Junkyard Builder
Junkyard Builder

Junkyard Builder Simulator v1.52 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Hurdalık Oluşturucu Simülatörü, insanlara doğrudan hurdalarla çalışan en özgün deneyimi sunacak ve böylece her faktör ve olasılığı kullanarak gelişen bir iş kuracaktır. Ayrıca oyuncuların dünyayı keşfetmesine, yeni yöntemler araştırmasına ve bu karma

Android Android Simülasyon
4 ( 856 puan )
Fiyat: $0
İsim Junkyard Builder
Yapımcı FreeMind Games
Tür Simülasyon
Boyut 119M
Versiyon 1.52
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Junkyard Builder is the most famous version in the Junkyard Builder series of publisher FreeMind Games
Mod Version 1.52
Total installs 500,000+

İndir (119M)

Junkyard Builder Simulator, oyuncuların bu işi gerçekçi bir birinci şahıs bakış açısıyla keşfetmelerine olanak tanıyan rahatlatıcı ve neşeli bir oyun sunuyor. Aynı zamanda sonsuz bir oynanışa sahiptir veya sürekli olarak tekrarlanabilir, içindeki her şeyi çeşitlendirmek için zaman zaman birçok yükseltme sistemi veya yeni heyecan verici içerik ile birlikte gelir. Ayrıca oyunculara hurdalıkların nasıl çalıştığına dair net bir anlayış kazandırma konusunda ciddileşen ilk oyunlardan biriydi.

Hurdalık Oluşturucu Simülatörü – hurdalığınızı geliştirin

SIFIRDAN BİR HURDA İŞİ BAŞLATIN

Hurdalık, geliri düşük ancak zamanla istikrarlı olan mesleklerden biri olarak kabul edilir ve aynı zamanda birçok yerden daha fazla hurda almanız gereken bir yer olarak kabul edilir. Hurdalık Oluşturucu Simülatörü, oynanışı boyunca her şeyi doğru ve rafine hale getirir ve oyuncu üretkenliğini en üst düzeye çıkarmak için içerikleri veya işlemleri uygular. Bunun yanında her şeyden faydalanmalı ve kendilerine bir hurdalık imparatorluğu kurmalılar.

Hurdalık Oluşturucu Simülatörü – hurdalığınızı geliştirin

İLGİLENDİRİCİ KONTROL VE ETKİLEŞİM

Oyun, oyuncuların dinamik ve etkileşimli birinci şahıs bakış açısıyla dünyayla etkileşime girmesine izin vererek üretkenliği artırmaya veya işleri yönetmeye yardımcı olacak. Bu sayede, herkesin deneyimleri ve hisleri gerçektir ve insanlara işleri pasif bir şekilde yönetmekten ve olağan mekanizma yoluyla sıkılmaktan daha fazla rahatlama sağlar. Bu arada, araçlar veya öğeler de çeşitli ve inceliklidir, her bir öğe aracılığıyla çarpıcı ve çekici bir özellik gösterir.

PARA KAZANMAK İÇİN ÇEŞİTLİ PROSEDÜRLER VE YÖNTEMLER

Hurdalık Oluşturucu Simülatörü, para kazanma veya gelir yaratma yöntemleri de dahil olmak üzere her şeyi karmaşıklaştırır ve derinlik ve potansiyele sahip bir iş öğesi sunar. Özellikle, en etkili yöntem artıkları toplamak ve ardından bunları tek tek satmak veya bitmiş bir ürün oluşturmak için geri dönüştürmektir. Bireysel koşullara bağlı olarak, oyuncular bu işten gelirlerini çeşitlendirebilir ve yeni yöntemleri öğrenerek veya özümseyerek büyüklüğünü keşfedebilir.

Hurdalık Oluşturucu Simülatörü – hurdalığınızı geliştirin

MALZEMELERİ İYİLEŞTİRİN VEYA YENİ ARAÇLAR OLUŞTURUN

Yepyeni bir aracı yeniden inşa etmek, her bir parçanın kesilmesi, malzemelerin işlenmesi vb. dahil olmak üzere birçok karmaşık ve kapsamlı süreç gerektirir. Zaman içinde, oyuncu eksiksiz bir araç oluşturmak için gereken parçaları veya bileşenleri toplayabilir veya bunlar için eksik öğeleri tamamlayabilir. Bitmiş bir araba inşa etmenin ikramiyeleri ve değeri, işteki birçok farklı maliyeti karşılayacak kadar bol ve cömerttir.

Hurdalık Oluşturucu Simülatörü – hurdalığınızı geliştirin

SÜRPRİZ İÇİN RASTGELE KUTUYU AÇIN

Junkyard Builder Simulator, öğeleri geri dönüştürmeye veya yeni şeyler üretmeye odaklanmanın yanı sıra, konteyner sistemi aracılığıyla oyuncular için birçok sürprize de sahip. Bunların hepsi önceden satın alınabilir ve doğrudan ayrı bir alandaki hurdalığa gönderilir. İçlerindeki öğeler tamamen rastgele, belki talih ya da talihsizlik, ancak oyuncuların çalışırken daha yaratıcı olmaları için yeterli.

ARACINIZI GELİŞTİRİN VE GENİŞLETİN

Oyun, gelecekte herkesin iş verimliliğini artırmak için düzenli olarak malzeme geri dönüşüm teknolojilerini tanıtacak. Bu nedenle, her bir özel iş için ihtiyaç duyulan parça veya makineleri barındırmak için hurdalıkları sürekli olarak yükseltmek veya yeni alanları genişletmek zorundalar. Yükseltmenin değeri ve sonuçları her zaman umut vericidir ve oyuncuların olanaklarla dolu bir hurdalık imparatorluğu geliştirme olasılıkları vardır.

Hurdalık Oluşturucu Simülatörü – hurdalığınızı geliştirin

Junkyard Builder Simulator, bir hurdalığı kendine özgü bir tarzda yönetirken insanlara en üst düzeyde duygu ve özgünlük veren bir oyundur. Her şeyden önce, oyunun derinliği yalnızca yöntemleri özetliyor, ancak oyuncuların bundan yararlanma şekli her şeyi daha heyecanlı ve canlandırıcı hale getirecek. Bu, artan satışları, hurdaları geri dönüştürmeyi ve nihayetinde tonlarca potansiyele sahip bir hurdalık imparatorluğunu genişletmeyi içerir.

– Geri dönüşüm için yenilikçi bir hurdalık başlatın ve geliştirin veya artıkları kullanın.
– Sezgisel birinci şahıs bakış açısı kontrolleri aracılığıyla gerçekçi ortam ve etkileşim.
– Gelir veya geliştirme için kapsamlı olanaklara sahip derinlemesine oyun.
– Hazineleri bulduktan sonra birçok duyguyu dolduran komik konteyner mekanizmaları.
– Çalışmak ve hurdalık tesislerinin harikasını keşfetmek için muazzam aletler ve tezgahlar.


İndir (119M)

Artık indirmeye hazırsınız Junkyard Builder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir