Iris
Iris

Iris – Substratum Theme v1.4.3 APK (Yamalı) indir


Iris harika bir arka plan temasıdır ve mükemmel bir potansiyele sahiptir, size birçok güzel simge sunar ve ayarların ve uygulama kusurlarının gizlenmesine yardımcı olur.

Android Android Araçlar
4 ( 525 puan )
Fiyat: $0
İsim Iris
Yapımcı Arzjo Design
Tür Araçlar
Boyut 25MB
Versiyon 1.4.3
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Iris is the most famous version in the Iris series of publisher Arzjo Design
Mod Version 1.4.3
Total installs 100+

İndir (25MB)

Telefonunuzu daha basit ve daha kullanışlı hale getirmek için, Iris’i hemen indirmeden ne bekliyorsunuz. Üçüncü taraf uygulamalarla birlikte çeşitli temalı sistemler. Uygulama, kullanıcıların en heyecan verici ve çekici deneyime sahip olmalarına yardımcı olmak için harika ve görülmesi kolay birçok eski renk sağlar. Ayrıca karanlık tema için 14 farklı arka plan rengi de sağlıyor. Karanlık mod ile gece elektronik cihazları kullanırken mavi ışığı sınırlayabilir ve gözlerinizi daha iyi koruyabilirsiniz.

İris – Substratum Teması İris – Substratum Teması

HAYATTA HERKESE DESTEK OLMAK İÇİN ETKİLİ BİR ARKADAŞ OLUN

Iris’e geldiğinizde, her şeyi daha kolay kullanmanıza yardımcı olacak birçok coşkulu destek alacaksınız. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı heyecan verici ve eğlenceli tema da sunar. 40’tan fazla gradyan vurgu rengi ile uygulama, kullanıcıları cezbeden birçok çekici renk sunar. Bu uygulama daha hızlı çalışmanıza yardımcı olur ve telefonunuzun arayüzünü daha düzenli ve göz alıcı hale getirir.

KULLANIMI DAHA KOLAY VE DAHA FAZLA ZAMAN TASARRUFU

Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcılar daha fazla rahatlığa sahip olacak ve daha fazla zaman kazanacaktır. Zarif bir aranjman ve renkler ile size kolay görülebilen, göz alıcı ve başkalarının gözüne hoş gelen bir arayüz sunar. Sadece birkaç basit adımla bu uygulamayı yetkin ve profesyonelce kullanabilirsiniz. Iris’in sunduğu yardımcı programlar, zamandan tasarruf etmenize ve aramaya daha az zaman ayırmanıza yardımcı olur.

İris – Substratum Teması İris – Substratum Teması

BASİT ARAYÜZ, GÖRÜLMESİ KOLAY

Modern ve minimalist bir tasarıma sahip uygulamalar, görülmesi kolay ancak aynı derecede çekici ve çekici bir şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca, bazı uygulamalar siyah metinlerle karanlık modda devre dışı bırakılır. Kullanıcıların istedikleri kaplamaları ve seçenekleri seçmelerine ve yüklemelerine izin verilir. Ayrıca, çok fazla zaman ve çaba kaybetmeden yönetici sekmesinden bindirme durumlarını değiştirmenize de izin verilir.

YÜKSEK ÇALIŞMA VERİMLİLİĞİ VE UYGULAMANIN DAİMA BAZI ÖZELLİKLERİNİ YÜKSELTME VE İYİLEŞTİRME

Bu uygulama, oyunculara birçok farklı yardımcı program sunar ve aynı zamanda iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar harika bir uygulama deneyimi yaşar ve katkılarınızı kabul etmek her zaman olumludur. Buna dayanarak, kullanıcıların ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için bazı özellikleri geliştirmek ve yükseltmek.

İris – Substratum Teması İris – Substratum Teması

ANA ÖZELLİKLER

– Birçok kullanışlı özellik ve çekici, göz alıcı renklerle insanları hevesle destekleyin, daha fazla kullanıcıyı cezbedin.
– Basit, görülmesi kolay bir arayüz, kullanıcıların kullanımını kolaylaştırır ve uygulamaları net bir şekilde görebilir veya kaplamaları kolayca kurabilir ve düzenleyebilir.
– Birçok benzersiz ve çekici tema için farklı kaplamalar ve arka plan renkleri seçebilir ve ayarlar ve uygulamalardaki boşlukları gizlemenize yardımcı olabilirsiniz.
– Harika deneyimlerin keyfini çıkarın ve bindirmeleri kaldırabilir ve güncellemelerden sonra yeniden yükleyebilirsiniz.
– Her zaman kullanıcıların katkılarını dinleyin ve bunları, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel hale gelecek şekilde değiştirin ve yükseltin.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Iris ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir