Johnny Trigger
Johnny Trigger

Johnny Trigger: Sniper v1.12.18 Apk indir (Sınırsız Para) 2022

Johnny Trigger: Sniper Apk indir Yeni nesil keskin nişancı oyunları. Geleneksel olarak bu tür popüler oyunlar bizi hedefin peşinden koşmaya ve güvende kalmak için köşede saklanmaya zorlar. Sonuç olarak, kahramanınızın yaşamına yönelik sürekli risk ne

Android Android Aksiyon
4 ( 488 puan )
Fiyat: $0
İsim Johnny Trigger
Yapımcı SayGames
Tür Aksiyon
Boyut 88M
Versiyon 1.12.18
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Johnny Trigger is the most famous version in the Johnny Trigger series of publisher SayGames
Mod Version 1.12.18
  • Sınırsız para
  • Tüm silahlar ve kostümler açık;
  • VIP Kilidi Açıldı

Johnny Trigger: Sniper Apk indir

Yeni nesil keskin nişancı oyunları.

Geleneksel olarak bu tür popüler oyunlar bizi hedefin peşinden koşmaya ve güvende kalmak için köşede saklanmaya zorlar. Sonuç olarak, kahramanınızın yaşamına yönelik sürekli risk nedeniyle genellikle stresli ve gergin olursunuz. Ancak, bu sefer değil çünkü keskin nişancı oyunları değiştirildi ve geliştirildi.

Elbette kötü adamlar sizi yine de vurabilirdi, ancak ilk günlerdeki kadar kolay değil. Artık mükemmel bir çekim için en uygun yeri bilen çok deneyimli bir suikastçisiniz. Bu ne? Yakındaki binanın çatısında kalacak ve öldürmek için bir sonraki hedefi izleyeceksiniz.

Bak, hedef şu yaşlı ağacın hemen arkasında! Sessiz ve odaklanın, hiçbir şey sizi görevden alıkoymamalı.

Harika! Artık profesyonel bir nişancısın, en içten tebriklerimiz!

jhonny trigger apk indir modkiwi com 1 jhonny trigger apk indir modkiwi com 2 jhonny trigger apk indir modkiwi com 3 jhonny trigger apk indir modkiwi com 4

Johnny Trigger: Sniper Hileli

Şimdiye kadarki en iyi suikastçı olmak için üç ipucu.

1) Sahip olduğunuz mermi sayısına dikkat edin! Bir seviye boyunca sizin için ortalama dört mermi bulunur. O kadar da kötü değil, değil mi? Ancak bazen dört hedefi öldürmeniz gerektiğini unutmayın ?. Son, dördüncü hedef patrondur ve tek bir kurşunla öldürülemez. Sizin için bir fikir – 3d çekim muhtemelen bu adamla bitecek.

2) Tek atış, görevi başarıyla yerine getirmenin tek yoludur. Çatıdan nişan almak biraz karmaşık görünüyor ve bu yüzden oyun size silah görüşü sağlıyor.

3) Acele edin! Kötü adamlar da o kadar aptal değildir ve atışınızı beklemiyorlar … Bu, hedefinizin hayatta olduğu ve hızlı koşabileceği, binada saklanabileceği ve hatta bir araba alıp gidebileceği anlamına gelir. Oh! Bilmeniz gereken bir şey daha var – bu adamların da silahları var ve hatta sizi öldürebilir. Yavaş olmayın!

jhonny trigger apk indir modkiwi com 9 jhonny trigger apk indir modkiwi com 6 jhonny trigger apk indir modkiwi com 7 jhonny trigger apk indir modkiwi com 8

Johnny Trigger: Sniper Sınırsız Para

Keskin nişancı oyunlarındaki atılım, birkaç ayırt edici özellikten gurur duyar.?

⚈ Çeşitli konumlar: fırından benzin istasyonuna. Yeni yerler, on beş alt seviyeden oluşan bir sonraki seviyede belirir.

⚈ Kazanılan parayla satın alabileceğiniz çok çeşitli silahlar. Her başarılı görevden sonra bütçeniz artıyor. Görüyorsunuz, gücünüzü geliştirmek için hala bolca alan var.

⚈ Öldürülme riski altında olan masum insanlar var. Kafan karışmasın!

⚈ Gerçek kötülük veya asıl hedef küçük valizi olan bir kişidir. Her zaman kaçmaya çalışır, ama bunu yapmasına izin vermeyin! Aksi takdirde, görevde başarısız olursunuz ve yeniden başlatmanız gerekir.

⚈ İnanılmaz bir nişancı olarak, onları ekstra para veya süper silahın detayları ile değiştirmek için altın anahtarlar alacaksınız.

? Şimdi seçim yapma zamanınız geldi: eski keskin nişancı oyunlarına bağlı kalma veya «JT Sniper» indirme ve daha önce bildiğiniz her şeyden son derece farklı bir şey deneyimleme! Bir, iki, üç… ateş et!


İndir (88M)

Artık indirmeye hazırsınız Johnny Trigger ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSayGames

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir