Jurassic Survival Island
Jurassic Survival Island

Jurassic Survival Island v10.3 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Jurassic Island Survival MOD APK, tehlikeli yaratıkların olduğu gizemli bir adada yaşayacağınız ve kendi silahlarınızı bularak hayatta kalmanın bir yolunu bulacağınız, avcılık ve toplayıcılıkta size iyi destek olmak için hayvanları toplayacağınız çek

Android Android Aksiyon
5 ( 587 puan )
Fiyat: $0
İsim Jurassic Survival Island
Yapımcı GameSpire Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 97MB
Versiyon 10.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Jurassic Survival Island is the most famous version in the Jurassic Survival Island series of publisher GameSpire Ltd
Mod Version 10.3
Total installs 10,000,000+

İndir (97MB)

Jurassic hayatta kalma adasında, oyuncular zorlu bir adada hayatta kalabilmek ve hayatta kalabilmek için hayatta kalma becerilerini kullanmalıdır. Bu ada tehlikeli ve korkunç dinozorlarla dolu. Hiçbir şey almayacaksınız ve burada hayatta kalmanın ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız. Hayatta kalmak için yiyecek bulmanız, avlanmanız, toplamanız ve silahlar yapmanız gerekiyor. Oyuncular, tehlikeli yerlerde gizemli maceralara katılma hissini yaşayacaklar.

Jurassic Hayatta Kalma Adası

3D GRAFİKLER

Bu oyunun cazibesi, oyunculara çok gerçekçi bir deneyim ve bu adanın sertliğinin net bir simülasyonunu verecek 3D grafiklerle 3D tarzda tasarlanmış olmasıdır. Av, aksiyon, macera gibi türlerden sıkılıyorsunuz, sonra oynuyor ve Jurassic dinozor avı hayatta kalma atış oyununun tadını çıkarıyorsunuz. Bu oyuna geldiğinizde, fikrinizi değiştirecek ve ona hayran kalacaksınız. Özgünlük, gizemli bir diyarı keşfetmek gibidir ve bu türü sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Yüksek çözünürlüklü 3D stilindeki grafik tasarım, oyunculara yeni deneyimler sunar ve oyunun sertliğini açıkça hisseder.

Jurassic Hayatta Kalma Adası

HAYATTA KALMA OYUNLARI

Bu aşırı bir hayatta kalma oyunudur ve hayatta kalmak sandığınız kadar basit değildir. İhtiyacınız olan şey bu zorlu topraklarda hayatta kalabilmek için her şeyi yapmak. Temel amacınız bu gizemli adada hayatta kalmak için oldukça basit. Bu ada, hayatta kalmak için bulmanız ve kazanmanız gereken çeşitli temel kaynakları ve malzemeleri sağlar.

Jurassic Hayatta Kalma Adası

HER GÜN SAĞLIĞI İZLEYİN

Yaşamla ölümün ince çizgisi arasında durur, daima korkar ve sağlığının durumunu düşünür. Her gün sağlıklı kalabilirsiniz ve her gün o dinozor adasındaki son gününüz olabilir. Ve şimdi, karakterinizin hayatta kalması sadece sizin gücünüze bağlı. Temel hedefiniz oldukça basit – ölümcül dinozor ormanında hayatta kalın. Bu orman çok sayıda temel kaynak ve malzeme sağlıyor: vahşi dinozor parkında saklı gizemi keşfedin.

Jurassic Hayatta Kalma Adası

HEDİYELER VE BONUSLAR

Her gün size farklı görevler verilecek; görevleri tamamlarken para ve altın kazanarak herhangi bir kaynak veya nesne satın alabiliyorsunuz… Adada hayatta kalma şansınız çok. Okyanusun ortasında çok sayıda bonus toplamanız ve bunları kahramanınızı yükseltmek için kullanmanız gerekiyor. Ne kadar yüksek olursanız, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur, bu yüzden verilen görevleri iyi bir şekilde tamamlamaya çalışarak mümkün olduğunca çok bonus almak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

Jurassic Hayatta Kalma Adası

HER YAŞ İÇİN ÜCRETSİZ OYUN

Oyunda ilerledikçe, ücretsiz Jurassic Dino görevlerinde ve 3D dinozor avı görevlerinde inşa edebileceğiniz ve atış silahlarınıza yerleştirebileceğiniz çeşitli türlerde ücretsiz av arena oyunu av silahları toplayabileceksiniz. Dinozorları avlamak, kahramanınızı geliştirmenize ve bu zorlu adada hayatta kalma şansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Dinozor avcısında, hem ücretsiz suikastçıları hem de Dino Jurassic suikastçılarını takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz silahlar sunulacak.

Jurassic Hayatta Kalma Adası

OYUN ÖZELLİKLERİ

  • Tamamen özgürsünüz ve gizemli Jurassic adasını keşfedebilirsiniz.
  • Oyun sağlığınızı izleyebilir, hayatta kalıp kalamayacağınızı görebilir
  • Vahşi doğayı keşfedin, kahramanları yükseltmek için kaynakları kullanın, dinozor vadisini keşfedin
  • Dinozor vadisinde gerçekçi gündüz ve gece döngüsünün tadını çıkarın
  • Herhangi bir kaynak veya öğe satın almak için para ve altın kazanabilirsiniz.


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız Jurassic Survival Island ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir