Instasize
Instasize

Instasize v4.1.9 APK (Premium Kilitsiz) indir

Instasize Mod APK (Premium Kilitsiz), uzman bir görüntü değiştirme ve film oluşturma uygulamasıdır. Güçlü ve çeşitli görüntü düzenleme araçları koleksiyonuyla Instasize MOD APK, her fotoğraf anını etkileyici kılma ve bir dizi yaratıcı fotoğraf renkli

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 977 puan )
Fiyat: $0
İsim Instasize
Yapımcı Instasize
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 26.96 M
Versiyon 4.1.9
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Instasize is the most famous version in the Instasize series of publisher Instasize
Mod Version 4.1.9

Instasize Mod APK (Premium Kilitsiz), uzman bir görüntü değiştirme ve film oluşturma uygulamasıdır. Güçlü ve çeşitli görüntü düzenleme araçları koleksiyonuyla Instasize MOD APK, her fotoğraf anını etkileyici kılma ve bir dizi yaratıcı fotoğraf renkli ortam önerileri sunma eğilimindedir.

Birinci sınıf filtre

Filtreler aracılığıyla uluslararası olarak büyük şehirlerin klasikten moderne ve sokak modeline kadar birçok türde fotoğraf oluşturun. 80’den fazla filtre, çeşitli görüntü renklerini toplar, fotoğraflarınızı esnek bir şekilde dönüştürmek için düzenlediğiniz görüntüler söz konusu olduğunda herhangi bir filtreyi seçmek mümkündür. Düzenlenen resme dikkatlice uygulamak için sola kaydırın, düzeltin ve seçtiğiniz filtreye dokunun.

instasize pic editor collage 1 instasize pic editor collage 2

Duvar kağıdı seçimi

resim veya videonuzun daha renkli ve çekici olmasını istiyorsanız, geçmiş işlevini kullanın. Sürekli değişen renkli duvar kağıtlarını seçebilmeniz için birden fazla duvar kağıdı motifi ve uygulamada düzenlenen herhangi bir fotoğrafı seçmeniz için çeşitli temalar mümkün.

Metni, simgeleri dahil et

sadece mevcut tasarım özelliklerine güvenmekle kalmaz, örneğin metin ekleme, resim simgeleri ekleme veya düzenlenmiş fotoğraflar için deneyim olarak animasyonlar ekleme gibi özelliklerle görüntüleri tamamen yaratıcı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. senin düzeltmen Resme dahil etmek istediğiniz herhangi bir metni kolayca yazın ve herhangi bir yazı tipini seçin, seçtiğiniz resim çerçevesine baktığınızda herhangi bir konuma gidin. Yaratıcılığınızı serbest bırakabilmeniz için çıkartmalardan, simgelerden, hareketli grafiklerden oluşan simgeler serisi.

Birkaç fotoğrafı tek bir çerçevede birleştirin

uygulama, bir kolaj oluşturmak için çok sayıda resim yerleştirme amacını sağlar. Yalnızca bir değil, seçtiğiniz birkaç fotoğrafı birleştirebilirsiniz. Diğer fotoğraflardan yapılan bir kolaj, daha fazla tasarımla daha görsel ürünler sağlar.

instasize pic editor collage 3 instasize pic editor collage 4

Sosyal ağ platformlarında zahmetsiz paylaşım

Bu uygulama hakkında düzenlediğiniz fotoğrafların yardımıyla, doğrudan Instagram gibi günümüzün tercih edilen sosyal ağ platformlarında paylaşacaksınız. Snapchat, Twitter, Pinterest. Ayrıca, uygulama grafik kullanıcı arabiriminden paylaşım işlevine tıklayarak değiştirilmiş fotoğrafları doğrudan sohbetler, posta kutuları aracılığıyla tamamen paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın güçlü değiştirme araç seti sayesinde kişinin en iyi görüntü anlarından daha fazlasını elde etmek için şimdi Instasize MOD APK’sini yükleyin.


İndir (26.96 M)

Artık indirmeye hazırsınız Instasize ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir