Jillian Michaels
Jillian Michaels

Jillian Michaels v4.8.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Jillian Michaels, birçok amaç için size birçok farklı egzersiz türü getiriyor. Kullanıcılar ayrıca uygun zorluğu seçtikçe egzersizlerin sayısını ve yoğunluğunu da ayarlayabilirler. Aynı zamanda, hızlı arama için başvurabileceğiniz çok çeşitli tarifle

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 514 puan )
Fiyat: $0
İsim Jillian Michaels
Yapımcı EM Digital LLC
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 112MB
Versiyon 4.8.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Jillian Michaels is the most famous version in the Jillian Michaels series of publisher EM Digital LLC
Mod Version 4.8.0
Total installs 500,000+

İndir (112MB)

Jillian Michaels, birçok amaç için size birçok farklı egzersiz türü getiriyor. Kullanıcılar ayrıca uygun zorluğu seçtikçe egzersizlerin sayısını ve yoğunluğunu da ayarlayabilirler. Aynı zamanda, hızlı arama için başvurabileceğiniz çok çeşitli tarifler listeye eklenebilir ve uygun eğitim ve beslenme rejiminizi oluşturacaksınız.

EVDE KOLAY VE DOĞRU EGZERSİZ YAPIN

Evde bir antrenman arıyorsanız, farklı fitness amaçları için birçok kullanışlı özellik ve ipucu sunan bir fitness uygulaması olan Jillian Michaels’ı denemelisiniz. Kullanıcıların antrenman modunu istedikleri gibi değiştirebilmeleri için videoları kolayca izleyecek ve gördüklerinize göre temelden ileri seviyeye kadar yoğun bir şekilde çalışacaksınız. Aynı zamanda uygulama, aralarından seçim yapabilecekleri farklı egzersiz türlerini de destekler.

Jillian Michaels | Fitness Uygulaması Jillian Michaels | Fitness Uygulaması

HEDEFLERİNİZİ VE ANTRENMAN TÜRLERİNİ SEÇİN

Jillian Michaels’ta bulunabilecek egzersiz türleri arasında fitness, yoga, Abs ve daha fazlası bulunur. Aynı zamanda egzersiz sayısı tamamen değişkendir ve egzersizler arasındaki geçiş süreleri ayarlanabilen uzunluk da 10 ila 45 dakika arasında değişebilir.

TARİFLERİ KONTROL EDİN

Egzersizin yanı sıra, doğru yiyecekleri yemek de kilo vermenize ve sağlıklı olmanıza yardımcı olan bir faktördür ve Jillian Michaels ayrıca size bu konuda bazı tavsiyelerde bulunur. Başvurabileceğiniz birçok tarif var ve belirli gıdalara alerjiniz varsa bu da dikkate alınır. Aynı zamanda, uyguladığınız spor türüne uygun kilo verme, kas kazanımı için tarifler de bulabilirsiniz.

EGZERSİZ VE YEME REJİMİNİZİ KENDİNİZE GÖRE UYARLAYIN

Kullanıcıların kendilerine uygun bir eğitim ve beslenme platformu oluşturmak için Jillian Michaels’ı kullanabilecekleri söylenebilir. Zaman, egzersizin zorluğu, yer ve diğer birçok faktörle istedikleri zaman pratik yapabilirler. Aynı zamanda, porsiyon sayısını seçebilir ve kolay arama için favori tariflerinize yer işareti koyabilirsiniz. Gerçekten de bu, hiçbir kullanıcının göz ardı etmeyeceği bir özelliktir.

Jillian Michaels | Fitness Uygulaması Jillian Michaels | Fitness Uygulaması

Kullanıcılar, formda ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak birçok özellik bulabilir:

  • Kullanıcılar, onları doğru bir şekilde gözlemlemelerine ve takip etmelerine yardımcı olan videolar aracılığıyla net bir egzersiz rehberine erişebilir.
  • Egzersizlerin sayısı temelden ileri düzeye kadar değişir, böylece kullanıcılar fiziksel uygunluklarına uygun egzersizleri özgürce seçebilirler.
  • Uygulama, kilo verme, dayanıklılığı artırma ve diğerleri gibi çeşitli amaçları hedeflemenize yardımcı olacak birçok farklı egzersiz türünü destekler.
  • Başvurabileceğiniz ve eğitim amaçlarınıza uygun birçok beslenme ipucu ve tarifi vardır.
  • Antrenman ve beslenme rejimleri sizin tarafınızdan özelleştirilebilir ve zinde olmanıza yardımcı olur ve uzun vadede rejimi korumanıza yardımcı olur.


İndir (112MB)

Artık indirmeye hazırsınız Jillian Michaels ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir