Judgment Day
Judgment Day

Judgment Day v1.5.6 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Kıyamet Günü, oyuncuların karakterlerin hikayelerini, onları cennete götürmek ve cehenneme sürgün etmek için öğrendikleri bir oyundur. Karar vermek için zemini bulacaksınız ve bazen sizi düşündürecek bazı hikayeler olacaktır. Aynı zamanda birçok etki

Android Android Simülasyon
4 ( 766 puan )
Fiyat: $0
İsim Judgment Day
Yapımcı Matchingham Games
Tür Simülasyon
Boyut 125MB
Versiyon 1.5.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Judgment Day is the most famous version in the Judgment Day series of publisher Matchingham Games
Mod Version 1.5.6
Total installs 10,000,000+
MOD 1
  • sınırsız para

MOD 2
  • Kolay kazanç
  • Reklamsız

Kıyamet Günü, oyuncuların karakterlerin hikayelerini, onları cennete götürmek ve cehenneme sürgün etmek için öğrendikleri bir oyundur. Karar vermek için zemini bulacaksınız ve bazen sizi düşündürecek bazı hikayeler olacaktır. Aynı zamanda birçok etkileyici bonusun kilidini açabileceksiniz ve bazıları seviyeyi daha hızlı geçmenize yardımcı olacak. Yani bu, deneyimlemeniz gereken heyecan verici bir eğlence oyunu olacak.

CENNETE VEYA CENNETE GİDİN

Kıyamet Günü’nü yaşadığınızda, ölülerin günahlarının mahkum edileceği cennet kapısına yakın özel bir yerde görüneceksiniz. Oradan cennette mi yaşamaya devam edeceklerine yoksa sıcak cehennemde mi cezalandırılacaklarına siz karar vereceksiniz. Gözünüzün önüne gelen karakterler hakkında bilgi edineceksiniz ve bu çalışma bazen zor kararlar verirken sizi düşündürecek.

Bu oyunun arayüzü, karakterin ortaya çıktığını gördüğünüzde basittir ve iki taraf cehennem veya cennettir. Okumanız gereken bilgiler yavaş yavaş bu kişi hakkında yargılarda bulunacak gibi görünecektir. Aynı zamanda hayatlarındaki aksiyonlar bittikten sonra karakteri ait olmasını istediğiniz yere sürüklüyorsunuz. Elbette bu oyunu deneyimlerken karşılaşacağınız birçok ilginç durum olacak.

Kıyamet Günü: Tanrı'nın Meleği. Cennet ya da cehennem? Kıyamet Günü: Tanrı'nın Meleği. Cennet ya da cehennem?

BİLGİLERİ OKUYUN VE SEÇİM YAPIN

Kıyamet günü kararlarınızı vermenizdeki kritik nokta, bunların sebep olduğu faaliyetlerdir. Bu önemli bilgileri atlayamazsınız ve bunların altında bir kaydırıcı bulunur. Özellikle, bu kaydırıcının ortasını gösteren bir ok olacaktır ve onu ayarlayacak olan sizsiniz. Eylemin iyi mi kötü mü olduğuna siz karar vereceksiniz ve tamamladığınızda bir sonraki aktivite karşınıza çıkacak.

Tüm aktiviteler değerlendirildiğinde, karakterin gidebileceği iki yere karşılık gelen kötü veya iyi bir puan göreceksiniz. Onları, fazla düşünmeden, çoğu zaman aktivitelerinin eğimli olduğu tarafa itebilirsiniz. Bu oyunun getirdiği ilginç nokta, oyuncuların bazen bir kişinin faaliyetlerini düşündükten sonra seçim yaparken kafa karışıklığı yaşamasıdır. Böylece, seçiminizi yapmak için algıladığınız genel derecelendirmeyi kullanabilirsiniz.

Kıyamet Günü: Tanrı'nın Meleği. Cennet ya da cehennem? Kıyamet Günü: Tanrı'nın Meleği. Cennet ya da cehennem? Kıyamet Günü: Tanrı'nın Meleği. Cennet ya da cehennem?

ÖDÜLLER KAZANMAK İÇİN FARKLI SEVİYELERİ GEÇİN

Yukarıda bahsedildiği gibi, Kıyamet Günü’nde birçok farklı seviye bulacaksınız ve her birinin kolayca okuyabileceğiniz kendi iyi ve kötü hikayesi var. Çeşitli zorluklarla seviyeler keşfedeceksiniz ve bazen olağanüstü seviyeler olacak. Ayrıca her karakterin üzerinde tamamladığınız aşama sayısına karşılık gelen bir ilerleme çubuğu göreceksiniz. Tamamladığınızda, gözlerinizin önünde yeni bir bölüm belirecektir.

Onlarla farklı şekillerde birçok meleğin ve melek yüzüğü şeklinde bir kaynağın kilidini açabilirsiniz. Getirdiği kullanımlardan biri, bazı karakterlerle etkileşime girerken seçim yapabilecek olmanızdır. Kesinlikle, bazı karakterlerin hikayelerini yargılamayacaksınız, ancak anormallikleri bulmak için onları kelimeleri aracılığıyla öğreneceksiniz. Oyun size birçok yanıt seçeneği sunduğunda, yalanları hakkında endişelenmelerini sağlamanın bir yolunu bulacaksınız. İçinde kaynakları kullanma seçeneği olacak.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Judgment Day ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMatchingham Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir