JetAudio Plus
JetAudio Plus

jetAudio Plus v11.2.1 APK (Yamalı/Mod Ekstra) indir


JetAudio HD hakkında çok iyi bir müzik çalar PlusJetAudio Plus Mod APK, bugünlerde MODKİWİ.COM'da en iyi ve en çok yüklenen mobil müzik çalar uygulamasıdır. Günümüzde insanların eğlenme ihtiyacı sınırsız hale gelmiş ve müzik hayatın vazgeçilmez eğlen

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 506 puan )
Fiyat: $0
İsim jetAudio Plus
Yapımcı Team Jet
Tür Müzik ve Ses
Boyut 16.6 M
Versiyon 11.2.1
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
jetAudio Plus is the most famous version in the jetAudio Plus series of publisher Team Jet
Mod Version 11.2.1
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Ses Efektleri Eklentileri / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı / Kaldırıldı;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetleri / Sağlayıcıları;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi kontrolü devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiket adlarını kaldırın;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Dil;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 213dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan'dan çıktı.


İndir (16.6 M)

JetAudio HD hakkında çok iyi bir müzik çalar Plus

JetAudio Plus Mod APK, bugünlerde MODKİWİ.COM‘da en iyi ve en çok yüklenen mobil müzik çalar uygulamasıdır. Günümüzde insanların eğlenme ihtiyacı sınırsız hale gelmiş ve müzik hayatın vazgeçilmez eğlence alanı haline gelmiştir. İşler büyüdükçe, insanların müzik gereksinimleri de eskisinden çok daha talepkar ve talepkar olacak, ilgi alanlarını sunmak için iyi müziğe dikkat platformuna ihtiyaçları var. JetAudio+ Plus, Windows işletim sistemiyle ilgili bilgisayar yazılımı olarak adlandırılır ve topluluktan alınan çok sayıda olumlu eleştiriyi içerir. İnsanların eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için tasarımcı Team Jet, çok daha iyi bir deneyim sunmak için Android işletim sisteminde daha seçkin ve işlevsel yeni işlevler içeren bir mobil varyasyon yayınlamaya başladı. en kolay kullanışlı tüketici deneyimi.

1 jetaudio hd music player plus 3 1 jetaudio hd music player plus 5

Çeşitli müzik çalma efektleri sağlar

JetAudio Plus‘ın neden bugünlerde en iyi şarkı çalanlardan biri olduğunu anlamak zor değil. Müzik çalar uygulamalarının sahip olmadığı farklı fonksiyonları kullanıcılara sunmaktadır. Özellikle, insanların şarkı çalma sonuçlarını kendi seslerine uyacak şekilde özelleştirmelerine izin veren çok tarzlı müzik çalma işlevi. Büyük, Yankı, Bassboost ve 10/20 bant gibi etkiler de dahil olmak üzere, bu sonuçlar muhtemelen şarkıları birçok çalma türünde farklı kılacaktır, bu gerçekten jetAudio Plus‘ın bir artı noktasıdır.

En güncel müzik formatları için uygun

JetAudio Plus‘ın en göze çarpan popüler özelliklerinden biri, bu platformun örneğin .mp3, .ogg, banner, .m4a,.mpc, .tta, .wv gibi mevcut şarkı platformlarının çoğu için uygun olabilmesidir. .ep, .mod,… Ek olarak, insanlar ayrıca şarkıyla ilgili oynatma hızını ayarlayabilir ve tam olarak tüm şarkı programlarının gerçekte sahip olmadığı çeşitli temel işlemlerle çalmayı kişiselleştirebilir. Bu özel özellik aracılığıyla, insanların mükemmel şarkı deneyimleri yaşamasına yardımcı olmak için genel olarak tüm insanlara yayılabilir.

1 jetaudio hd music player plus 5 1 jetaudio hd music player plus 6 1 jetaudio hd music player plus 7

Yüksek kaliteli gürültülü şarkılara dikkat edin

Ses, çok iyi bir müzik çalar uygulaması için hayati bir unsurdur. jetAudio+ Plus, müzik dinleme bilgisini kullanıcılara mükemmel bir ses sistemi ile getiriyor. Şarkılar, işitme sırasında herhangi bir kesinti olmadan verimli bir şekilde çalınma eğilimindedir. Uygulamanın sağladığı ses efektleri, insanların jetAudio’nun birinci sınıf ses kalitesinden memnun hissetmelerine yardımcı olabilir; bu, onu piyasadaki diğer çeşitli şarkı uygulamalarından ayıran tam olarak budur.

Birçok iyi şarkının albüm çeşitliliği

JetAudio Plus, kullanıcılara dünyadaki ateşli şarkıcıların ve müzisyenlerin çok türden parçalarını içeren benzersiz bir albüm sunar. Kayıt, çeşitli sürümlerle şarkı pazarı stillerine göre sürekli güncellenir, insanlar ayrıca jetAudio’nun şarkı çalmasını özelleştirmek için kendi melodi çalıcılarını oluşturabilirler. Şarkıları dinlemek için şimdi jetAudio Plus MOD APK‘sını indirin!


İndir (16.6 M)

Artık indirmeye hazırsınız jetAudio Plus ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTeam Jet

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir