IPTV Smarters PRO
IPTV Smarters PRO

IPTV Smarters PRO v3.1.5.2 APK (Ücretsiz Kilitsiz) indir 2022

IPTV Extreme, kullanıcıların muazzam TV kanalı içeriğini izlemesine veya sağlanan IPTV hizmetiyle bağlantı kurarak telefon etkileşimleri aracılığıyla her şeyin sorunsuz bir şekilde keyfini çıkarmasına olanak tanıyan kapsamlı bir uzantıdır.

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 394 puan )
Fiyat: $0
İsim IPTV Smarters PRO
Yapımcı Paolo Turatti
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 50MB
Versiyon 3.1.5.2
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
IPTV Smarters PRO is the most famous version in the IPTV Smarters PRO series of publisher Paolo Turatti
Mod Version 3.1.5.2
Total installs 100,000+

IPTV Smarters PRO APK indir

IPTV Smarters PRO , kullanıcıların TV kanallarından sayısız içeriği ücretsiz olarak izlemelerine yardımcı olabilecek özel bir uygulamadır, ancak herhangi bir kullanılabilir kanalla birlikte gelmez. Bunun yerine, kullanıcılar canlı bir kullanıcı topluluğuna erişebilir ve istedikleri zaman izlemek üzere TV kanalı kimliklerini almak için özel oynatma listeleri indirebilir. Bununla da kalmayıp ailede bulunan IPTV’lere bağlanarak tüm içerikleri telefonları üzerinden rahat ve kompakt bir şekilde izleyebilirler.

Iptv Smarters Pro Apk Indir

HERHANGİ BİR OYNATMA LİSTESİNİ İNDİRİN VE ÜCRETSİZ İZLEYİN

IPTV Smarters PRO ile ilgili en iyi şey, insanların çeşitli içerikleri izlemenin yollarını paylaştığı veya öğrettiği geniş kullanıcı topluluğudur. Topluluk aracılığıyla, kullanıcılar farklı kullanıcılardan çok çeşitli oynatma listeleri bulabilir ve bunlar, uygulamanın TV kanallarına iletmesi için bir kimlik dizesidir. Elbette herkes kendi çalma listelerini tasarlayabilir ve belirli TV kanalları için tercihlerini paylaşabilir.

TÜM ÖZELLİKLERLE ETKİLEŞİM İÇİN ORİJİNAL BİR ARAYÜZ

Geniş bir topluluğun yanı sıra, uygulamanın etkileşimli arayüzü, kullanıcıların kanallar arasında kolayca gezinmesi için esnek ve rahattır. Ayrıca, her düzen, bir TV’nin tüm tanıdık işlevlerini kullanmak ve her bir oynatma listesinin daha canlı içeriğini keşfetmek için sofistike bir tasarıma sahiptir. Kullanıcı menzil içindeki TV’lere veya çıkış cihazlarına yayın yaparsa, tüm arayüz çevik kontrol için uzak olacaktır.

Iptv Smarters Pro Apk Indir ücretsiz

OYNATMA LİSTESİ ARACILIĞIYLA FAVORİ KANALLARI ÖZELLEŞTİRİN

IPTV Smarters PRO , sistemde mevcut herhangi bir içeriğe sahip olmayabilir, ancak kullanıcılar favori kanallarını oynatma listelerinden doğrudan çekebilir. Bu sayede herkes kendi oynatma listelerini oluşturabilir ve herhangi bir içeriği herhangi bir sınırlama olmaksızın rahatça izleyebilir. Bu arada, her kanal, kullanıcıların ilgilendikleri bölümlere hazırlanmaları için bir zaman planlaması veya izlemeleri için herhangi bir ek program veya yayın sunar.

ÇOCUK YÖNETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ BİR EBEVEYN KONTROLÜ

Kullanıcının çocukları varsa, tüm izleme süresini yönetmek için sistemin yerleşik ebeveyn denetimi özelliğini etkin bir şekilde kullanabilirler. Bu, belirli zamanlarda uygulamaları kilitlemeyi veya kilidini açmayı içerir, böylece çocuklar kendileri için doğru olan her şovu izleyebilir. Ayrıca, daha fazla kullanıcı profili oluşturabilir, belirli kitleleri hedeflemek için çok sayıda derinlemesine özelleştirme ile gelebilir ve tüm içeriğin yaş açısından güvenli olduğundan emin olabilirler.

BELİRLİ PROGRAMLAR İÇİN İSTEĞE GÖRE İNDİR

Dünya çapında sayısız program yayınlanmaktadır, bu nedenle IPTV Smarters PRO , kullanıcı tarafından belirlenen programlar için bir indirme özelliği sunacaktır. İlginç bir şekilde, bu özellik tahsis edildiğinde otomatik olarak etkinleştirilecek ve kullanıcılar daha önce kaçırdıkları programları rahatça izleyebilecekler. Ancak, herhangi bir indirmenin planlanması gerekir ve kullanıcılar bu özelliği birçok farklı şov veya kanal için tekrar edecek şekilde ayarlayabilir.

Iptv Smarters Pro Apk Indir ücretsiz 1

 

IPTV Smarters PRO APK , telefonları aracılığıyla çeşitli TV içeriklerinin keyfini çıkarırken insanlara en yumuşak duygu ve deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Sadece bu da değil, topluluk geniş ve arkadaş canlısıdır ve aynı zamanda insanların medya eğlence dünyasını keşfetmelerini sağlamak için yüksek kaliteli TV kanallarını paylaştığı bir yerdir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Belirli TV kanallarını izlemek için mükemmel oynatma listeleri için geniş ve samimi kullanıcı topluluğunu keşfedin ve hatta oynatma listesi oluşturmak için herhangi bir kanala bağlanmayı öğrenin.
  • Birden fazla kullanıcının zevkini tatmin etmek veya kanallarla etkileşim kurmak için olağanüstü bir TV uzaktan kumanda düzenine dönüşmek için kapsamlı özelleştirmelere sahip sezgisel bir arayüz.
  • Oynatma listelerini kişiselleştirin ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izlemek için favori kanalları çıkarın veya ilgi çekici içerikle yeni oynatma listeleri oluşturun.
  • Çocukların belirli programları veya yaşa uygun sınırlamaları izleme süresini yönetmek için güvenli ve büyüleyici bir ebeveyn kontrolü.
  • İndirme özelliklerini, kaçırılan programları sorunsuz ve hatta aşırı görsel kalitede izlemek için ayrılan süre için ayarlayın.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız IPTV Smarters PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPaolo Turatti

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir