Just Cause
Just Cause

Just Cause Mobile v0.9.62 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Just Cause: Mobile, oyuncuların harekâttan çok oyunculuya kadar yoğun savaşlar yaşadığı bir atış oyunudur. Sefer modunda görevleri tamamlayabilecek, kooperatifte arkadaşlarınızla düşman dalgalarıyla savaşabilecek veya çok oyunculu modda diğer oyuncul

Android Android Aksiyon
5 ( 823 puan )
Fiyat: $0
İsim Just Cause
Yapımcı SQUARE ENIX Co Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 290M
Versiyon 0.9.62
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Just Cause is the most famous version in the Just Cause series of publisher SQUARE ENIX Co Ltd
Mod Version 0.9.62

İndir (290M)

Just Cause: Mobile, oyuncuların harekâttan çok oyunculuya kadar yoğun savaşlar yaşadığı bir atış oyunudur. Sefer modunda görevleri tamamlayabilecek, kooperatifte arkadaşlarınızla düşman dalgalarıyla savaşabilecek veya çok oyunculu modda diğer oyuncularla savaşabileceksiniz.

Just Cause®: Mobil

UNREAL ENGINE 4’ÜN GRAFİKLERİNİ KEŞFEDİN

Just Cause®: Mobile’ı deneyimlemeye başladığınızda, bu oyunun getirebileceği güzel grafiklerden kesinlikle etkileneceksiniz. Unreal Engin 4 ile tasarlanmıştır, bu yüzden oyundaki dünya çeşitli, ayrıntılı ve görmezden gelemeyeceğiniz savaş sahneleri eşlik ediyor. Eşzamanlı olarak, oyuncuların bulduğu hikaye, ailesini kaybeden karakterin etrafında döner, bu da onların savaşma motivasyonu.

Karakterin sahne tanıtımından sonra, iki karakter, kapüşonlu gömlek giyen Rico ve Carmen arasındaki diyaloğa yönlendirileceksiniz. Rico örgüte ihanet etmeye karar verdi ve Carmen’i görmeye gitti. Dışarı atlayarak kaçar ve sahne Firebrand eğitim üssüne devam eder. Ana karaktere döndüğümüzde ve ilk yolculuğa başladığımızda, o da öyle. Seviyenin sonunda, Carmen kahramanı Rico’yu yok etmek için Ajansa katılmaya ikna eder.

Just Cause®: Mobil

ETKİLEYİCİ SAVAŞ MEKANİKLERİ VE OYUN MODLARI

Just Cause®: Mobile’da oyuncular kendilerini uygun hissettikleri oyun modunu seçecekler. Oyuncular için birçok çekici nokta getiren kampanya, çok oyunculu ve kooperatif içerir. İlk mod, oyuncuların ana karakterin hikayesini öğrenecekleri ve bu sayede zorlu görevlere ve bitirmek zorunda oldukları düşmanlara erişecekleri kampanya modudur. Oyun kesinlikle beğeneceğiniz silahlar ve destek ekipmanları sunuyor.

Diğer bazı atış oyunlarından farklı olarak, sağ joystick düğmesi, atış açısını ayarlamak da dahil olmak üzere iki özelliği birleştirir ve onu sürüklediğinizde mermiler ateşlenir ve oyuncular için tamamen uygun olur. Aynı zamanda, helikopter gibi büyük düşmanlardan gelen güçlü saldırılara dikkat etmeniz ve kaçınmanız için sinyal verilecektir. Saldırı alanı oldukça geniş olacak, bu yüzden ileriye doğru ateş etmek ve karakterin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için fazladan bir çapa alacaksınız.

Yukarıdaki birincil oyun modunun yanı sıra, arkadaşlarınızla işbirliği ve çok oyunculu modları da deneyimleyebilirsiniz. İşbirliği için diğer üç oyuncuyla ittifaklar kuracak ve sürekli bir düşman dalgasına karşı zorlu görevler üstleneceksiniz. Çok oyunculu mod, ekip üyesi on kişiye ulaştığında daha fazla oyuncuya ihtiyaç duyacak ve oyunun sunduğu birçok silahı kullanarak benzer sayıdaki diğer iki takıma karşı çıkacaksınız.

Just Cause®: Mobil

BİRÇOK EKİPMANLA TEMSİLCİİNİZİ GÜÇLENDİRİN

Just Cause®: Mobile’da tehlikeli maçlara katılırken farklı silahlar gereklidir ve hayranlık uyandıran yıkıcı güce sahip birçok silah vardır. Aynı zamanda, zırhı tam olarak donatabilir, öğeleri destekleyebilir ve daha fazla düşmanla başa çıkmak için performanslarını artırabilirsiniz.

Bu oyundaki atış deneyimi nihayetinde gözlerinizi alamamanızı sağlıyor çünkü:

  • Oyundaki grafikler Unreal Engine 4 kullanılarak tasarlanmıştır, bu nedenle bu oyunun getirdiği resimlerin kalitesinden emin olabilirsiniz.
  • Oyun, tercihlerinize bağlı olarak bulabileceğiniz ve seçebileceğiniz farklı oyun modlarına sahiptir.
  • Her moddaki oyuncu sayısı sürekli dalgalanıyor, bu nedenle arkadaşlarınızla düşman dalgalarına veya diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.
  • Yenilikçi kontroller, birçok oyuncuya ve savaşta size yardımcı olacak yeni ekipmanlara ulaşmayı kolaylaştırır.
  • Erişebildiğiniz silahların, zırhların ve destek ekipmanlarının sayısı tamamen çeşitlidir ve daha güçlü düşmanlarla yüzleşmek için onları fazla mesai yapabilirsiniz.


İndir (290M)

Artık indirmeye hazırsınız Just Cause ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSQUARE ENIX Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir