Just Dance Now
Just Dance Now

Just Dance Now v5.5.1 APK (En Son) indir 2022


Just Dance Now, oyuncuların mümkün olduğunca çok puan almak için ekranda dans hareketleri gerçekleştirdiği bir ritim oyunudur. Kontrol ve içerik akışı gerçekleştirmek için iki cihaza ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda, her zaman izlemeniz için belirli

Android Android Müzik
5 ( 955 puan )
Fiyat: $0
İsim Just Dance Now
Yapımcı Ubisoft Entertainment
Tür Müzik
Boyut 75M
Versiyon 5.5.1
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Just Dance Now is the most famous version in the Just Dance Now series of publisher Ubisoft Entertainment
Mod Version 5.5.1
Total installs 10,000,000+

İndir (75M)

Just Dance Now, oyuncuların mümkün olduğunca çok puan almak için ekranda dans hareketleri gerçekleştirdiği bir ritim oyunudur. Kontrol ve içerik akışı gerçekleştirmek için iki cihaza ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda, her zaman izlemeniz için belirli talimatlar olacaktır ve birkaç saniye sonra beğendiğiniz şarkıyı hemen deneyimleyebilirsiniz. Ek olarak, şarkıların sayısı da deneyimlemek için zaman ayıracağınız tamamen çeşitlidir.

EVDE DANS DENEYİMİ

PS4 gibi platformlardaki ünlü Just Dance serisini zaten biliyorsanız, kendiniz deneyimlemeniz için artık Android platformunda bulunan Just Dance Now’ı görmezden gelemezsiniz. Deneyimlemek için nefes kesici şarkılar bulabileceksiniz ve her dans ettiğinizde egzersiz yapıyor ve kalori yakıyorsunuz. Yani iki cihaz arasındaki bağlantının bazı unsurlarını yapmanız gerekiyor ve ardından istediğiniz gibi dans edeceğiniz şarkıyı seçmekte özgürsünüz.

Şimdi Dans Et Şimdi Dans Et

BAĞLANTIYI KOLAYLAŞTIRIN

Just Dance Now’da oyuncuların iki vazgeçilmez cihaza sahip olması gerekecek: bir kontrol cihazı, genellikle bir akıllı telefon, çünkü hafiftir. Bu ikinci cihaz, bir tablet, PC monitörü ve hatta Chromecast kullanarak TV yayınlıyor. Aynı zamanda, oyunun size önerdiği belirli talimatları izlemeniz gerektiğinde bağlantı basittir. Böylece, sadece birkaç dakika sonra bir odaya erişebilir ve istediğiniz şarkıları seçebilirsiniz.

Oyun, farklı yöntemlerle üç tip ekran arasından seçim yapmanızı sağlıyor ancak daha çok PC monitörlerini seçeceksiniz. Özellikle, PC monitörünün bu oyunun resmi web sitesine bağlanmasına izin vereceksiniz ve Smart TV de bunu yapabilir. Ardından, ekranın köşesinde bir satır QR kodu ve bir dizi sayı göreceksiniz. Numarayı girmeniz veya QR kodunu Android cihaza taramanız gerekir; bağlantı tamamlandı.

İSTEDİĞİNİZ ŞARKIYI SEÇİN

Yukarıda bahsedildiği gibi, Just Dance Now kontrol cihazlarının çoğu genellikle akıllı telefonlardır çünkü kompakttırlar ve herkes onları tutabilir. Ayrıca, arama arayüzü basittir ve tüm arama özelliklerinden kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Seçim süreci başarılı; eğlenceli tasarımlara sahip avatarları seçeceksiniz. Oyun ekranına başladıktan sonra akıllı telefonunuzu elinizde tutmanız ve oyun ekranındaki hareketlere göre dans etmeye devam etmeniz gerekiyor.

Kendi alanlarında istedikleri her şeyi yapabildikleri zaman, dans hareketleri oyuncuları heyecanlandıracaktır. İstedikleri gibi dans etmekte özgürler ve ellerinde akıllı telefonlar ile dans süreci engellenmeyecek. Aynı zamanda herhangi bir hareketi doğru yaptığınızda teraziyi de geliştirmiş olursunuz. Oradan da her zaman kırmaya çalışacağınız noktalar olacaktır.

Şimdi Dans Et Şimdi Dans Et

İSTEDİĞİNİZ ŞARKIYI DENEYİN

Just Dance Now’a gelince, oyundaki ünlü ve komik şarkıları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Bu oyunun destekleyebileceği şarkı sayısı artık 500’den fazla şarkı ve tüm bu şarkıları deneyimlemek için çok zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda Kill This Love, Bad Guy, Despacito ve daha birçok ünlü şarkıdan da bahsedebiliriz. Elbette bu, stresi azaltmanıza ve faydalı bir şekilde kalori yakmanıza yardımcı olacak bir oyun olacaktır.


İndir (75M)

Artık indirmeye hazırsınız Just Dance Now ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUbisoft Entertainment

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir