JotNot Pro
JotNot Pro

JotNot Pro – PDF Scanner v2.0.2 APK indir (Ücretli) 2022

JotNot Pro, belgeleri en iyi kalitede taramaya ve hatta kaliteyi otomatik olarak düzeltmeye yardımcı olan gelişmiş ve gelişmiş özellikleri herkese sunar. Ayrıca, her şeyi hantal bir şekilde yapmak yerine belgeleri otomatik ve hızlı bir şekilde işleme

Android Android İş
5 ( 107 puan )
Fiyat: $0
İsim JotNot Pro
Yapımcı MobiTech 3000 LLC
Tür İş
Boyut 16M
Versiyon 2.0.2
MOD ÜCRETLİ\Yamalı
Orjinal Google Play
JotNot Pro is the most famous version in the JotNot Pro series of publisher MobiTech 3000 LLC
Mod Version 2.0.2

JotNot Pro, belgeleri en iyi kalitede taramaya ve hatta kaliteyi otomatik olarak düzeltmeye yardımcı olan gelişmiş ve gelişmiş özellikleri herkese sunar. Ayrıca, her şeyi hantal bir şekilde yapmak yerine belgeleri otomatik ve hızlı bir şekilde işlemek veya taramak için birçok gelişmiş özellik ile birlikte gelir. Tabii ki, aynı zamanda birçok format için geniş bir desteğe sahiptir ve ilgili herhangi bir belgenin performansını iyileştirmek için herkese ihtiyaç duydukları rahatlığı sağlayacaktır.

JotNot Pro – PDF Tarayıcı Uygulaması JotNot Pro – PDF Tarayıcı Uygulaması

ÜSTÜN KALİTE İLE HER ŞEYİ KOLAYCA TARAYIN

JotNot Pro’nun birincil işlevi, kullanıcıların tüm kağıt belgeleri en iyi kalite ve mükemmel doğrulukla dijital belgelere dönüştürmek için taramalarına yardımcı olmaktır. Herhangi bir metin belgesini ve hatta görüntü belgelerini canlı renklerle tarayabilir ve her şeyi otomatik olarak işleyebilir. Ayrıca, kameranın kalitesinden tam anlamıyla yararlanır ve kullanıcılara, hangi dilde olursa olsun, içinde yazı bulunan her şeyi tarama konusunda etkileyici keşifler sunar.

EL YAZI BELGESİNİ DİJİTALLERE DÖNÜŞTÜRÜN

Uygulama, en iyi kalitede taramanın yanı sıra, el yazısı harfleri doğrudan dijital paragraflara dönüştürmek için AI’ları kullanabilir. Sadece bu değil, tüm el yazısı dilleri tanıyabilir ve kullanıcılar el yazısı yeteneklerinin güzelliğine güvenmeseler bile mutlak doğruluk vaat eder. Tabii ki, uygulama başka herhangi bir el yazısını tanımlayabilir ve herhangi bir içeriği dijital belgelere dönüştürürken uyumlu birden çok dili destekler.

DOKÜMANDA DOĞRUDAN TARAMA YAPILACAK ALANLARI BELİRTİN

JotNot Pro’nun tüm kullanıcılara sunabileceği en iyi şey, bir tarama yapmadan önce gerekli alanları belirleyerek gereksiz parçaları ortadan kaldırmaya yardımcı olmasıdır. Uygulama ayrıca kayıt sırasında her şeyi tarayabilir ve ek dikişler olmadan çeşitli boyutlarda belgeler oluşturabilir. Bir belgedeki belirli alanları tanımlama yeteneği sayesinde sistem, herhangi bir dijital veya el yazısı içeriği okunaklı hale getirmek için otomatik olarak düzenler, dengeler ve daha fazlasını yapar.

JotNot Pro – PDF Tarayıcı Uygulaması JotNot Pro – PDF Tarayıcı Uygulaması

AYRINTILI ÖZELLEŞTİRMELERLE PAKETLENMİŞ BASİT EYLEMLERLE PDF DOSYALARI OLUŞTURUN

Kullanıcı tarafından daha önce taranan tüm içerik ayrı resimler olarak kaydedilecek ve ardından kullanıcı bunları bir PDF dosyasına dönüştürebilecek. Bu tek dosyadaki içerik sınırı yoktur ve kullanıcılar kolay paylaşım için resim, şekil, çizelge vb. birçok şeyi ekleyebilir. Dışa aktarma işlemi sırasında, herkesin tüm belgeleri kolayca paylaşması ve yeniden adlandırma ve daha fazlası gibi birçok özelleştirmeyle birlikte gelmesi için mutlak kolaylık sağlayan birçok başka biçim de görünecektir.

BELİRLİ BELGELER İÇİN EKSTRA ÖZELLİKLER EKLEYİN

JotNot Pro, yalnızca tarama ve paylaşma yeteneğiyle ünlü ve sevilen değil, aynı zamanda herkesin kullanıcı deneyimini geliştirmek için bolca eğlenceyle birlikte gelir. Parola, parmak izi, etiket ve daha fazlası gibi eşlik eden özellikler kullanışlıdır ve diğer iş arkadaşlarıyla paylaşmayı planlıyorlarsa güvenliği artırır. Kullanıcılar ayrıca tüm verileri bulut depolama veya benzer konumlarla senkronize edebilir, böylece orijinal sürüm yanlışlıkla silinirse herhangi bir belge her zaman güvende olur.

OTOMATİK BELGE EDİTÖRÜ VE TÜM İÇERİĞİ HIZLI BİR ŞEKİLDE DÜZENLEYİN

Uygulama, taramadan sonra neredeyse tüm belgeler için gelişmiş editörleri otomatik olarak entegre eder, böylece kaliteleri, kullanıcı onları nasıl tararsa tarasın, kesinlikle aynı olur. Bu, arka planları kaldırmayı, beyaz dengesini, parlaklığı değiştirmeyi ve her belge sayfasını sabitlemek için boşlukları doldurmayı içerir. Kullanıcılar ayrıca sistemdeki bu işlevleri özelleştirebilir ve istenen sonuçları elde etmek için uygulamanın tarama performansını en üst düzeye çıkarabilir.

JotNot Pro – PDF Tarayıcı Uygulaması JotNot Pro – PDF Tarayıcı Uygulaması

JotNot Pro, olumsuz koşullarda tarandığında bile, kullanıcıların tüm belgeleri mümkün olan en iyi kalitede işlemesine yardımcı olan en iyi seçeneklerden biridir. Ayrıca, kaliteyi artırmak veya kullanıcıların tüm belgeleri kolay paylaşım için gerekli biçimlere dönüştürmelerine yardımcı olmak için birçok gelişmiş özellik ile birlikte gelir. Sonuçta, kullanıcıların her zaman bir tarayıcının getirebileceği en iyi kullanıcı deneyimine sahip olmaları için özelleştirilmesi gerekir.

ANA ÖZELLİKLER

  • İster elle yazılmış ister dijital olarak en doğru belgeleri oluşturmak için üstün okunabilirliğe sahip olağanüstü bir tarayıcı özelliği.
  • Kullanıcıların dönüştürme sırasında zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olmak için el yazısı içeriği mükemmel kalitede dijital belgelere dönüştürebilen yerleşik bir dönüştürücü.
  • Kullanıcıların belge içeriklerini iyi spekülasyonlardan özel belgeler halinde düzenlemelerine yardımcı olmak için büyüleyici özelliklere sahip otomatik bir AI.
  • Her belgeyi kavramak, hatta çeşitli önemli belgeler için sağlam bir güvenliğe sahip olmak için parolalar, uzantılar ve daha fazlasını eklemek için ekstra özellikler.
  • Taranan içeriği kolay paylaşım için çeşitli dosyalara dönüştürün ve tüm bilgileri korurken yalnızca görüntülemek için PDF biçimini ayarlayın.


İndir (16M)

Artık indirmeye hazırsınız JotNot Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir