Jackal Squad
Jackal Squad

Jackal Squad v0.0.1431 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Jackal Squad – Arcade Shooting, sizi dünyanın 2. Dünya Savaşı döneminde olduğu, son derece tehlikeli 1945'te olduğu zamanlara geri getirecek. Burada barışı temsil eden bir asker olacak ve takım arkadaşlarınızla özel savaş araçlarında yolculuğunuza ba

Android Android Aksiyon
5 ( 212 puan )
Fiyat: $0
İsim Jackal Squad
Yapımcı OneSoft Global PTE LTD
Tür Aksiyon
Boyut 105MB
Versiyon 0.0.1431
MOD Sınırsız Para / Godmode
Orjinal Google Play
Jackal Squad is the most famous version in the Jackal Squad series of publisher OneSoft Global PTE LTD
Mod Version 0.0.1431
Total installs 1,000,000+
MOD 1
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Tanrı modu
 • Sınırsız para
 • Sınırsız Nakit
 • Sınırsız Gaz
 • Sınırsız Anahtar
 • Sınırsız Titanyum

MOD 2
 • Sınırsız para
 • Sınırsız Nakit
 • Sınırsız Gaz
 • Sınırsız Anahtar
 • Sınırsız Titanyum


İndir (105MB)

Jackal Squad – Arcade Shooting, sizi dünyanın 2. Dünya Savaşı döneminde olduğu, son derece tehlikeli 1945’te olduğu zamanlara geri getirecek. Burada barışı temsil eden bir asker olacak ve takım arkadaşlarınızla özel savaş araçlarında yolculuğunuza başlayacaksınız. düşman. Önünüzde zorlu ve zorlu bir yolculuk sizi bekliyor, ancak tüm düşmanlar güçlü bir irade ile ellerinizde ölecek.

Çakal Kadrosu – Arcade Atış Çakal Kadrosu – Arcade Atış

SEÇİM ÜZERİNDE YARDIM

Üretici, oyuncuya daha fazla eğlence ve heyecan katmak için Jackal Squad – Arcade Shooting’i modern bir dövüş tarzından ziyade tarihi bir doğrultuda getirmiş. II. Dünya Savaşı ile yoğrulmuş bir atmosfer ile bilmediğiniz şeyleri bir nebze daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sırada faşist güçler müttefiklere saldırdı ve sizin göreviniz onları yok etmek. Bu nedenle Müttefikler, siz de dahil olmak üzere, yüksek eğitimli askerlerden oluşan ekip üyeleri dahil olmak üzere, Çakal adında güçlü bir dövüş ekibi oluşturdular.

Arabayla seyahat etmeyi seçiyorum çünkü saldırı ve savunma için daha uygun olacak. Şiddetli bir dövüş ruhuna sahip güçlü bir ordu, düşman üssüne saldırmak için bir Jeep sürmekle görevlendirilecek. Sadece bu değil, aynı zamanda bu Jeep, vurulduğunda tüm bombalara ve mermilere dayanacak çeşitli silahlar ve zırh sistemleri ile donatılmıştır. Göreviniz tüm düşman birliklerini yok etmenin yanı sıra rehineleri ve içeride mahsur kalan insanları kurtarmak olacak.

Çakal Kadrosu – Arcade Atış Çakal Kadrosu – Arcade Atış

ÖĞRENME BECERİLERİNDE BAŞARISIZ

Hareket halindeki bir araçta otururken saldırmak da oldukça zor ve zararlıdır, ancak gerçekten yetenekliyseniz hiçbir şey imkansız değildir. Jeep’inizin otomatik bir saldırı silah sistemine sahip olması kısmen yardımcı olsa da, onu kontrol etmede de yetenekli olmanız gerekir. Çünkü bu hem saldırma hem de hareket etme tarzında bir oyun olduğundan, araba her zaman sürekli hareket halinde ve kesintisiz bir mücadele halinde olacaktır.

Böyle olağanüstü derecede asil ama aynı zamanda tehlikeli bir sorumluluğu üstlenebileceğinizden emin misiniz? Cevap kuşkusuz sizde ve bir savaşçının tüm zorluklara yenik düşmesi kesinlikle mümkün değil. Bu yüzden korkmak yerine, olası tüm kötü durumlardan kaçınmak için dövüş becerilerinin yanı sıra ustalık pratiği yapmalısın.

Güçlü bir savaşçı olmak ve takım arkadaşlarınızla dünyaya barış getirmek için sıkı bir şekilde savaşmak, Jackal Squad – Arcade Shooting’den başka hiçbir oyunda bulamayacağınız son derece harika bir duygu olacak. Sadece stresli zamanlarda eğlence için değil, aynı zamanda düşmana asla pes etmeyerek dövüş becerilerinizi kanıtlamanız için bir yer olarak.


İndir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız Jackal Squad ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOneSoft Global PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir