InStories
InStories

Instories v4.15.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Instories, birçok ziyaretçiyi çeken ticari bir bilgi sayfası oluşturmak için kısa videolar veya Instagram'da bir gönderi düzenleme tutkusu olanlara adanmıştır. Bildirim şablonları, mesajlar ve diğer şablon türlerini gönderme hakkındaki en son güncell

Android Android Uygulama
4 ( 519 puan )
Fiyat: $0
İsim InStories
Yapımcı Ylee Studio LTD
Tür Uygulama
Boyut 91M
Versiyon 4.15.0
MOD Premium Kilidi Açıldı  
Orjinal Google Play
InStories is the most famous version in the InStories series of publisher Ylee Studio LTD
Mod Version 4.15.0
Total installs 1,000,000+

İndir (91M)

Instories, birçok ziyaretçiyi çeken ticari bir bilgi sayfası oluşturmak için kısa videolar veya Instagram’da bir gönderi düzenleme tutkusu olanlara adanmıştır. Bildirim şablonları, mesajlar ve diğer şablon türlerini gönderme hakkındaki en son güncellemedeki eklemelerle birlikte, uygulamanın popülaritesini artırıyor. Takipçileriniz muhtemelen onu dört gözle bekliyor, yenilikçi, yaratıcı ve farklı.

BÜYÜK TEMALAR

Tüm türlerin, birçok dizideki farklı konuların bir koleksiyonu olan Instories’den başka hiçbir yerde bulamayacağım. Bir hikaye birçok yönden değişebilir ve hepsi özeldir. Basitten karmaşığa, Instagram düzeni gereksinimlerinize göre daha mükemmel hale gelecektir. Gönderiler için şablonlar sağlamak, dikey veya yatay formatı istediğiniz gibi özelleştirmek dahil.

Hikayeler: insta hikaye kolajı oluşturucu ve videoyu düzenleyin Hikayeler: insta hikaye kolajı oluşturucu ve videoyu düzenleyin Hikayeler: insta hikaye kolajı oluşturucu ve videoyu düzenleyin

GÜZEL FOTOĞRAF VE VİDEOLARI DÜZENLEME

Bir fotoğraf veya video arasında seçim yapın ve uygulama onu düzenleme konusunda mükemmel bir iş çıkarabilir ve uygun bir şablon için birçok öneride bulunabilir. Her gönderinin etkileyici bir hikaye olması için göz alıcı efektler, mükemmel yüz makyajı ve çeşitli yazı tipi sistemi sağlar. Uygun bir şarkı eklemeyi deneyin; yayınlanan içerik daha çekici hale gelecek! Bu güzel anları yakalamak için hikayenizde ayrı bir bölüm oluşturun.

ZAMAN TASARRUFU VE

ÇABA Mükemmel seçenekler sunarak Instories’e bu işi atamak çok zor değil; belki tatmin olmanın yanı sıra, buna uzun vadeli bir bağlılığınız da vardır. Lütfen bir gönderiye çok fazla zaman harcamayın, nasıl çalıştığına çok fazla dikkat etmenize gerek yok, güzel bir fotoğraf veya videoyu hemen bilgisayarınıza yüklemek veya kaydetmek için sahip olun. Tanıdığım en ünlü Instagram destek editörü!

Hikayeler: insta hikaye kolajı oluşturucu ve videoyu düzenleyin Hikayeler: insta hikaye kolajı oluşturucu ve videoyu düzenleyin Hikayeler: insta hikaye kolajı oluşturucu ve videoyu düzenleyin

BASİT NASIL KULLANILIR

Instories uygulaması tamamen ücretsizdir ve kullanıcıların bir hesap açmasına, yüklemesine ve Instagram ile eşleştirmesine gerek yoktur; aralarındaki entegrasyon, yedeklemeyi daha kolay hale getirir. Birkaç cihaz hafızası tutun veya bu çok zorsa, arşivi açın ve onları daha erişilebilir hale getirin.

İNDİR VE DENEYİM

Instories’in kullanıcı dostu arayüzü, her zaman kullanıcıları bize katılmaya davet ettiğiniz için her zaman güzel ve benzersiz işbirlikleri, gönderiler ve videolar oluşturur. Uygulama şu anda en güvenilir seçimdir; bunu deneyimleyin ve ne kadar memnun olduğunuzu bize bildirmek için bir inceleme bırakın! Birkaç örnek efekt, müzik parçası veya tema ekleyerek her gün yenilik yapın.


İndir (91M)

Artık indirmeye hazırsınız InStories ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanYlee Studio LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir