JetAudio HD Music Player Plus
JetAudio HD Music Player Plus

jetAudio HD Music Player Plus v11.1.1 APK (Yamalı/Ekstra Mod) indir 2022


jetAudio HD Music Player Plus, kullanıcılara telefonlarında yüksek kaliteli sesler dinleme olanağı sağlar. En çeşitli ve akıllı özellikler sayesinde uygulama, kullanıcılara son derece takdir edilen ve kalitesinden son derece memnun olan modern bir mu

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 534 puan )
Fiyat: $0
İsim jetAudio HD Music Player Plus
Yapımcı Team Jet
Tür Müzik ve Ses
Boyut 16MB
Versiyon 11.1.1
MOD Yamalı/Mod Ekstra
Orjinal Google Play
jetAudio HD Music Player Plus is the most famous version in the jetAudio HD Music Player Plus series of publisher Team Jet
Mod Version 11.1.1
Total installs 100,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Ses Efektleri Eklentileri / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 213dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (16MB)

jetAudio HD Music Player Plus, kullanıcılara telefonlarında yüksek kaliteli sesler dinleme olanağı sağlar. En çeşitli ve akıllı özellikler sayesinde uygulama, kullanıcılara son derece takdir edilen ve kalitesinden son derece memnun olan modern bir multimedya oynatıcı sağlar. Burada özgürce kullanabilir ve faydalarını hissetmek için jetAudio Basic’i ücretsiz deneme ve ardından ihtiyaçlarınızı desteklemek için artı sürümü satın alma hakkına sahip olabilirsiniz.

SAHİP OLDUĞUNUZ DİJİTAL MÜZİK DOSYALARINI DESTEKLER

jetAudio HD Music Player Plus’a gelen kullanıcılar, mp3, mpg, m4a ve daha pek çok modern dijital müziğin keyfini çıkarma fırsatına sahip oluyor. Ayrıca, net ses sağlayarak dinleyicilerin belirli şarkıları veya sesli videoları akıcı ve sorunsuz bir şekilde deneyimlemelerine yardımcı olur. Ayrıca Wide, Reverb gibi birçok yeni efekt doğmuş ve daha kaliteli ve daha fazla özelliğe sahip olacak şekilde geliştirilmiştir.

jetAudio HD Müzik Çalar Plus jetAudio HD Müzik Çalar Plus

SES SESİNİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ AYARLAYIN

Bu uygulama, kullanıcılara 32’den fazla farklı ayar sağlayarak, deneyimi istedikleri gibi özgürce ayarlamalarına ve özelleştirmelerine olanak tanır. Her kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, grafik dengesini serbestçe düzenleyecek ve kendilerine uygun bir oynatma hızı seçeceklerdir. En uygun ses seviyesini ayarlamak ve kendiniz karar vermek için tüm bu modern işlevleri kullanın, farklı ses ekranlarının keyfini çıkarın.

KLASÖRLERDEN SUNUCUYA MÜZİĞİ AKIŞI

jetAudio HD Music Player Plus, dosyalarda, paylaşılan klasörlerde bulunan müzik veya canlı ses videolarını yayınlayabilir ve hızlı ve kolay bir şekilde ev ağına aktarabilir. Pencere sistemiyle yakından çalışan bir işlevi vardır, bu nedenle geçiş basittir. Ayrıca, çeşitli stil ve seslere sahip 20 bant içeren ve kullanıcılara bol seçenek ve kişiselleştirme sağlayan bir grafik ekolayzere sahiptir.

KARTLARDA SÖZLERİ GÖSTER

Belirli bir şarkıyı dinlediğinizde, bu uygulama her ayeti ve sözleri net ve iyi bir şekilde görüntülemenize yardımcı olacaktır. Bu, birçok oyuncu için ilginçtir ve bunu seviyorlar çünkü müziğe karşılık vermek için kelimelere bakabiliyorlar. Ayrıca, tüm ses verilerinin tam oynatma hızını kontrol etmenize ve sıkı bir şekilde yönetmenize de yardımcı olur. %50’den yaklaşık %200’e ulaşma olasılığı çok yüksek verimliliğe sahiptir.

jetAudio HD Müzik Çalar Plus jetAudio HD Müzik Çalar Plus jetAudio HD Müzik Çalar Plus

3 FARKLI LİSTE MODU ARASINDA SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ

Burada, hayran kalacak ve üç farklı liste modunu keşfedeceksiniz. Her modun kendine has özellikleri ve tarzı vardır; tercihlerinize bağlı olarak, tercihlerinize göre en uygun yolu seçebilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz düzen stili için ondan fazla ızgara modu vardır. Ayrıca her sanatçının müziğini ve her türden harika şarkılarını dinleyicilere hızlı bir şekilde çalabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

BU UYGULAMA UYGULAMASINI HERKESE TAVSİYE EDERİM

Size getirdiği pratik faydalar ile çevrenizdeki birçok kişiye tanıtmalı ve nasıl kullanılacağını onlarla paylaşmalısınız. Ne kadar memnun olduğunuzu öğrenmek için uygulamanın yorum bölümünün altındaki herhangi bir yoruma oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Herhangi bir hata veya sorun varsa, mükemmel uygulamayı oluşturarak düzeltme ve onarım önerileri de vermelisiniz.


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız jetAudio HD Music Player Plus ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTeam Jet

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir