June’s Journey: Gizli Eşya Bul
 June’s Journey: Gizli Eşya Bul

June’s Journey: Gizli Eşya Bul v2.57.1 MOD APK (Sınırsız Para/Enerji) indir 2022


June's Journey APK  , skandal yaratan bir aile sırrını ortaya çıkarma ve oyunculara birçok sürpriz getirme yolculuğunu anlatan bir macera oyunudur. Bu oyun, her şeyi inşa etmek için bir bulmaca öğesi kullanır, ancak oynanışı basittir ve ayrıca oyuncu

Android Android Bulmaca
4 ( 893 puan )
Fiyat: $0
İsim June’s Journey: Gizli Eşya Bul
Yapımcı Wooga
Tür Bulmaca
Boyut 98MB
Versiyon 2.57.1
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
June’s Journey: Gizli Eşya Bul is the most famous version in the June’s Journey: Gizli Eşya Bul series of publisher
Mod Version 2.57.1
  • Ücretsiz alışveriş
  • Ücretsiz Yükseltmeler
  • Sınırsız Elmas (asla azalmazlar)
  • Sınırsız Para (asla azalmazlar)
  • Sonsuz Pusulalar (asla azalmazlar)
  • Sınırsız Enerji (mücevherlerinizle değiştirin)


İndir (98MB)

June’s Journey APK , skandal yaratan bir aile sırrını ortaya çıkarma ve oyunculara birçok sürpriz getirme yolculuğunu anlatan bir macera oyunudur. Bu oyun, her şeyi inşa etmek için bir bulmaca öğesi kullanır, ancak oynanışı basittir ve ayrıca oyuncu için ilgi çekici bir hikayesi vardır. Üstelik oyuncunun yolculuğu sadece bir ailenin sırlarını çözmekle kalmıyor, aynı zamanda yolculuğu sonsuz kılan birçok farklı şeyi de içeriyor. Sonsuz oynanışı ve harika özellikleri ile bu oyun, boş zamanlarınızda rahatlamanız için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu oyun şu anda dünya çapında 25 milyondan fazla hayranıyla Google Play’de en sevilen oyunlardan biridir.

Göz alıcı 1920’lerde akıllara durgunluk veren gizemleri çözün!

Oyunun oynanışı basit olacak ve çok fazla karmaşık şey olmayacak, ancak oyuncunun oyunun zorluklarını aşmak için iyi gözlem becerilerine sahip olması gerekiyor. Oyuncunun yolculuğu, her şeyi birbirine bağlayan önemli ayrıntılarla, her biri yeni bir hikaye olacak birçok farklı bölüme yayılacak. Oyuncular, gizemi çözmenin yanı sıra, farklı kişilik ve tarzlara sahip birçok özel karakterle de tanışacaklar. Oyun gelişmiş grafikler kullanır, her sahnede her şeyi daha gerçekçi ve güzel hale getirir ve oyunculara mücadelenin tadını çıkarırken yeni bir deneyim sunar. Elbette ses sisteminin de önemli bir rolü var; herhangi bir oyuncunun etkinliği bir etki ile gelecektir. Bu oyundaki karakterler bile hikaye anlatımını daha ilginç hale getiren sesli karakterlerdir.

KESKİN GÖZLÜ DEDEKTÖR ARANIYOR

Bu oyun, oyuncuları sayısız farklı yere götürecek, ancak oyuncuların arsada ilerleyebilmek için makul bir seçim yapması gerekiyor. Ekranda görünen herhangi bir soru, oyuncu başarılı bir şekilde bir ipucu bulduğunda tetiklenecek olan hikaye ile ilgilidir. İpuçları her meydan okumada her zaman gizlidir ve zorluklar ancak bulunduğunda tamamlanır. Oyuncunun yolculuğu, 1920’lerden bu yana manzara, atmosfer, kültür gibi her biri farklı bir tarza sahip birçok yerden geçecek. Oyuncular her yere seyahat edecek, sayısız zorlukla karşılaşacak, birçok karakterle tanışacak, ipuçlarını toplayacak ve nihayetinde her şeye nihai cevabı verecek. Oyundaki her şey sıkı bir şekilde inşa edilmiştir ve oynanışını heyecanlı kılmak ve uzun oynama süresine sahip olmak için derinliğe sahiptir.

HEYECANLARA 1. SINIF BİLETİNİZ

Oyuncunun meydan okuması, davanın sırlarında gizlenecek ve oyuncunun gözlemleme yeteneğinin testidir. Evet, bu bir gizli nesne bulmacası mücadelesidir ve oyuncunun mücadeleyi tamamlamak için gerekli öğeleri araması gerekir. Her sahnede, her yere dağılmış nesneler olacak, bazı öğeler vakayla ilgili olacak, ancak oyuncu önce sahneyi gözlemlemeli ve neyin suça neden olabileceğini veya sırla ilgili olduğunu bulmalıdır. Araştırmayı tamamladıktan sonra oyun, oyuncunun toplaması gereken eşyaları listeleyecektir. Belirli bir şekli yoktur, ancak nesnenin adına sahiptir ve oyun, bu zorluklar sırasında oyuncunun kelime hazinesini de test edecektir. Gerekli isimlerle oyuncular, her seferinde bir eşya ararken, sınırlı bir süre için onları aramalıdır,

GLAMOR EKLENEN GİZEM

Oyuncuların bulması gereken şeyler dikkatlice gizlenecek, bazıları gözlem yoluyla kolayca bulunacak ve bazıları diğer nesnelerin altına gizlenecek. Arama uzun zaman alacaktır, bu nedenle oyuncunun gerekli öğeleri bulmak için iyi gözlem becerilerine sahip olması gerekecektir. Oyuncu bir meydan okumayı tamamladıktan sonra hikaye devam edecek ve oyuncu daha fazla sırrın kilidini açacak. Ayrıca, bazı özel olaylar gerçekleşecek ve oyuncu, hikayenin bir sonraki sonucunu tahmin etmek için en iyi kararı vermelidir. Oyuncu yanlış olanı seçerse, kötü bir sona yol açacak birçok seçenek vardır. Bu oyunun konusu çok esnektir ve oyuncunun kararına göre otomatik olarak değişecektir. Bu nedenle, oyun ayrıca oyuncuların her seçenek aracılığıyla diğer sonuçları keşfetmeleri için son kontrol noktasını yeniden yükleme özelliğine sahiptir.

YEPYENİ BÖLÜMLER

Oyun sadece nesneleri bulmaya özel değil, aynı zamanda oyunu daha çeşitli hale getirmek için birçok farklı oyun moduna sahip olacak. Gizli nesneleri aramanın yanı sıra, oyuncu iki resim arasındaki farkları gösterebilir veya hikayeye devam etmek için bir bilmece çözebilir. Oyun modlarının çeşitliliği, oyunculara daha fazla deneyim kazandıracak ve oyuncuları boş zamanlarında eğlendirecek. Basit oynanışa, güzel grafiklere ve ilginç hikayelere meraklıysanız, “June’s Journey” sizin için harika bir seçim olacaktır.


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız June’s Journey: Gizli Eşya Bul ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir