JRiver For Android
JRiver For Android

JRiver for Android v29.0.63 32-bit APK indir (Ücretli) 2022

Android için JRiver, kullanıcıların cihazlarıyla en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olacak bir dizi araç olacaktır. Dinlenmek için sıklıkla şarkıları kullanan biriyseniz bu sizin için mükemmel bir uygulama olacaktır. Bu uygulama ile kullanıcılar,

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 369 puan )
Fiyat: $0
İsim JRiver for Android
Yapımcı JRiver
Tür Müzik ve Ses
Boyut 114MB
Versiyon 29.0.63 32 bit
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
JRiver for Android is the most famous version in the JRiver for Android series of publisher JRiver
Mod Version 29.0.63 32 bit
Total installs 1,000+

Android için JRiver, kullanıcıların cihazlarıyla en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olacak bir dizi araç olacaktır. Dinlenmek için sıklıkla şarkıları kullanan biriyseniz bu sizin için mükemmel bir uygulama olacaktır. Bu uygulama ile kullanıcılar, mükemmel bir müzik deneyimi yaşamaları için birçok farklı özellik ile desteklenecek.

JRIVER MEDYA MERKEZİ’NİN BİR MEDYA ARACI

Bu uygulamayı kullanan kullanıcılar genellikle kendi JRiver Media Center’larını kullanacaklardır. Ve deneyim seviyelerini artırabilmek için, kullanıcıların kendilerine yeterince iyi bir iletişim araç seti edinmeleri gerekecek. Ve bu uygulama üreticisinin ana görevi JRiver Media Center için bir iletişim aracı olmak olan JRiver for Android’i piyasaya sürmesinin nedeni de budur.

Android için JRiver

CİHAZDAKİ İÇERİK İÇİN SES ÇAL

JRiver Media Center için mükemmel bir medya uygulaması olmasının yanı sıra uygulama, kullanıcılara çok yüksek bir kişiselleştirme yeteneği de kazandıracak. Her farklı kullanıcı, cihazlarında zaten depolanmış sevdikleri ses içeriğine sahip olacaktır. Ve bu uygulama, cihazınızda doğrudan depolanan içerik için kendinize ses çalma yeteneği vermenin olağanüstü memnuniyetini sağlayacaktır.

DLNA VEYA BENZER OLARAK KULLANIN

Sırada hiç şüphesiz bu uygulamanın kullanıcılarına en etkili şekilde sunacağı bir diğer özellik gelecek. Temel işlemlerinizi yapabilmek için DLNA veya UPnP Sunucusu veya Renderer kullanmak zorunda mısınız? O zaman artık cihazınızı kullanmanız ve aynı işlemleri verimli bir şekilde yapmanız gerekecekken bu uygulamaya gelmek sizin için çok iyi bir çözüm olacaktır.

Android için JRiver

DİĞER CİHAZLAR İÇİN KÜTÜPHANE SUNUCUSU

Bahsedilen faydalı özelliklere ek olarak, artık bu uygulama bana çok özel bir yetenek de kazandırıyor. Üreticinin araştırmasıyla, kullanıcıların genellikle JRiver Media Center çalıştıran diğer cihazlar için medya sağlaması gerekecektir. Bu nedenle özellik, bu uygulamanın hemen içinde oldukça makul bir şekilde uygulanacaktır.

BİRÇOK SES FORMATINI DESTEKLER

Ve size mükemmel düzeyde bir ses deneyimi sunabilmek için kişiselleştirme çok önemli olacaktır. Tüm ses türlerinde, en iyi şekilde duyulması için kodlanması gereken birçok farklı biçim olacaktır. Bu uygulama ile bu, uygulamanın APE, FLAC, MP3, WAV, AAC ve OGG gibi birçok desteklenen ses formatı ile çok iyi destekleyebileceği bir görev olacaktır.

Android için JRiver

BASİTLEŞTİRİLMİŞ TARZDA ARAYÜZ TASARIMI

Bir uygulama ile tüm bu özel özellikler gerekli olacaktır, ancak arayüz de aynı derecede önemli olacaktır. Bir uygulama iyi özelliklere sahipse ancak doğru şekilde tasarlanmadıysa, kullanıcıya iyi bir deneyim yaşatmayacaktır. Kullanım psikolojinizi anlayan JRiver for Android tasarımcıları, kullanılabilirliğinizi optimize etmek için kendilerini basit bir tarzda tasarladılar.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu uygulama, tüm kullanıcılar için JRiver Media Center’ın mükemmel bir iletişim aracı olacaktır.
  • Cihazda depolanan sevdiğiniz tüm içeriklerle uygulama çok iyi oynayabilecek.
  • Uygulama kullanılabilirliği, DLNA, UPnP Server veya Renderer’ın çalışma şekline benzer.
  • Uygulama, birçok farklı stilde birçok ses formatını hızlı ve tam olarak destekleyecektir.
  • Uygulamanın kullanıcı arayüzü, güzel ve zarif bir şekilde basitleştirilmiş bir tarzda özenle tasarlanmıştır.


İndir (114MB)

Artık indirmeye hazırsınız JRiver for Android ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir