Into The Dead
Into The Dead

Into the Dead v2.6.2 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Into the Dead, kıyamet dünyasında sizi yakalamaya çalışan kana susamış zombilerden bir kaçış. Yolda alabileceğiniz silahlar ve size yardımcı olacak avantajlarla uzun mesafeler koşabilecek ve daha korkunç görevlerle karşılaşabileceksiniz.

Android Android Aksiyon
5 ( 165 puan )
Fiyat: $0
İsim Into the Dead
Yapımcı PIKPOK
Tür Aksiyon
Boyut 131M
Versiyon 2.6.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Into the Dead is the most famous version in the Into the Dead series of publisher PIKPOK
Mod Version 2.6.2

İndir (131M)

Into the Dead, oyuncuların helikopter patladıktan sonra bir zombi salgınından kaçacağı, sonsuza kadar koşan bir tür oyunudur. Yakalanmamak için onlardan kaçmaya çalışacaksınız ve bunu yapmanın birçok yolu var. Aynı zamanda oyuncunun tamamlaması için birçok görev beklemektedir.

Ölümün içine

ZOMBİLER SALGIDAN HAYATTA KALIN

Into the Dead, bir zombi salgınının yaşandığı kıyamet dünyasında geçiyor; kahramanı, onu yakalamak ve yemek isteyen birçok düşmanla karşı karşıya. Her seviyenin hikayesi, patlayan ve korkunç zombilerle çevrili bir helikopterle başlar. Oradan onlardan kaçışına başlar ve önünde yetenekleriyle savuşturduğu bir zombi dalgası vardır.

Bu oyunu deneyimlediğinizde, karakteri taklit etmekten korkacaksınız. Birinci şahıs bakış açısıyla karakteri kontrol edeceksiniz ve bu zombilerle karşı karşıya olduğunuzu hissettiriyor. Aynı zamanda geçtiğiniz yerlerin renkleri tamamen karanlık ve bazen geçmek için el feneri bile kullanmanız gerekiyor. Geceleri gözleri yakından görmek oyuncuya güçlü ve etkileyici bir his verecektir.

Ölümün içine

MÜMKÜN OLDUĞU KADAR KOŞUN

Oyuncular, karakterin hareketlerini kontrol etmeye ve önlerinde beliren zombilerden kaçınmaya çalışırken Into the Dead’de sonsuz bir oyun deneyimi bulacaklar. Aynı zamanda çıplak ellerinizle onlarla savaşamayacaksınız çünkü silahınız yoksa ve onlara dokunursanız oyun tamamen duracaktır. Yol boyunca bazı sandıklar alacaksınız ve içeride, belki kullanabileceğiniz veya silahınızı yeniden doldurabileceğiniz silahlar.

Ölümün içine

Oyunda daha fazla oyun modu deneyimleyeceğiniz için ve görev setine bağlı olarak bu oyunun getirdiği her seviye zorludur; ilgili modu açacaksınız. Aynı zamanda, her mod, taşıyabileceğiniz başlangıç ​​destek öğelerinden oyunun başında alabileceğiniz silah sayısına kadar bazı benzersiz özelliklere sahip olacak. En ürkütücü mod hala el feneri çünkü içinden geçtiğiniz ortamdaki ışık normalden daha karanlık ve önünüzde parlamak için bir el feneri kullanacaksınız.

Ölümün içine

TAM GÖREVLER VE ÖĞELERİN KİLİDİNİ AÇ

Into the Dead’i deneyimledikçe, oyunun başında seçebileceğiniz birçok destek unsuru bulacaksınız, bu da avantajlar. Karakteri donatmak için size paraya mal olacaklar ve hatta zombileri öldürmenize yardımcı olacak bir arkadaşınız olarak bir köpeğe sahip olacaklar.

Her zaman bir görev seti için tamamlamanız gereken görevler olacaktır ve görev seti ne kadar yüksekse, o kadar çok fayda bulabilirsiniz. İlk fayda, görev setini tamamladığınızda ödül olarak kilidi açılmış bir silah elde edebileceksiniz ya da görev setini yapmıyorsanız, onları açmak için parayı kullanabileceksiniz. Aynı zamanda çeşitli silahlarla bu görevleri tamamlayarak vakit geçireceksiniz.

Ölümün içine

Tam bir kaçış yolculuğu oyunculara çekici gelecektir çünkü:

– Oyuncular zombilerle dolu bir kıyamet dünyası bulacak ve onlardan mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde kaçmaya çalışacaklar.
– Korkunç bir ortam ve birinci şahıs bakış açısıyla birleştiğinde, oyuncular farklı ve benzersiz duygulara sahip olacaklar; az ışıklı ortamlar var.
– Silahlardaki çeşitlilik zorlu yarışlar için uygundur, böylece oyuncular önlerindeki düşmanları yenebilirler.
– Hayatta kalmanıza yardımcı olacak yeni öğelerin kilidini açmak için görevleri tamamlamanız gerekecek.
– Oyunda, karakteri donatmak için her modun destek avantajlarını açmak ve öğrenmek için zaman harcayacağınız birçok farklı oyun modu vardır.


İndir (131M)

Artık indirmeye hazırsınız Into the Dead ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPIKPOK

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir