Investing.com
Investing.com

Investing.com v6.10.3 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022

Investing.com: Stocks & News, yatırımcılar veya tüccarlar veya hisse senedi sevenler için bir uygulamadır. Burada kullanıcılar, küresel finans piyasalarına ait tüm haberleri ve fiyatları en hızlı ve zamanında takip edebilirler. Sağladığı tüm bilg

Android Android Finans
5 ( 399 puan )
Fiyat: $0
İsim Investing.com
Yapımcı INVESTING com
Tür Finans
Boyut 71MB
Versiyon 6.10.3
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Investing.com is the most famous version in the Investing.com series of publisher INVESTING com
Mod Version 6.10.3
Total installs 10,000,000+

Investing.com: Stocks & News, yatırımcılar veya tüccarlar veya hisse senedi sevenler için bir uygulamadır. Burada kullanıcılar, küresel finans piyasalarına ait tüm haberleri ve fiyatları en hızlı ve zamanında takip edebilirler. Sağladığı tüm bilgiler son derece doğrudur ve her gün saat başı sürekli olarak güncellenir. Bu uygulama sayesinde tüm son dakika haberlerini veya diğer ekonomik programları birkaç dakika içinde öğrenebiliyorlar.

Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler

GÜNCELLEME HABERLERİ VE HER KULLANICI İÇİN DOĞRU FİYATLAR

Investing.com’a göre kullanıcılar, tüm alım satım bilgilerini en spesifik ve şeffaf şekilde gösteren canlı grafikler aracılığıyla bu uygulamadan tam destek ve coşkulu hizmet alıyor. Ayrıca 100.000’den fazla farklı ekonomi politikası yönetim aracını kullanabileceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda dünya çapında 70’den fazla borsada bazı hizmetleri en uygun ve basit bir şekilde takas etme ve takas etme hakkına da sahipsiniz. Hisse senetleri, tahviller veya diğer herhangi bir hizmetin fiyat endeksleri, kolay referans olması için listelenir ve yüksekten düşüğe doğru düzenlenir.

BAZI KÜRESEL EKONOMİK ETKİNLİKLERE KATILIN

Investing.com, küresel ölçekte düzenlenen birçok önemli etkinliğe katılmanızı sağlayacaktır. Bu sayede, diğer hissedarlardan biraz daha deneyim öğrenecek veya belki bazı yararlı bilgiler edineceksiniz. Bu uygulamada, ekonomik takvim, tüccarlar arasındaki çalışmalarda önemli ve vazgeçilmez bir unsur olarak kabul edilir. Ayrıca, ekonomik takvim, piyasadaki etkinlikler için gerçek zamanlı bir hizmettir ve kullanıcıların bilgileri hızlı bir şekilde güncellemelerine yardımcı olur.

Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler

FAVORİ FİNANSAL ARAÇLARINIZI EKLEYİN

Investing.com’da kullanıcılar sevdikleri finansal araçları ekleme ve yaratma özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca, stok kompozisyonları titizlikle takip edilecek ve temel kategorilere ayrılacaktır. Sadece bu değil, istediğiniz zaman hisse senedi fiyatlarından haberdar olmak için kendi listelerinizi de oluşturabilirsiniz. Özel mod ile danışmak ve yatırım yapmak için ihtiyacınız olan her an kontrol ve erişim hakkına sahipsiniz.

BORSA HABERLERİ DETAYLI BİLGİ VERİLECEKTİR

Yatırım sektörünü takip ediyor ve hisse senedi oynuyorsanız bu uygulamanın getirdiği sıcak haberleri görmezden gelemezsiniz. Her bir belirli video, kullanıcılara en ayrıntılı ve doğru bilgileri vererek bu sayfalarda yayınlanacaktır. Bunun yanı sıra Investing.com, finansal piyasa hakkında en kolay anlaşılır şekilde size açık ve kapsamlı bir analiz sunacaktır. Tek bir haberi kaçıramazsınız çünkü bunlar her yatırımcının sorumlu olduğu temel haberler ve işlerdir. Bu onların varlıkları ve çabalarıdır, bu nedenle mevcut piyasa durumunu anlamak için onları en yakından izlememiz gerekir.

Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler

TİCARET TOPLULUĞUNA KATILIN

Investing.com’da birçok zengin tüccar ve yatırımcıyla sosyalleşebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Hesabınızı birlikte desteklemek ve büyütmek için bir tüccar topluluğuna katılabilirsiniz. Ayrıca Altın, Gümüş, Bronz gibi emtia fiyatları da oldukça eksiksiz ve doğru bir spesifik fiyat ile sunulmaktadır. Yatırım fırsatlarını yakalama konusundaki beceri ve uzmanlıklarını öğrenmek için dünyanın en iyi borsa liderlerini takip edin. Borsadaki değişiklikleri gözlemleme konusunda çok değerli deneyimler kazanacaksınız.


İndir (71MB)

Artık indirmeye hazırsınız Investing.com ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir