K-9 Mail
K-9 Mail

K-9 Mail v5.909 APK (Son Sürüm) indir 2022


İndir (7MB)

K-9 Mail, kullanıcılara farklı e-posta türleri kullandıklarında kolaylık sağlar ve bunları kullanırken senkronizasyondan yararlanır. Gerekli işlemleri aynı anda uygulayacak ve arayüzü ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacaksınız.

Android Android İletişim
4 ( 145 puan )
Fiyat: $0
İsim K-9 Mail
Yapımcı K-9 Dog Walkers
Tür İletişim
Boyut 7MB
Versiyon 5.909
MOD Bilgisi Son Sürüm
Orjinal Google Play
K-9 Mail is the most famous version in the K-9 Mail series of publisher K-9 Dog Walkers
Mod Version 5.909
Total installs 5,000,000+

K-9 Mail, kullanıcıların aynı cihazda farklı sağlayıcılardan gelen e-postaları kullanmalarına izin veren bir uygulamadır. Bu, gelen mesajları birleşik bir posta kutusunda kontrol etmelerini tamamen kolaylaştırır. Aynı zamanda cihazınızdaki tüm e-postalar için de bildirim ayarlayabilir ve gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama ayrıca, istediğiniz ilgili öğelerden bazılarını değiştirmenize olanak tanır.

AYNI UYGULAMADA BİRDEN FAZLA E-POSTA KULLANIN

K-9 Mail’de kullanıcılar, çalışacak herkesin kullanmak isteyeceği tamamen kullanışlı bir özellik bulabilecek: aynı anda birden fazla e-posta. Muhtemelen farklı sağlayıcılardan gelen birçok e-posta türünü kullanmanız gerekeceğinden ve ilgili kullanıcı uygulamalarını yüklemenizi gerektireceğinden, bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur. Aynı zamanda hemen hemen aynı özelliklere sahip olacaklardır, yani bu uygulama sizin için bu sorunu tamamen çözmektedir.

K-9 Posta K-9 Posta

E-POSTA UYGULAMAYA KOLAYCA GİRİŞ YAPIN

K-9 Mail’de yapmanız gereken ilk şey, özelliklerini kullanmaya başlamak için kullandığınız e-postalara giriş yapmanız gerekecek. Ayrıca, aklınızda bulundurmanız gereken bir nokta, Gmail gibi bazı e-postaların, üçüncü taraf bir uygulamadan kullandığınız e-postaya giriş yapmak için bir uygulama şifresi oluşturmanızı gerektirmesidir. Ayrıca, Gmail’inize girdikten sonra bu yapıldığında endişelenmenize gerek yok.

AYNI ANDA BİRDEN ÇOK HESAP KULLANIN

Farklı sağlayıcıları kullandığınız e-postaları K-9 Mail’e ekledikten sonra, kullanabileceğiniz özellikler aynı olduğu için kullanım konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Aynı zamanda, bu kullanım, hesap değiştirmeniz gerekmediğinden senkronizasyonun bazı yönlerini de beraberinde getirir ve uygulama ile ilgili değişiklikleriniz kullandığınız hesaplara yayılacaktır. Kullanılabilmesinin kolaylığını elbette göz ardı etmeyeceksiniz.

GELEN BİLGİLERİ KOLAYCA KOLAYCA TAKİP EDİN

Yukarıda bahsedildiği gibi, K-9 Mail’de kullanılan birçok e-posta hesabı bulacaksınız ve elbette her hesabı kontrol etmek biraz zahmetlidir. Böylece uygulama, farklı e-postalarınızdan aldığınız mesajların birleşik bir posta kutusunu sağlar. Ayrıca, posta kutunuz için bildirimler ayarlarken bildirim almayı daha uygun bulabilirsiniz. Bildirimleri görmeden çalışmalarınız kesintiye uğramadan sürekli olacaktır.

K-9 Posta K-9 Posta

BİRDEN FAZLA HESAP İÇİN TEK BİÇİMLİ İMZA DESTEK

Farklı platformlardan birden fazla e-posta kullanmaktan hoşlanmayacağınız bir şey, e-postalardaki imzalardır. Platform farklılıkları nedeniyle bunları manuel olarak eklemeniz gerekecek ve şimdi uygulamanın sunabileceği tekdüzelikten yararlanacaksınız. Spesifik olarak, yalnızca benzersiz bir imza eklemeniz ve kullandığınız hesaplara uygulamanız yeterlidir. Böylece uygulamayı kullanırken işiniz kolaylaşacaktır.

TEMASI DEĞİŞTİREREK DENEYİMİ DEĞİŞTİRİN

Uygulamanın temasını ayarlayarak deneyiminizi daha kolay değiştirebilirsiniz ve kullanabileceğiniz iki ana tema beyaz ve koyu. Ayrıca yazı tipi boyutu, animasyon ve daha fazlası gibi bazı görüntüleme öğelerini de bulabilirsiniz.

Bu uygulama, kullanıcıların e-postayı en iyi şekilde yüklemesi ve kullanması için mükemmel şekilde uygundur:

  • Kullanıcılar, tek bir uygulamada farklı sağlayıcılardan birden fazla e-posta kullanabilir.
  • Bu, kullanıcılar uygulamayı kullanırken önemli mesajları görmezden gelemeyecekleri zaman kullandıklarında senkronizasyon sağlar.
  • Uygulama, her tür e-postayı ve her bir e-posta türü için ilgili güvenlik yöntemlerini destekler.
  • İmza ekleme gibi önemli işlemler, birçok farklı e-postaya uygulandığında daha kolay yapılabilir.
  • Bilgileri daha rahat okumak için uygulamanın görüntüleme öğeleriyle ilgili öğeleri özelleştirebilirsiniz.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız K-9 Mail ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanK-9 Dog Walkers

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.