IPTV Extreme
IPTV Extreme

IPTV Extreme v113.0 APK MOD (Premium) 2022

IPTV Extreme APK uygulaması sayesinde internetiniz olduğu taktirde her an her yerde kesintisiz yayınları izleyebilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya da tabletinizden erişmek istediğiniz her kanala, filme, programa diziye anında erişim sağlayabilirsiniz

Android Android Sosyal Ağ
4 ( 755 puan )
Fiyat: $0
İsim IPTV Extreme
Yapımcı Paolo Turatti
Tür Sosyal Ağ
Boyut 20MB
Versiyon 113.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
IPTV Extreme is the most famous version in the IPTV Extreme series of publisher Paolo Turatti
Mod Version 113.0

IPTV Extreme APK uygulaması sayesinde internetiniz olduğu taktirde her an her yerde kesintisiz yayınları izleyebilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya da tabletinizden erişmek istediğiniz her kanala, filme, programa diziye anında erişim sağlayabilirsiniz. Normal şartlarda paralı bir şekilde sunulan bu hizmet sitemiz üzerinden apk dosyası sayesinde ücretsiz bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz

IPTV Extreme uygulaması bilgisayarlarda da kullanılabilmektedir. Bu uygulamayı bilgisayarınızda kullanabilmek için apk dosyasını indirdikten sonra VLC eklentisini indirmeniz gerekmektedir. Tüm bunları tamamladıktan sonra bilgisayarınızda da rahatça bu uygulamayı kullanmaya başlayarak yayınları izleyebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yönlerinden bir tanesi ise Türkçe dil desteğine sahip olması, diller kısmından Türkçeyi bularak seçerek uygulamanın kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. Sizde kurun ve istediğiniz bütün kanalları indirerek android cihazınız üzerinden bütün kanalları rahatınıza bakarak izleyin.

IPTV Extreme Apk indir sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilir siniz iyi keyifler dileriz. IPTV Extreme Apk indir Full Türkçe Tam Sürüm ve Daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

IPTV Pro apk indir FULL Turkce modkiwi.com 3
IPTV Pro apk indir FULL Turkce modkiwi.com 1 1024x576 1
IPTV Pro apk indir FULL Turkce modkiwi.com 2 1024x576 1
IPTV Pro apk indir FULL Turkce modkiwi.com 5


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız IPTV Extreme ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPaolo Turatti

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir