Interstellar Pilot 2
Interstellar Pilot 2

Interstellar Pilot 2 v2.0.41 APK (Sınırsız Para) indir

Uçuş simülasyonunu keşfedin ve çevrimiçi oyun Interstellar Pilot 2 MOD APK'daki (Menü, Spawn Ships, sınırsız Para Birimi/Yükseltme) rotalarda kaptan olma hissini hissedin. Video oyunu, yolculuk yollarını, yolculuk alanını uzun uzadıya simüle eder ve

Android Android Aksiyon
4 ( 712 puan )
Fiyat: $0
İsim Interstellar Pilot 2
Yapımcı pixelfactor
Tür Aksiyon
Boyut 278.84 M
Versiyon 2.0.41
MOD Menü, Spawn Gemileri, Sınırsız Para Birimi/Yükseltme
Orjinal Google Play
Interstellar Pilot 2 is the most famous version in the Interstellar Pilot 2 series of publisher pixelfactor
Mod Version 2.0.41

Uçuş simülasyonunu keşfedin ve çevrimiçi oyun Interstellar Pilot 2 MOD APK‘daki (Menü, Spawn Ships, sınırsız Para Birimi/Yükseltme) rotalarda kaptan olma hissini hissedin. Video oyunu, yolculuk yollarını, yolculuk alanını uzun uzadıya simüle eder ve insanlara en ilginç ve çekici deneyimi yaşamaları için gerçekçi uçuş kaynakları sağlar.

interstellar pilot 2 1

Gezi derslerini keşfedin

Uçuş alanında uzman, usta bir pilot olmak için uçuş yönlerinden öğrenmeniz gerekecek. Dersler öncelikle uzay gemisi sınıfıyla ilgili olup, oyuncunun uzayı keşfetmeye başlarken gemide daha hızlı ustalaşmasına yardımcı olmak için uzay gemisiyle ilgili özellikleri kullanır. Dünya.

Sonunda odadaki ana pilot olmak

Antrenmanları yapma prosedürünü takiben, size bağımsız bir uçak verilir ve alanın içindeki uçuş konumunu gözlemlemek için başka bir ekranla inşa edilir. Kolayca seyahat edin ve geniş odayı keşfedin. Harika zeplininizi işlevlerle gösterin, tüm geniş alanı fethetmek için yoldaki engelleri aşın.

interstellar pilot 2 2

Tüm uyarılardan kaçının

Oyun size kontrol ekranı aracılığıyla ileriye doğru tehlike uyarıları veriyor, risklerden ve alandan atılma olasılığından kaçınmak için bu uyarılara odaklanmak isteyeceksiniz. . Nihai kontrolünüz ile göktaşlarından kaçınmak, kıvılcımlardan kaçınmak ve diğer çeşitli uçaklardan kaçınmak için uçağı kontrol edin.

interstellar pilot 2 3

Tüm engelleri aş

Kendi uzay araştırma yolculuğunuzda, kesinlikle doğru yolda duran birçok rakiple karşılaşacaksınız. Yolculuğunuzu engellemek için her zaman beklenmedik bir şekilde çeşitli başka uçaklar belirir, odanızdan diğer uçakları vurmak için roket amacını kullanın. Sizden kaçınmak isteyen tüm düşman uçaklarını yok etmek için uçağınızın ön tarafını, sol ve sağ taraflarını doğru bir şekilde hedefleyin.

interstellar pilot 2 4

Grafik ve ses dosyaları

İnanılmaz derecede muhteşem görsel görüntü kalitesine sahip grafik yatırımlı grafikler, insanlara alan tasarımı için gerçekçi bir bilgi verir. Etkileyici uçak sesleri ve başka bir uçağı vurduğunuzda ses efektleri içeren ses klipleri, rakip uçak kırmanın gürültüsü, bu oyunu kontrol ederken sizi daha da heyecanlandıracak ve heyecanlandıracak. Interstellar Pilot 2 MOD APK ile hava gemilerinin çoğunu bugün seyahat etmeye çalışın!


İndir (278.84 M)

Artık indirmeye hazırsınız Interstellar Pilot 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir