Jurassic World
Jurassic World

Jurassic World: The Game v1.59.11 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Jurassic World™: Oyun sizi dinozorların geliştiği eski zamanlara götürür. Oyuncular bu heyecan verici simülasyon oyununu deneyimleyecek, eşsiz bir macera dünyasına dalacaklar. Dinozorları kendiniz geliştirmeyi hedefliyorsanız, burası keşfetmeniz için

Android Android Oyun
4 ( 377 puan )
Fiyat: $0
İsim Jurassic World
Yapımcı Ludia Inc
Tür Oyun
Boyut 45MB
Versiyon 1.59.11
MOD Ücretsiz Alışveriş/VIP
Orjinal Google Play
Jurassic World is the most famous version in the Jurassic World series of publisher Ludia Inc
Mod Version 1.59.11
Total installs 50,000,000+
  • Ücretsiz alışveriş (Satın alırken bağlantı kesilir, ancak oyun satın aldığınız şeyi kaydetmeye devam eder)
  • “Kaynaklar” mağazasında nakit satın almayın

NOT
  • MOD'un çalışabilmesi için önce Lucky Patcher'ı kurduğunuzdan emin olun.
  • Oyunda VIP'yi etkinleştirmek için VIP satın alırken "Satın almayı geri yüklemek için kaydet"i seçin!


İndir (45MB)

Jurassic World™: Oyun sizi dinozorların geliştiği eski zamanlara götürür. Oyuncular bu heyecan verici simülasyon oyununu deneyimleyecek, eşsiz bir macera dünyasına dalacaklar. Dinozorları kendiniz geliştirmeyi hedefliyorsanız, burası keşfetmeniz için bir cennettir. Daha da ilginç olanı, dünya için daha fazla dinozor türü geliştirmek için araştırma yapmak üzere her yerde arkadaşları bir araya getirmektir.

Jurassic World™: Oyun

MÜKEMMEL MACERA TRANSFERİ

Uzun zamandır geçmişin gizemli dinozorlarını kendi başınıza keşfetmek istediniz. Tutkunuz nedeniyle, bu dev şey hakkında sürekli araştırma ve araştırma yapıyorsunuz. Şimdi, Jurassic World™: Oyun, uzayda heyecan verici bir yolculukla dinozorların zevklerini keşfetmenize izin verecek. Havadaki bu yolculuk sizi dinozorların dünyasına götürecek ve bu aynı zamanda araştırmanız için bir cennet.

En heyecan verici şey ise bu gezinin oldukça özel olmasıdır. Uzay gemisinde dünyanın her yerinde daha fazla arkadaşınız olacak ve dinozorları inşa etmek için aynı hedeflere ve ideallere sahipler. Bu gezi çok bekleniyor ve yol boyunca arkadaşlarınızla bir toplantı yapmanız gerekiyor. Sizi hem bunaltacak hem de tarif edilemez bir şekilde heyecanlandıracak devasa dinozorlarla yeni bir dünya açılıyor.

Jurassic World™: Oyun

AYRICA DİNOZORU ARAŞTIRIN

Oluşturduğunuz ekip, belirlediğiniz yolu izliyor ve Jurassic World™: The Game sizi bunu yapmaya teşvik ediyor. Her insan bir dinozor türünün evrimi üzerine araştırmalara başlayacak. Birlikte keşfetmemiz için burada toplanmış her türden toplam 150 dinozor var. Dinozorların çeşitliliği bize birlikte yeni noktalar keşfetme heyecanı verecek.

Bu hayvanı inceledikten sonra, bebek dinozorları beslemeye başlayalım ve sonra onları en tuhaf dinozorlara dönüştürelim. Özellikle bu dinozorları farklı askeri amaçlar için de kullanabilir, dinozor gibi makineler yaratabilirsiniz. Ve daha spesifik olarak, dünyadaki en büyük dinozor evrimi yarışmasına katılın.

Jurassic World™: Oyun

OYUN EĞLENCE

Oyun, farklı yerlerde, yabancı topraklarda kaybolmamızı ve dinozorlar hakkında heyecan verici şeyler öğrenmemizi sağlıyor. Jurassic World™: The Game için çeşitlilik yaratmak için tüm şekil, kişilik ve boyutlarda 150’den fazla dinozor burada toplandı. Ayrıca oyun, bu hayvanın evrimsel görüntülerini ve hatta hayatta kalma süreçlerini dikkatlice kaydetti.

Oyunun benzersizliği, takdire şayan durakları içermelidir; dinozorların büyümesi, net bir şekilde görmemiz için hızla yeniden üretilecek. Ayrıca, modern makineler de başarılı araştırmalara katkıda bulunur. Evrim haritaları da araştırma amaçlı dahil edilmiştir.

Şimdi Jurassic World™: The Game’i seçin ve heyecan verici evrimsel anlara dalın. Oyun bize her zaman oyuncuların keyif aldığı en heyecan verici deneyimi sunar. Oyun, oyuncuların en keyifli deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için her zaman özellikler ve oynanışla ilgili yeni güncellemelere sahiptir.


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız Jurassic World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLudia Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir