Island War
Island War

Island War v3.5.8 MOD APK (Aptal Düşman) indir 2022

Ada Savaşı, sahip olduğunuz çeşitli askerlerle farklı yerlere fetihler açar. Takımınızı çeşitlendirmek için daha güçlü minyonlar oluşturabilir veya yeni minyon kartları açabilirsiniz.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 898 puan )
Fiyat: $0
İsim Island War
Yapımcı Fastone Games HK
Tür Strateji Oyunları
Boyut 140MB
Versiyon 3.5.8
MOD Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Island War is the most famous version in the Island War series of publisher Fastone Games HK
Mod Version 3.5.8
Total installs 5,000,000+

Island War, oyuncuların diğer adaları fethetmek için birçok farklı birlik bulacağı bir oyundur. Savaşta belirli rollere sahip yeni birimler bulmak için zaman harcayacak ve düşman üslerine sızma sırasında birbirinizi destekleyeceksiniz. Aynı zamanda birliklerinizin gücünü artırabilir ve adanızı korumak için güçlü müttefiklerin kilidini açabilirsiniz.

ada savaşı ada savaşı

YENİ ADALARI FETHET

Island War dünyasında, oyuncunun fethetmeye hazırlanacağı adalar, dünyanın merkez kıtasından ayrılır. Oradan, gerekli kaynakları toplamak ve adanızı geliştirmek için farklı adalara seyahat edecek ve birçok düşman savunma katmanını aşacaksınız. Bu oyunda adaların her savunması farklı özelliklere sahipken kendinize çok çeşitli özelliklere sahip bir ordu kuracaksınız.

Ordunuz başlangıçta yalnızca kılıç kullanır, bu nedenle yeni adaları fethederken güçleri etrafında döner. Aynı zamanda, sonuçları gören ve savaşlarında herhangi bir etkiniz olmayan siz olacaksınız. Bu nedenle, mangaları düzenlemek ve onları yükseltmek, savaş başlamadan önce yapabileceğiniz şeydir. Yükseltme mekanizmasının uygulanması basittir ancak birçok oyuncunun kaynaklarını tüketecektir.

ada savaşı

ÇEŞİTLİ SAVUNMALAR

Ada Savaşı ekranının başlangıcında, aşağıda rakibinizin adasındaki binaları ve birliklerinizi taşıyan gemileri göreceksiniz. Üzerine tıkladığınızda, hızla ortaya çıkacaklar ve sürekli olarak rakibin birliklerine ve diğer binalara saldırmak için karaya çıkacaklar. Bir taraf yok edildiğinde her şey durur ve gücünüzü yükseltmeye devam edebilmeniz için altın ve kaynaklar alırsınız.

Bu oyundaki yükseltme mekanizması, daha fazla sayıda yıldız elde etmek için iki benzer birlik türünü eşleştiren kişi olacağın zaman basittir. Örneğin, iki kılıç kullanan birim aynı sayıda yıldıza sahip olduğunda, bir birimi geri kalan birimin konumuna sürükleyebilirsiniz. Kısa bir süre sonra sonuçları göreceksiniz ve bazı adaların oyuncunun nüfuzunu zorlamak için savunma yolları olduğundan daha güçlü bir kadro oluşturmanıza yardımcı olmak için birlik sayısı artmaya devam edecek.

ada savaşı

ÇEŞİTLİ GÜÇLERDEN BİRLİKLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Bir ordu kurmanın yanı sıra, Ada Savaşı’nda adanızı yapmanız ve savunmasını geliştirmeniz gerekiyor. Yeni bir şey oluştururken veya eklerken savunma istatistiklerini göreceksiniz. Aynı zamanda, farklı birlik türlerinin kilidini açabilecek ve uzun menzilli saldırı okçuları eklemek gibi birçok zorlu ada türünü fethetmenize yardımcı olacaksınız. Ayrıca birlikte kazandığınız para, oyunda yeni kartlar çevirmek için kullanılabilir.

Bu kartlar sürpriz olarak karşımıza çıkacak ve her açılışta bir öncekinden daha yüksek miktarda para gerekecek. Ayrıca, eğer şanslıysanız, daha nadir kartların ve etkileyici çeşitlilik gücünün kilidini açabilirsiniz. Böylece birliklerinizi taşımak için daha fazla gemi açabileceksiniz.

Oyun, birçok farklı adaya bir fetih yolculuğu başlatıyor:

  • İstila edebileceğiniz ve ilgili kaynakları toplayabileceğiniz çeşitli düşmanlara ve binalara sahip çeşitli adalar bulacaksınız.
  • Bulduğunuz seviye sayısı, farklı zorluk seviyeleri ile tamamen çeşitlidir ve takımınızı yükseltmenizi gerektirir.
  • Ayrıca, çeşitli türlerdeki birliklerle savunmayı geliştirmek ve kurmak için bir adaya sahip olursunuz.
  • İki özdeş birimden daha güçlü minyonlar oluşturabileceğiniz veya yeni birliklerin kilidini açabileceğiniz için yükseltme mekanizması basittir.
  • Sahip olduğunuz parayı askerlerin kartlarını açmak için kullanacaksınız ve eğer şanslıysanız size yardımcı olabilecek ender bir kart olacaktır.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Island War ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFastone Games HK

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir