JibJab
JibJab

JibJab: Funny Video Maker v5.19.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


JibJab, uygulama tarafından sağlanan şablonlara yüzünüzü ekleyebileceğiniz basit bir düzenleme uygulamasıdır. Bu şablon sayısı, göz ardı edemeyeceğiniz çok çeşitli içeriği kapsar. Aynı zamanda kullanımı kolay olan ve sadece birkaç dakika içinde bir ü

Android Android Eğlence
4 ( 351 puan )
Fiyat: $0
İsim JibJab
Yapımcı JibJab
Tür Eğlence
Boyut 72MB
Versiyon 5.19.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
JibJab is the most famous version in the JibJab series of publisher JibJab
Mod Version 5.19.0
Total installs 5,000,000+

JibJab, uygulama tarafından sağlanan şablonlara yüzünüzü ekleyebileceğiniz basit bir düzenleme uygulamasıdır. Bu şablon sayısı, göz ardı edemeyeceğiniz çok çeşitli içeriği kapsar. Aynı zamanda kullanımı kolay olan ve sadece birkaç dakika içinde bir ürün oluşturmanıza yardımcı olan özellikleri de kolayca bulabilir ve hangi platformlarda paylaşabileceğinize de siz karar verebilirsiniz.

JibJab: Komik Video Yapıcı JibJab: Komik Video Yapıcı

YÜZÜNÜZLE EĞLENCELİ ÜRÜNLER YARATIN

JibJab’da sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza göndermek için eğlenceli ve benzersiz içerik oluşturmanın birçok yolu vardır. Uygulama size farklı içeriğe sahip bir ürün yaratmanız için araçlar sunar ve öne çıkan özelliklerden biri yüzünüzün görünümüdür. Bu nedenle, bir faktör, bu ürünleri oyuncularla paylaşıldığında daha benzersiz ve orijinal hale getirir. Uygulamayı kullanmak çok zor değil.

YÜZÜNÜZÜ UYGULAMAYA EKLEYİN

JibJab’da yapmanız gereken ilk iş, uygulamanın yüzünüzü taramasına izin vermektir ve uygulama uygun yüz boyutunu belirlediğinde kullanıcı için çok zor değildir. Yüz ile cihaz arasındaki mesafeye ve istediğiniz açıya göre boyutu ayarlayacaksınız. İşlem tamamlandıktan sonra, kullanılabilecek ve ürünlere hızlı bir şekilde eklenebilecek yüzlerin bir listesini bulacaksınız.

JibJab: Komik Video Yapıcı JibJab: Komik Video Yapıcı

HAZIR İÇERİKLERDEN FAYDALANIN

JibJab’da, önceden tasarlanmış birçok şablon sağladığı için kullanıcıların düzenleme becerileri konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak. İstediğinizi seçmelisiniz ve tabii ki içeriğini ve beyaz yüzünü bileceksiniz, böylece yüzünüzü ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, bu ekleme işlemi sadece kısa bir an için gerçekleşir ve siz yapmazsınız. yüz görüntünüzde yaptığınız şeklin aynısını oluşturmak için ayarlayın.

ÇEŞİTLİ ÜRÜNLER YARATIN

JibJab’da göz ardı edemeyeceğiniz ilginç bir nokta, oluşturabileceğiniz ürün türleridir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bir GIF, video veya e-kart olabilir. Aynı zamanda, önizleme içeriği sayesinde uygulamanın sağladığı listede onlara bakarken özelliklerini de tanıyabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler birçok farklı durumda uygulanabilmektedir, birçok farklı bayramda doğru hedef kitleye göndermeye karar vereceğiniz anlamlar taşımaktadır.

İÇERİĞİ PAYLAŞMADAN ÖNCE AYARLAYIN

Yüzünüzü şablonlarınıza başarıyla ekledikten sonra, diğer platformlarda paylaşmadan önce küçük öğeleri düzenlemeye devam edeceksiniz. Yüz, Metin ve Paylaş gibi farklı öğeler olacak. Face bölümü için farklı yüzleri değiştirebileceğiniz ve doğru seçim ile tatmin edici bir ürün oluşturmanıza yardımcı olacak yer burası olacaktır. Ayrıca ürünün içeriğini çeşitlendirmek için videoya tamamen farklı renklerle metin de ekleyebilirsiniz.

JibJab: Komik Video Yapıcı JibJab: Komik Video Yapıcı

ÜRÜNLERİNİZİ KOLAYCA PAYLAŞIN

Her şey yapıldıktan sonra, istediğiniz depolama yöntemini ve paylaşım platformunu seçmek için Paylaş bölümünü seçeceksiniz. Bir dahaki sefere veya Facebook, Messenger ve daha birçok platform gibi bazı sosyal ağlarda kullanabilmek için cihazınızda saklayabilirsiniz.

Uygulama, kullanıcılara eğlence getiren birçok heyecan verici özelliğe sahiptir, örneğin:

  • Uygulama, seçtikleri yüzle ilginç ve çeşitli içeriklere sahip birçok ürün oluşturmalarına yardımcı olur.
  • Kullanıcının bir selfie çekmesi ve bazı yüz öğelerini ayarlaması gerektiğinde uygulamaya yüz eklemenin yolu çeşitlidir.
  • Uygulamanın sunduğu birçok farklı şablondan yararlanacaksınız ve yeni bir ürünün ortaya çıkması sadece birkaç dakikanızı alacak.
  • Bu ürünler, diğer platformlarla paylaşılmadan önce buna göre bazı Yüz ve Metin ile ilgili öğelerle düzenlenebilir.
  • Birden çok olay ve içerikle eşleşebilen ve platformlar arasında paylaşılabilen veya kullanıcının cihazında saklanabilen şablon sayısı.


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız JibJab ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir