Intrace
Intrace

Intrace: Visual Traceroute v2.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin merkezlerinin sizden neden bu kadar uzakta olduğunu, ancak buradan kolayca ve hızlı bir şekilde veri alıp aktarabildiğinizi hiç merak ettiniz mi? Intrace, zaten bu düşünceye sahipseniz, bu soruyu yanıtlamanıza yardım

Android Android Araçlar
4 ( 527 puan )
Fiyat: $0
İsim Intrace
Yapımcı D D M
Tür Araçlar
Boyut 14M
Versiyon 2.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Intrace is the most famous version in the Intrace series of publisher D D M
Mod Version 2.0
Total installs 100,000+

İndir (14M)

Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin merkezlerinin sizden neden bu kadar uzakta olduğunu, ancak buradan kolayca ve hızlı bir şekilde veri alıp aktarabildiğinizi hiç merak ettiniz mi? Intrace, zaten bu düşünceye sahipseniz, bu soruyu yanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulama, kullanıcıların cep telefonlarındaki veri hatlarının nereye gittiğini bilmelerini sağlar. Telefonunuzu kullanmak ve onunla ilgili her şeyi öğrenmeye çalışmak da eğlenceli bir deneyim!

Intrace: Görsel İzleme Yolu

UYGULAMAYI KULLANMAK ZOR MU?

Cevap hayır! Kullanıcının tek yapması gereken uygulamayı yüklemek ve telefonunuzdaki verilerle ilgili izinlere erişmesine izin vermektir. Uygulamanın, veri aktarımınızla ilgili kimlik bilgilerini bilmesi gerekir. Ardından sonuçlar hemen arayüz ekranında görüntülenecektir. Bu hızlı, kompakt iletim yolları sizi şaşırtacak çünkü onların bu kadar uzak bir yere iletilmesini beklemiyordunuz! Özellikle, iletilen verilerin uç noktasını gösterdiğinde sunucunun konumunu da bulur – bu, yapılması imkansız görünen bir şeydir.

Intrace: Görsel İzleme Yolu Intrace: Görsel İzleme Yolu

KESİNLİKLE GİZLİ BİLGİLER

Verilerle ilgili haklara erişime izin verildiğini duyduğunda, birçok kullanıcı kişisel bilgilerini kaybetme korkusuyla oldukça endişelenir. Ancak Intrace ile bunun için endişelenmenize gerek yok. Uygulama, kişisel bilgilerinizi başka hiçbir şahısla paylaşmaz ve verdiğiniz bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır!

Intrace: Görsel İzleme Yolu

UYGULAMA BİRÇOK CİHAZDA KULLANILABİLİR

Android’de çalıştırılan bu uygulama “ping” komutunu ayarlar. Telefon, tablet, dizüstü bilgisayar vb. birçok cihazda ping kuruludur. Bu nedenle uygulama bir kez kurulduktan sonra birçok cihazda işlem yapabilir; veri hattı konumuna erişim, BT’ye, mühendislere veya hobi sahiplerine fayda sağlar.

Intrace: Görsel İzleme Yolu

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulamanın incelemek istediğiniz verilerle ilgili bilgilere erişmesini sağlayan, platformlar arasında kurulumu kolay
  • Veri iletim hattını ve cihazınızın ve sunucunun konumunu hızla görüntüleyin. Veri iletimini gözlemleyerek bu beklenmeyen bilgileri bilmek
  • Kişisel bilgiler, verilere erişirken başka bir tarafça çalınmadan kesinlikle gizlidir
  • Birçok Android cihazda yüklü olan ‘ping’ komutu sayesinde uygulama birçok cihaz türünde kullanılabilir.
  • Sadece veri bilgisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için yeni bir deneyim değil, aynı zamanda bu alana dahil olanlar için de birçok faydası var.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız Intrace ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanD D M

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir