IQIYI
IQIYI

iQIYI v4.7.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


iQIYI-Drama, Anime, Show, romantik filmleri ve ilginç animeleri sınırsız bir şekilde izlemenin keyfini çıkarmanız için bir imparatorluk haline geldi. Ayrıca bu uygulama size kullanışlı akıllı özellikler de sunuyor. Bunlardan biri, bu uygulamanın fayd

Android Android Araçlar
4 ( 130 puan )
Fiyat: $0
İsim iQIYI
Yapımcı iQIYI
Tür Araçlar
Boyut 6MB
Versiyon 4.7.0
MOD Premium / Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
iQIYI is the most famous version in the iQIYI series of publisher iQIYI
Mod Version 4.7.0
Total installs 50,000,000+

İndir (6MB)

iQIYI-Drama, Anime, Show, romantik filmleri ve ilginç animeleri sınırsız bir şekilde izlemenin keyfini çıkarmanız için bir imparatorluk haline geldi. Ayrıca bu uygulama size kullanışlı akıllı özellikler de sunuyor. Bunlardan biri, bu uygulamanın fayda noktası olacak çok ülkeli altyazılardır. Ayrıca beğendiğiniz eserleri cihazınıza indirebilir ve her zaman ve her yerde keyfini çıkarabilirsiniz.

ÖZEL YENİ VERSİYON NEDİR?

Şu anda, iQIYI en son güncellenmiş sürümde ortaya çıkmıştır. Çekici özellikler ekleyip eklemediğini görmek için bizimle birlikte keşfedelim. Belki de en çarpıcı olanı, heyecan verici varyete programlarının oynatma yükleme sürelerini efsanevi Avrupa filmlerine kısaltma yeteneğidir. Bu sayede kullanıcılar belirli bir süre tasarruf edecekler. Üstelik artık defalarca beklemekten yorulmayacaksınız.

iQIYI-Drama, Anime, Gösteri

iQIYI-Drama, Anime, Gösteri

BAŞARILI VİDEOYU DURDURMAYIN

Sadece bu da değil, telefonunuz sık sık ani bir kilitlenme ile karşılaşırsa, gözünüzün önünde beliren ekrandaki video beklenmedik bir şekilde durmayacaktır. Bu, filmlerin ve animelerin keyfini çıkarma sürecinde kendi deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca en popüler sosyal platformlar olan Facebook ve Instagram’ın hikayelerinde etkileyici ve öne çıkan hikayeleri paylaşabilirsiniz!

SICAK FREEMIUM MODELİ

Bununla da kalmıyor, iQIYI size “Freemium” modelini de getiriyor. Uygulama, bu model ile benzersiz özelliğine sahip olmanız için indirmenizi gerektirecektir. Sadece birkaç saniye bekledikten sonra tamamen ücretsiz videolar alabilirsiniz. Yine de yüksek kalite ile sinema keyfi yaparken gözlerinizi mutlu etmek için ücretsiz, ancak bu uygulama ile evde sevdiğiniz yatağınızda ve istediğiniz zaman sevdiğinizle birlikte oturuyorsunuz.

iQIYI-Drama, Anime, Gösteri

iQIYI-Drama, Anime, Gösteri

SINIRSIZ REKLAM KALDIRMA

Ayrıca “Premium” modelini de deneyimleme şansına sahipsiniz. Bu, daha yeni, daha benzersiz deneyimlerle daha fazla video isteyen kullanıcılar için en uygun seçim olacaktır. VIP ayrıcalıklarımızı kullanmakta özgürsünüz. Sınırsız spam reklamları atlama özelliği dahil. Sadece bu değil, 1080P kalitesinde Dolby ses veya video da sizin için özel olarak tercih ediliyor.

ALTYAZI MODU HAZIR

Yabancı filmlerle yabancı dilleri anlamamaktan endişe ediyorsanız içiniz rahat olsun, iQIYI’ye gelin. Bizden çok dilli destek alacaksınız. Bilmeyenler için, bu uygulamanın bir alt modu vardır, böylece Rusça, Tayca veya Vietnamca olsun, onu açarak sadece bir notta çevirebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda kendi akıllı ve kullanışlı çok dilli arama motorumuz da var.

iQIYI-Drama, Anime, Gösteri

iQIYI-Drama, Anime, Gösteri

OPTİMİZE ARAYÜZ

Hafta sonundan daha iyi ne olabilir ki, aileniz, arkadaşlarınız veya sevgililerinizle birlikte romantik, korku filmlerinden anime bölümlerine kadar birlikte güvenip eğlenerek bir fincan acı kahve ile hayatı daha renkli hale getirir. Basit ve temiz, optimize edilmiş bir arayüz ile iQIYI’yi deneyimleyeceksiniz. Bu sayede herhangi bir engelle karşılaşmadan istediğiniz her şeyi kolayca ve hızlıca bulabilirsiniz. Sadece bu değil, keyfini çıkarmak için uygulamayı diğer cihazlara bağlayabilirsiniz.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız iQIYI ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir