Jumping Ninja Battle
Jumping Ninja Battle

Jumping Ninja Battle v4.1.4 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Jumping Ninja Battle, bizi ninjalar ve düşmanları arasındaki savaşa getiriyor. Bu oyunda benzersiz bir 3vs3 maç olacak; oyuncunun düşmanı yok etmek için karakterini kontrol etmesi gerekiyor.

Android Android Aksiyon
5 ( 977 puan )
Fiyat: $0
İsim Jumping Ninja Battle
Yapımcı HIGHSCORE GAMES Inc
Tür Aksiyon
Boyut 40MB
Versiyon 4.1.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Jumping Ninja Battle is the most famous version in the Jumping Ninja Battle series of publisher HIGHSCORE GAMES Inc
Mod Version 4.1.4
Total installs 5,000,000+

Ninja yeteneğini duydun mu? Eğer öyleyse, Jumping Ninja Battle, bu gizemli ninja karakterini daha iyi anlamak için süper bir üründür. Bu eğlenceli oyun sizi farklı seviyelere çıkaracak ve bu iki ninjayı da kontrol edeceksiniz. Üç karakter arasındaki güçlerinizi birleştirin ve diğer üç rakibi ele geçirmek için mükemmel bir güç yaratın. Diğer taraftaki tüm rakiplerin güçlerini ve hayatlarını almak için benzersiz eşlik eden silahlar hazırlamanız yardımcı olacaktır.

Zıplayan Ninja Savaşı – İki Kişilik savaş Aksiyonu

VERİLEN GÖREVİ GERÇEKLEŞTİRMEK

Karşı tarafın tüm üyelerine meydan okumak için ninjaları kontrol eden biziz. Ayrıca rekabet etmek için en güçlü üç adayı belirlemeniz gerekiyor. Gruptaki her kişinin belirli bir görevi vardır: birbirini desteklemek ve savaşmak için eşit olarak bölünmek. Bir kişi diğer tarafı hızla yok ederse, geri dönün ve mücadeleyi tamamlamak için diğer 2 kişiyi destekleyin.

Elbette görevi yerine getirmek için üç kişiyi de kontrol etmek zor olacak, bu yüzden sadece talimat vermeniz yeterli, karakterler otomatik olarak saldıracak. Sahip olduğunuz tüm dartları kullanın, ardından diğer tarafa saldırmak için duvarları geçin. Diğer taraf da güçlü bir rakip ve yok etmesi çok zor. Bu nedenle, dolaylı kontrol eylemleriyle de tam potansiyelinizi göstermeniz gerekir.

Zıplayan Ninja Savaşı – İki Kişilik savaş Aksiyonu

KENDİ GÜCÜNÜZÜ YÜKSELTİN

Oyuncular farklı katlara sahip bir eve getirilecek ve dövüş yapacaklar. Her bir kişinin diğer taraftaki bir kişiyle savaşabilmesi için düşmanı her kata çekmeniz yardımcı olacaktır. Böylece karakterimizin takım arkadaşları için yaşadığı trajediyi sınırlayacaktır. Savaş yeteneğini daha da yükseltmek için tüm gücü yükseltin. Düşmanla uğraşmak çok zor olacak ve çok zaman alacaktır.

Zorluk her seviyede kademeli olarak artacak ve ayrıca ilerlemeyi hızlandırmamız gerekiyor. Ancak kahramanları iyi durumda tutmamız ve yok olmamak için yeterli sağlığa sahip olmamız gerekiyor. Daha spesifik olarak, değerli eşyaları yakalamak ve her zaman her şeyi gözlemlemek gerekir. Oyuncular, kötü bir durum ortaya çıkarsa kaçmak için duvarı kırmak için karakterlerini kontrol etmelidir.

Zıplayan Ninja Savaşı – İki Kişilik savaş Aksiyonu

DEĞERLİ ÜRÜNLER ELDE EDİN

Karakterinizi hareket ettirme sürecinde o odada herhangi bir eşya olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Bu, bu değerli eşyaları elde etmemize yardımcı olmak içindir. Bu öğeler özel dart olabilir veya güç kartları da olabilir. Bir güç kartı aldığınız için şanslıysanız, rakibinizi yok etme yeteneğiniz tamamen yüksektir.

Buradan Jumping Ninja Battle APK yaratıcı oynanışıyla sizi heyecanlandıracak gibi görünüyor. Aslında ninjaların genellikle çok gizemli olduklarını ve tırmanma konusunda her zaman özel inisiyatifleri olduğunu da biliyoruz. Oyuncular, oyunu kontrol etmek için yeteneklerini tam olarak kullanmalıdır. Her maç, diğer grubun tüm rakiplerini yok etmek için sahip olduğumuz tüm güçlü silahları gösterdiğimiz zaman olacak.

  • Maçı ayarladığınız şeye göre kontrol etmek, kazanmanın en iyi yoludur.
  • Benzersiz bir 3vs3 güç kombinasyonu kullanmak, çünkü bu kombinasyon sayesinde yeni bir izlenim yaratılıyor.
  • Diğer tarafta bir rakibe karşı savaşın ve onlar saldırmadan önce sağlığınızı korumaya çalışın.
  • Dart kullanın ve kanlarını almak için hassas yerlere atın, hayatlarını kaybetmelerine neden olun.
  • Oyun sayesinde en gizemli tırmanma yöntemlerini yapabilmek için bu binanın bir haritasını verin.
  • Doğrudan oyunda değerli ödüller alın ve bir sonraki tur için bilet kazanın.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Jumping Ninja Battle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir