Iron Hero
Iron Hero

Iron Hero v1.22.2 APK (Aptal Düşman, Sınırsız Para) indir

Iron Hero Mod APK, egzotik ve ilham verici bir oynanış sunarken, oyuncular güçlü süper kahramanlar haline gelir ve yetenekleriyle vatandaşların hayatını kurtarmak ve herkesin hayatını kontrol altında tutmak için istedikleri her şeyi yaparlar.

Android Android Aksiyon
5 ( 171 puan )
Fiyat: $0
İsim Iron Hero
Yapımcı Superhero Academy
Tür Aksiyon
Boyut 161.14 M
Versiyon 1.22.2
MOD Aptal Düşman, Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Iron Hero is the most famous version in the Iron Hero series of publisher Superhero Academy
Mod Version 1.22.2

Iron Hero MOD APK hakkında

Iron Hero MOD APK çevrimiçi oyununa baktığınızda dünyayı güçlü düşman istilasından kurtarmak için popüler Demir adam kahramanı olarak rol yapın. Güçlü yumruklar ve sersemletici saldırılar ile Iron Man’in kahramanının harika enerjisine kesinlikle sahip olacaksınız. Çevrimiçi oyunun içindeki meydan okuma, üstesinden gelinmesi gereken yüzlerce görevle fethetmek için kesinlikle basit değil, Demir Kahraman MOD APK oyununda tüm dünyanın bahsettiği kahraman olacak mısınız? oyunu şu anda kurun ve hissedin.

Çeşitli oyun modları

Çevrimiçi oyunla ilgili oyun modu son derece zengindir, bu video oyununun tadını çıkarmak için yerde veya belki de atmosferde savaşma mücadelesini seçmekte özgürsünüz. Her derecede düşmanlarla savaşmak için kahraman Demir adamın amacından yararlanın. Ayrıca, oyun programındaki entegre hareket işlevini kullanarak karakterin savaşa yönelik hareketini düzenlemekte tamamen özgürsünüz. Her miktarda görevi bitirmek, size teşvikler verecek ve bir sonraki meydan okuma için savaş öğelerinizin miktarını artıracak olanı eşleştirecektir.

iron hero superhero fighting 1

Hayatınızı koruyun

Oyun, birkaç canınızı sınırlar, böylece düşman nedeniyle kaç kez saldırıya uğrayabileceğinizi korumanız gerekir, çünkü birkaç can azalırsa, anında kaybedersiniz ve en baştan başlarsınız. Hayatınızı korumak için, düşman saldırısını önlemek için zırh veya muhafız gibi daha fazla eşya donatmanız gerekecek veya artan sayıdaki düşman birliğini en iyi kovalamacadan kaçınmak için daha fazla gizlenme üssü inşa etmeniz gerekecek. şok.

Güçlü savaş silahlarını yükseltin

İlk savaş silahlarınızı ve güçlerinizi güncelleyerek savaş enerjinizi artırın. Örnek olarak, aşırı miktarda güç harcamadan bir dizi düşmanı yok etmek için geniş yıldırım zaman aralığını geliştirmek veya yıldırım saldırısını geliştirmek, bu özel işlevle sadece tek bir dokunuşla bazı düşmanları tamamen fethedersiniz. anında.

iron hero superhero fighting 2

Etkileyici resimler ve ses dosyaları

3D olarak tasarlanan grafikler inanılmaz derecede nefes kesici ve insanlara gerçek bir deneyim sunuyor. Bağlam sürekli değişiyor, yarış arabaları, düşman birlikleri veya bir film gibi şekillenen kişilik, oyuna her katıldığınızda sizi daha da heyecanlandırıyor. Dövüş sahneleri, güçlü savaşlar ve vokaller içeren ses efektleri, bu harika oyunda oyuncular için canlılığa, gelişmiş gerilime ve dramaya katkıda bulunur.


İndir (161.14 M)

Artık indirmeye hazırsınız Iron Hero ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSuperhero Academy

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir