InstaSize
InstaSize

InstaSize v4.0.84 APK MOD (Premium) indir 2022


Aslında, Google Play'de 50 milyon indirme alan çok fazla Uygulama yok. Bu uygulamalar muhtemelen dünyanın her yerindeki Android kullanıcılarının kalbinde büyük bir yere sahiptir. InstaSize: Photo Editing Made Easy de bu onura sahip uygulamalardan bir

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 540 puan )
Fiyat: $0
İsim InstaSize
Yapımcı InstaSize Inc.
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 25MB
Versiyon 4.0.84
MOD Premium
Orjinal Google Play
InstaSize is the most famous version in the InstaSize series of publisher
Mod Version 4.0.84
  • Premium Kilidi Açıldı


İndir (25MB)

Aslında, Google Play’de 50 milyon indirme alan çok fazla Uygulama yok. Bu uygulamalar muhtemelen dünyanın her yerindeki Android kullanıcılarının kalbinde büyük bir yere sahiptir. InstaSize: Photo Editing Made Easy de bu onura sahip uygulamalardan biri ve harika bir stratejisi var. Dikkat ederseniz, güçlü bir fotoğraf sosyal ağı olan Instagram’ın gücünü kullandığını hemen görebiliriz. Bu, dünya çapındaki sosyal ağ kullanıcılarının büyük psikolojisini etkiledi. Sadece Instagram’ı sevenler, bu uygulamanın fotoğrafları için neler yapabileceğini fark edecek mi? Özellikle bu sosyal ağda yayınlanacak fotoğrafların özel bir yardımı var mı? Kesinlikle “InstaSize: Fotoğraf Düzenleme Kolaylaştı”, ihtiyacınız olan her şeye ve beklentilerin ötesine geçen özelliklere sahiptir.

InstaSize APK , yalnızca bir fotoğraf düzenleme aracı olarak değil, aynı zamanda araçlar, eğitim ve fırsatlarla sosyal kreatiflere hizmet etmek için bir ürün olarak oluşturuldu. Bu uygulamanın kullanıcılara sunduğu özellikler üç kriterde sağlanmalıdır: hızlı, güçlü ve kullanımı kolay. Arayüzünü açtıktan hemen sonra görebiliriz. Doğru standart, özel bir Instagram hizmetidir; fotoğrafları filtrelerde ayarlarken görebilirsiniz; Instagram ile neredeyse aynı bir iletişim tasarımına sahiptir. Bu, birçok insanın tanıdık hissini bulmasını sağlar ve kesinlikle diğer sosyal ağ görüntüsünü kullanana kadar bu uygulamayı kullanmaya söz verir. Bundan daha fazla çaba gerektiren bir fotoğraf çekmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Her seviyedeki kullanıcılar, sadece birkaç tıklama ile kolayca kullanabilir.

Bu uygulama, özellikle fotoğrafçılık için tasarlanmış 80’den fazla doğal olarak zenginleştirici filtre içerir. Kullanıcıların yalnızca bağlamlarına ve duygularına uyacağını düşündüklerine bir göz atmaları ve seçmeleri gerekir. Bu filtreler, herhangi bir cihazla çekim yapsanız bile son derece net bir çıktı sağlayacak çok iyi bir özelliğe sahiptir. Ayrıca, sosyal ağlarda bozulmadan rahatça yayınlayabilmeniz için optimize edilmiştir.

Fotoğraf güzelleştirme aracına ek olarak, kullanıcıların özgürce özelleştirebileceği başka araçlara da sahiptir. Her şeyden önce, filtrelerin mevcut özellikleri konusunda hemfikir değilseniz, içindeki temel göstergeleri hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu, netliği, parlaklığı, pozlamayı, kontrastı ve çok daha fazlasını rahatça özelleştirebildiğiniz zaman işe yarar. Ayrıca, fotoğraflarınıza metin veya herhangi bir öğe eklemek isterseniz, “ InstaSize APK ” her zaman en iyi özellikleri sunar. Ayrıca, uygulamayı platformumuzdan indirirseniz, herhangi bir para harcamadan premium araçların keyfini çıkarabilirsiniz. AYLIK olarak güncellenen özel filtreler, yazı tipleri ve düzenleme araçları gibi birçok özellik içerirler. Orijinal uygulamanın yeni bir güncellemesi varsa, hemen buraya gidebilir ve tüm özelliklerle güncellenmiş en son sürümü doğrudan indirebilirsiniz.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız InstaSize ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir