Bu oyuna geldiğinizde, birçok farklı yerleşik özelliğe sahip olacaksınız ve tek bir uygulama ile hepsini deneyimleyebileceksiniz. Çok fazla farklı tekli oyu

Android Android Macera Oyunları
4 ( 444 puan )
Fiyat: $0
İsim Kairo Land
Yapımcı Kairosoft
Tür Macera Oyunları
Boyut 145MB
Versiyon 1.32
MOD Kilidi Açılmış Tam Sürüm
Orjinal Google Play
Kairo Land is the most famous version in the Kairo Land series of publisher Kairosoft
Mod Version 1.32
Total installs 100,000+

Kairo Land, birçok yerleşik özellik ile oyunculara son derece kullanışlı bir deneyim sunacak. Bu oyuna geldiğinizde, birçok farklı yerleşik özelliğe sahip olacaksınız ve tek bir uygulama ile hepsini deneyimleyebileceksiniz. Çok fazla farklı tekli oyun indirmek istemiyorsanız ve hepsini tek bir uygulamada deneyimlemek istiyorsanız bu son derece uygun bir seçim olacaktır.

BİRÇOK FARKLI OYUN İÇERİR

Tek bir üreticiden birçok oyunu bir arada deneyimlemeyi seven biriyseniz, üretici Kairosoft Co., Ltd.’yi görmezden gelemezsiniz. Bu, oyunculara birçok farklı oyunun sunulduğu özel bir oyun üreticisidir. Harika bir profesyonel ekibiyle bu üretici, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı temaya sahip birçok oyun yayınlayabilir.

Ancak bu üreticinin sadık bir hayranı olduğunuzda, aynı anda çok fazla oyun indirdiğinizi hissediyorsunuz. Bu kesinlikle oldukça fazla karmaşık deneyime neden olacaktır. Ve Kairo Land’in ortaya çıkmasının ana nedeni de bu; Bu oyuna geldiğinizde, üretici tarafından entegre edilmiş diğer oyunları deneyimleyebileceksiniz, bu da son derece uygun.

POPÜLER OYUNLAR VE YENİ OYUN BİLGİLERİ

İndirmeye karar vermeden önce, bu uygulamanın favori popüler oyunlarınızı içerip içermediğini düşünmüş olabilirsiniz? Üretici, adından söz ettiren popüler oyunların entegre edileceği cevabını verecek. 8-Bit Farm, Pool Slide Story, The Manga Works, Grand Prix Story, Pocket Clothier, Venture Towns, Kairobotica, Pocket League Story,…

Ayrıca bu, üreticilerin kullanıcılara sunmak istediği özel bir entegre bilgi ve iletişim kanalıdır. Oyuncular, ilk fikirlerini, yorumlarını ve değerlendirmelerini vermek için burada en hızlı yeni oyun demolarını deneyimleyebilirler. Bununla birlikte, birçok heyecan verici ve faydalı daha fazla bilgi oyunculara hızla güncellenecektir.

Tüm oyunlar, oyuncular için son derece harika bir deneyim olacak tek bir uygulamaya entegre edilecek. Ve Kairo Land, her şeyin mükemmel bir şekilde entegre edildiği harika bir üründür. Üreticinin adını taşıyan oyunlardan birçok yeni bilgi, oyuncuların deneyimlemesi için sürekli olarak güncellenecektir.


İndir (145MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kairo Land ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir