IR Code Finder NEC Protocol
IR Code Finder NEC Protocol

IR Code Finder NEC protocol v4.2.0 APK + MOD (Kilitsiz) indir 2022


IR Code Finder NEC protokolü ücretsiz bir IR kodu bulucudur. Kullanıcılar, kolay izleme için bulunan IR kodlarını bir pano olarak kaydedebilir.

Android Android Araçlar
4 ( 133 puan )
Fiyat: $0
İsim IR Code Finder NEC protocol
Yapımcı WasiliySoft
Tür Araçlar
Boyut 3MB
Versiyon 4.2.0 build 64
MOD Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
IR Code Finder NEC protocol is the most famous version in the IR Code Finder NEC protocol series of publisher WasiliySoft
Mod Version 4.2.0 build 64
Total installs 50,000+

İndir (3MB)

IR Kodu Bulucu NEC protokolü, kullanıcının IR bağlantı noktası üzerinden kontrol edilen birden fazla cihaza erişimi olduğu veya erişimi olduğu çeşitli acil durumlarda kullanıcılara yardımcı olabilecek değerli bir araçtır. NEC protokolü için IR kodlarının doğrudan numaralandırılmasından bu kodları kaydedebilirsiniz. Birçok farklı türde cihazı uzaktan kontrol edebilirsiniz ve bu, özellikle cihazınız uzun süredir piyasaya sürüldüyse kullanışlıdır.

IR ARAMA VE ARAMA ALANI

Kızılötesi arama yapabilmek için, tercihinize bağlı olarak hızlı veya yavaş bir hızda aramak için “TEST” düğmesine tıklayın. Ardından ekranda birden fazla cihaz görünecek ve seçmek için dokunmanız yeterli. Ayrıca avizeler, fanlar, ses veya diğer basit cihazlarla istediğiniz bağlantı alanını seçebilirsiniz.

IR Kodu Bulucu NEC protokolü IR Kodu Bulucu NEC protokolü

KODU SEÇİN VE VERİTABANINA KAYDEDİN

Uyumlu IR kodları bulduğunuzda, bunları seçip bir kontrol paneli olarak kaydedeceksiniz. Bu uygulama, IR kodlarını verilerinize kaydedebilmeniz ve gerektiğinde kullanabilmeniz için yerleşik veya harici bir kızılötesi verici kullanır. Bu, her şeyi herhangi bir yerden toplamanıza ve orijinal kontrol mekanizması kaybolduğunda veya kaybolduğunda risk sorunuyla başa çıkmanıza olanak tanır.

BASİT VE KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Uygulama arayüzü, net bir düzen ile çok basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Arama, bölgeler, bildirimler ve ayarlar gibi öğeler, kullanıcılar tarafından daha kolay erişim için düzgün bir şekilde düzenlenir ve bölünür. Uygulamalar için görüntü gibi harici bir USB IR vericisi gereklidir. Kullanıcılar, tercihleri ​​ayarlamak ve IR kodunu bulmak için uygulamanın belirli bölümlerine erişebilir.

UYGULAMA İÇİ AYARLAR

İlk olarak, ekran yönü, uzaktan kumanda ekranındaki sütunlar gibi uygulama için genel ayarları özelleştirebilir, titreşim yanıt süresini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, kızılötesi vericide donanım tekrar modunu ve yazılım tekrar gecikmesini düzenleyebilirsiniz. Ancak, donanım tekrar modu yalnızca harici IR ile çalışır. Son olarak, sürücüleri uzaktan yükleyebilir, dosyaları kalite kaybı olmadan büyük boyuta ölçeklenebilen bir vektör görüntü formatına dışa aktarabilir ve SCV’den içe aktarabilirsiniz.

IR Kodu Bulucu NEC protokolü IR Kodu Bulucu NEC protokolü

ANA ÖZELLİKLER

– IR kodlarını bulun ve bulunan kodları bir gösterge panosu olarak kaydedin.
– Cihazı aradıktan ve bilgilendirdikten sonra NEC protokolü için IR kodlarının doğrudan numaralandırmasını gerçekleştirin.
– Avizeler, ses, fan ve diğer basit cihazlar için uzaktan kumandayı seçin.
– Ekran yönünü ayarlayın: titreşim tepki süresi. NEC protokolünün uzaktan kontrol cihazları için CSV’den dışa ve içe aktarma.
– Kızılötesi verici donanım tekrar modunu ve yazılım tekrar gecikmesini düzeltin.


İndir (3MB)

Artık indirmeye hazırsınız IR Code Finder NEC protocol ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir