Jazz & Blues Music
Jazz & Blues Music

Jazz & Blues Music Radio v4.8.4 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Caz ve Blues Müzik Radyosu, kendinizi canlı müzik ezgilerine kaptırmanız için mükemmel bir alan olacaktır. Eksiksiz bir Caz müziği yelpazesiyle kendi alanınızın keyfini çıkarın.

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 350 puan )
Fiyat: $0
İsim Jazz & Blues Music
Yapımcı Maxim Kabluka
Tür Müzik ve Ses
Boyut 7.6M
Versiyon 4.8.4
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Jazz & Blues Music is the most famous version in the Jazz & Blues Music series of publisher Maxim Kabluka
Mod Version 4.8.4
Total installs 500,000+

İndir (7.6M)

Uzun bir geçmişe sahip olan ve kökleri Afrika diasporasına dayanan bu müzik türüne muhtemelen oldukça aşinasınız ve her zaman bundan zevk almak istemişsinizdir. Bu uygulama, dinlenmeniz ve derin, sıcak müzikle rahatlamanız için ideal bir yer olacaktır.

Caz ve Blues Müzik Radyo Caz ve Blues Müzik Radyo

ÇEŞİTLİ BİR MÜZİK MAĞAZASI İLE KEYFİNİ ÇIKARIN

Müziğe karşı güçlü bir tutkunuz varsa ve kendinize doğru melodileri bulmak istiyorsanız, Jazz & Blues Müzik Radyosu tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Uygulama sizi uzakta aramanıza gerek kalmadan keyfini çıkarmanız için yeni bir müzik dünyasına götürecek, ayrıca şarkıları daha sonra beğeneceğiniz tarzda seçmeniz yeterli. Ayrıca uygulama, kullanıcının zevkine bağlı olarak yumuşak klasik veya yumuşak saksafon da dahil olmak üzere farklı Caz türleri sağlayacaktır.

SES KALİTESİNİ AYARLAYIN

Jazz & Blues Müzik Radyosu, getirdiği benzersiz özellikler, güzel bir arayüzle tasarlanmış ve nasıl kullanılacağına hızla hakim olacağınız kullanışlı kontroller ile sizin için mükemmel bir seçim olacak. Ayrıca, uygulama size en iyi kullanıcı deneyimi için 32bit ses kalitesi sunacağından, bozuk ses gibi sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, daha iyi dinleme için diğer ses ayarlarıyla birlikte canlı 10 bantlı ekolayzerin keyfini çıkaracaksınız.

Caz ve Blues Müzik Radyo Caz ve Blues Müzik Radyo

SESİNİZİ KONTROL EDİN VE HER ZAMAN, HER YERDE DİNLEYİN

Kullanıcı deneyimini geliştirmek için uygulama, çevrimdışı olduğunuzda bile dinlemenize izin verir; sadece en çok sevdiğiniz ezgilerin küratörlüğünü yapan kendi çalma listelerinizi oluşturun. Ayrıca, sesi kontrol edebilir ve keyfinize göre ayarlayabilirsiniz. Uygulama çok kullanışlı olacak ve dinlemek için ekranı açık tutmanıza gerek yok; sadece en sevdiğiniz şarkıyı açın ve ardından ekranı kilitleyin; müzik yine her zamanki gibi çalacaktır. Ayrıca zamanlayıcı modunu kullanabilir ve widget’ları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Caz ve Blues Müzik Radyo

ANA ÖZELLİKLER

  • Farklı ve çekici türlere sahip caz müzik uygulaması, müzikal renkler dünyasına yönlendirilecek ve canlı Caz müziğinin keyfini çıkaracaksınız.
  • 100’e yakın radyo istasyonu ile deneyimin keyfini çıkarın ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli güncelleyin; artı sizin için doğru olan türleri seçmenize izin verilecek
  • Kendinizi nazik klasikten sessiz saksafona kadar türler içeren bir müzik alanına bırakın; büyüleyici melodilere dalmanın zamanı geldi
  • Sesi ayarlamanıza izin verilecek ve ayrıca Jazz & Blues Müzik Radyosu size mükemmel 32bit ses kalitesi sunacak, böylece en iyi frekanslarda duyulabileceksiniz.
  • İnternete bağlı olmasanız bile, ses modunu kontrol etmekten ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemekten çekinmeyin; bu, deneyimlemeniz için mükemmel ve eksiksiz bir tür Jazz uygulaması olacak.


İndir (7.6M)

Artık indirmeye hazırsınız Jazz & Blues Music ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMaxim Kabluka

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir