Journey Decor
Journey Decor

Journey Decor v4.2.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Journey Decor, aynı renkteki üç taşı birbirini ezecek şekilde eşleştirerek görevi tamamlamanızı sağlayacak. Tüm yükseltme haklarını toplayın ve eski odanızı yeniden dekore edin.

Android Android Bulmaca
5 ( 241 puan )
Fiyat: $0
İsim Journey Decor
Yapımcı ZYMOBILE LIMITED
Tür Bulmaca
Boyut 77MB
Versiyon 4.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Journey Decor is the most famous version in the Journey Decor series of publisher ZYMOBILE LIMITED
Mod Version 4.2.0
Total installs 500,000+

İndir (77MB)

Eski odalarınızı bir gün yeni gibi hale getirmenize izin verilseydi, ister miydiniz? Journey Decor size bu ayrıcalığı verecek; oyuncular bu ayrıcalıkları elde etmek için benzersiz taş bulmacalar yapacaklar. Daha da ilginç olanı, maçların sürekli olarak gerçekleşmesi ve oyuncuların bundan her zaman yararlanmaları gerekiyor. Her aşama gerçekleşir; oyuncunun zorluğu anlaması ve uygulama planını uygulaması gerekir. Mümkün olduğu kadar çok avantaj elde edin çünkü hayallerinizdeki odalara sahip olacaksınız.

Yolculuk Dekoru

SADECE TAM ZORLUKLAR

Oyunda verilen zorluk, oyuncunun her türlü taşın karıştırıldığı bir taş tahtaya güveneceğidir. Oyuncular, aynı renkteki üç taşı eşleştirmek için bulmalıdır. Onları bir araya getirdikten sonra sırayla ezilecekler ve bu böyle devam edecek. Oyuncuların oyunun kendine özgü gereksinimlerine, ne tür taşların yapılması gerektiğine dikkat etmeleri gerekiyor… Her meydan okuma tamamlanır, oyuncu değerli hediyeler alır.

Yolculuk Dekoru

DAHA FAZLA HEDİYE TOPLA

Oyuncular kazanma şansına sahip olmak için birçok hediye toplamalıdır. Journey Decor, kazanabilmek için seviyeleri yükselterek daha fazla hediye kazanmanıza yardımcı olacak. Ayrıca oyuncuların renkli taşlardan faydalanmaları gerekiyor çünkü masadaki tüm taşları ezebiliyorlar. Ayrıca oyuncular zorlukları aşmak için kendi renkli taşlarını da yaratırlar.

Yolculuk Dekoru

ODA YÜKSELTME UYGULAMASI

Odanız için heyecan verici yükseltme avantajları buldunuz; heyecan verici koşulları kaçırmamak için şimdi yükseltmeye başlayın. Fark yaratmak için odanın düzenini değiştirin. Ardından perdelerde, yatakta ve hatta duvarların boya renginde değişiklikler yapın. Amacınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçebileceğiniz birçok tür vardır. Odayı her zamankinden farklı ve göz alıcı hale getirmek için dekorasyonu yapın.

Yolculuk Dekoru

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyunun sunduğu zorluk, oyuncunun onları ezmek için aynı renkteki üç taşı eşleştirmesi gerektiğidir.
  • Kendiniz için heyecan verici avantajlar elde etmek için Seviye Atlayın.
  • Masadaki tüm taşları kırma ayrıcalığını kazanabilmek için kendi rengarenk taşlarınızı yaratın.
  • Odanızı yükseltmeye, düzeni değiştirmeye ve içindeki her şeye başlayalım.
  • Birbiri ardına heyecan verici odaların kilidini açın ve sizi skor tablosunun en üstüne çıkarmak için yükseltmeler yapın.


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Journey Decor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZYMOBILE LIMITED

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir