Joy Tracks
Joy Tracks

Joy Tracks v0.3 MOD APK (Sınırsız Para/Kalp) indir 2022


Joy Tracks size benzersiz yeni bir deneyim getiriyor. Bir tren sürücüsü olarak oynayacak ve onları her yerde macera yapmak için kullanacaksınız. Yolcuları geminin güzel görünümü ile selamlayalım ve benzersiz hikayelerini yakalayalım.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 321 puan )
Fiyat: $0
İsim Joy Tracks
Yapımcı HyperBeard
Tür Macera Oyunları
Boyut 57MB
Versiyon 0.3
MOD Sınırsız Para/Kalp
Orjinal Google Play
Joy Tracks is the most famous version in the Joy Tracks series of publisher HyperBeard
Mod Version 0.3
Total installs 10,000+

Gerçekten de trenle seyahat etme fırsatınız hiç olmadı. Joy Tracks, unutulmaz anılarla en unutulmaz macerayı yaratmanıza yardımcı olsun. Bu oyuna gelirken bir trenin şoförü olacak ve onu dünyanın her köşesine taşıyacaksınız. Oyundaki her benzersiz yeri keşfedelim ve farklı kişiliklere sahip birçok müşteriyi taşıyalım. Gemiyi güzel bir görünümle süsleyelim ve daha fazla müşteri çekelim.

Joy Parçaları

BİR TREN MACERASINA GİDMEK

Joy Tracks size birçok sürprizle bol eğlence getirecek. Bir tren sürücüsü olarak oynayın ve oradan ve treninizde her yere seyahat etmeye karar verdiniz. Sevdiğiniz birçok şeyi yapabildiğinizde hayatın hiç bu kadar ilginç olmadığını hissediyorsunuz. Bu oyunda “normal” bir şey yok. Birçok yerde sürüş, oyundaki her yaratık, her şey konuşabildiğinde gariptir.

TÜM EĞLENCE VE YENİ HEDEFLERİ KEŞFEDİN

Bu oyundaki yolculuğunuzun bir hedefi yok, bu da asla bitmediği anlamına geliyor. İlginç, değil mi? Belki birçok garip şeyle karşılaşırsınız ve bunlar size birçok farklı duygu verir. Ormanda araba sürerken serin suyu hissedin veya konuşan sevimli yaratıklarla karşılaşın. Ormandan denize egzotik destinasyonları görmezden gelmek mümkün değil.

Joy Parçaları

TÜM BÖLGELERDE YOLCU TAŞIMACILIĞI

Joy Tracks’te asla tek başınıza maceraya atılmak zorunda kalmayacaksınız, asla yalnız olmayacaksınız. Siz aracınızı sürerken treniniz istasyonlarda duracak ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar olan misafirler tarafından karşılanacaksınız. Hayatlarıyla ilgili heyecan verici hikayelerle dolu bir “çanta” ile trene bindiler. Size karşılaştıkları hikayeleri anlatacaklar. Belki de sizin için ödedikleri nakliye ücretidir.

TRENİNİZİ GÜZEL EŞYALARLA DÜŞÜNÜN

Treniniz farklı tarzlarda gelir. Topladığınız eşyalarla treni çeşitlendirin. Geminiz en iyi şekilde dekore edildiğinde, daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacaktır. Onlardan hayat hakkında birçok heyecan verici hikaye alacaksınız. Her tren vagonu için özel bir şey yapmayı unutmayın ve hiçbir araç aynı tarza sahip değildir.

Joy Parçaları

ANA ÖZELLİKLER

  • Treni sür, dünyayı dolaş ve en egzotik yaratıklarla tanış. Selamlaşmayı ve gülmeyi biliyorlar.
  • Macera asla bitmez. Yemyeşil ormanda pek çok sevimli yaratıkla tanışabilir ve adı bile duyulmamış tüm bilinmeyen yerleri keşfedebilirsiniz.
  • Dünyanın her yerinden müşterileri alın, onları istasyondan istasyona taşıyın, yolculuğunuz asla yalnız olmaz.
  • Müşteriler, size ödedikleri trenin maliyeti olacak, yaşadıkları hayat hakkında size heyecan verici hikayeler anlatacaklar.
  • Her vagonu özel yaparak treni en şirin eşyalarla süsleyin. Treninize binmek için müşterileri çekebileceğiniz şey budur.


İndir (57MB)

Artık indirmeye hazırsınız Joy Tracks ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanHyperBeard

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir