InStories
InStories

InStories v4.19.0 APK (Premium Kilidi Açık) indir

Instagram'da fotoğrafçılık ve sanat üretme konusunda tutkuluysanız, InStories MOD APK, muhtemelen kendi akıllı telefonunuzda vazgeçilmez bir uygulama olacaktır. Birkaç benzersiz işlevle InStories MOD APK, fotoğraflarınızı benzersiz sanat tablolarına

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 196 puan )
Fiyat: $0
İsim InStories
Yapımcı Ylee Studio LTD
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 118.69 M
Versiyon 4.19.0
MOD Pro Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
InStories is the most famous version in the InStories series of publisher Ylee Studio LTD
Mod Version 4.19.0

Instagram’da fotoğrafçılık ve sanat üretme konusunda tutkuluysanız, InStories MOD APK, muhtemelen kendi akıllı telefonunuzda vazgeçilmez bir uygulama olacaktır. Birkaç benzersiz işlevle InStories MOD APK, fotoğraflarınızı benzersiz sanat tablolarına dönüştürecek.

Hikayeler Hakkında MOD APK

Instagram uygulaması günümüzde herkese, özellikle de gençlere yabancı değil. Bu uygulamanın kendisi ayrıca kullanıcılar için ilginç fotoğraf veya video klip düzenleme işlevleri ve filtreleri entegre eder. Ancak, InStories‘in sunduklarının gereksinimlerinizi karşılamak için hala yetersiz olduğunu öğrenirseniz, diğer resim düzenleme bilgisayar yazılımları hakkında daha fazla bilgi edinmeniz mümkündür. InStories, birçok erkek ve kadın tarafından beğenilen kullanışlı bir yazılımdır. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki içeriği gözden geçireceksiniz.

1 instories insta story collage maker edit video 2 1 instories insta story collage maker edit video 3 1 instories insta story collage maker edit video 4

Kendi hikayeni yarat

InStories ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu uygulama, fotoğrafları ve videoları değiştirmenize yardımcı olacak tüm araçları sağlar. Hepsinden iyisi, InStories özellikle sosyal ağ Instagram için yaratılmıştır, bu nedenle araçlar ve işlevler hem profesyoneller hem de değişiklik yapmaya yeni başlayanlar için inanılmaz derecede uygundur. Kompakt uygulamada çok sayıda harika tema ve tema verilmiştir. Kağıt, mozaikler, minimalizm gibi günümüzde en çok kullanılan temalardan bazıları, fotoğrafınızı benzersiz bir sanat fotoğrafına dönüştürecek. Özellikle, bu şablonları hem filmler hem de resimler için kullanmanız gerekir.

InStories‘deki sonuçlar, seçmeniz için sınırsız olma eğilimindedir. Pek çok parıltı efekti ve filtre, portrelerinizi veya videolarınızı daha da ışıltılı ve ideal hale getirecektir. Sadece birkaç basit dokunuşla şarkılar ekleyin, yazı tiplerini düzenleyin, sayısız güzel çıkartma ekleyin.

1 instories insta story collage maker edit video 5 1 instories insta story collage maker edit video 6 1 instories insta story collage maker edit video 7

Büyük şarkı dükkanı

Hikayenizi daha çekici kılmak için müziğin varlığı çok önemlidir. InStories size, belki de diğer müzik insanlarından aşağı olmayan bir şarkı ve melodi hazinesi sunar. Birçok sesli konu ve popüler trend parçalar, viral müzik, kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sık sık güncellenir.

InStories‘deki bazı işlevler, hepsini kullanmak için ödeme yapılmasını gerektirebilir. Ancak sunduğumuz MOD APK sürümü ile bu işlevleri tamamen ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz. İndirin ve resimlerinizi daha parlak hale getirmeye başlayın.


İndir (118.69 M)

Artık indirmeye hazırsınız InStories ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanYlee Studio LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir