Inspiry
Inspiry

Inspiry v6.0.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Inspiry – Stories Editor for Instagram, duygusal düşüncelerin metin yoluyla ifade edildiği, resim ve videoları düzenlemek için ideal bir yer olarak bilinir. Oluşturulan her fotoğraf veya videonun arkasında ilginç bir hikaye vardır. Benzersiz özellikl

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 243 puan )
Fiyat: $0
İsim Inspiry
Yapımcı Realest Apps
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 86M
Versiyon 6.0.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Inspiry is the most famous version in the Inspiry series of publisher Realest Apps
Mod Version 6.0.1
Total installs 100,000+

Inspiry – Stories Editor for Instagram, duygusal düşüncelerin metin yoluyla ifade edildiği, resim ve videoları düzenlemek için ideal bir yer olarak bilinir. Oluşturulan her fotoğraf veya videonun arkasında ilginç bir hikaye vardır. Benzersiz özelliklerle duygularınızı net bir şekilde ifade etmenize yardımcı olacağız. Hatta başyapıtı video, resim olarak kaydedebilir veya çok basit bir şekilde doğrudan sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

TEK BURUNDA ARKA PLANI KALDIRIN

Bir resim düzenleme aracındaki gelişmiş arka plan kaldırma özelliğini hiç düşündünüz mü? Şimdi, Inspiry size yeni çıkan en son sürümdeki o harika özelliği deneyimleme fırsatı verecek, özellikle tek bir dokunuşla, arka planı ve nesneyi kolayca iki parçaya ayırabilirsiniz. ayrı ayrı eşleştirilir. Buradan, başka bir arka plan görüntüsüne taşımak için ihtiyacınız olan nesneyi kaydedebilir veya kopyalayabilir ve yeni bir görüntü oluşturmak için üzerine bindirebilirsiniz.

Inspiry – Instagram için Hikaye Editörü Inspiry – Instagram için Hikaye Editörü

MEVCUT 100’DEN FAZLA ÖRNEK TEDARİK

Kullanıcıların Instagram’da yüksek etkileşim elde etmelerine, çok sayıda beğeni almalarına yardımcı olmak için Inspiry, grid, minimal, business’dan plastiğe, sanata, tipografiye kadar kategorilerde 100’den fazla şablon sunar. Mevcut modellerin tümü, en yakın santimetreye kadar ölçülen en iyi tasarımcılarımız tarafından tasarlanmıştır. Uygun bir şablon seçin ve harika düzenleme gününüze başlayın.

DUVAR KAĞIDINI ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİN

Kişisel kitaplığınızdaki resimlerle doğrudan arka plan rengini değiştirebilirsiniz veya manzaralar, monokrom duvar kağıtları vb. gibi mevcut duvar kağıtları önerilir. Sadece arka planı, rengi ve stili değiştirerek, bir çalışmanın tamamının yolu hızla değişti. kişisel izlenim. Resmin parlaklığını ve karanlığını en makul şekilde ayarlamak için birçok filtre önerilmiştir. Ek olarak, önceden hazırlanmış alıntılar ve ek açıklamalar eklemek için simgeler çeşitlidir.

Inspiry – Instagram için Hikaye Editörü Inspiry – Instagram için Hikaye Editörü Inspiry – Instagram için Hikaye Editörü

ETKİLERİ OLAN EK METİN

Yüzlerce başka özellik keşfetmenizi ve onlara etkileyici fotoğraf ve videolarda öne çıkma şansı vermenizi bekliyor. Bunlardan biri Başlık, Başlık, Minimal gibi farklı kategorilerde animasyonlu metin ekleme özelliğidir. Animasyon, metninizi statik metinden daha canlı ve ilginç hale getirir. Bu sayede sosyal platformlarda fotoğraflarınızla yeni dalgalar yaratmayı vadediyor.

RENKLİ RENKLER DÜNYA

Sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekleyen ışıltılı renklerle dolu palet sistemine hayran kalacaksınız. Temelden gelişmişe, monokromdan çeşitli renk şemalarına ve hatta neon renk tonlarına kadar eksiksiz renk tonları da tercih edilir. Sadece bu değil, size sağlanan renk paletlerine ek olarak, kullanıcılar kendi adlarına sahip bir renk oluşturmak için renk tonlarını özgürce bir araya getirebilirler. Bununla birlikte, Inspiry tarafından yüklenen ve altyazılarınız için seçim yapmanızı sağlayan şık bir yazı tipi sistemi var.

METİN TASARIMINDA GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Sadece bu değil, Inspiry, kullanıcıların en iyi açıklamaları ve alıntıları tasarlamalarına yardımcı olma görevine odaklanır, bu alanda pek çok yeni özellik tercih edilir. Kalın, italik gibi yazı tipi stilini özelleştirebilir ve metnin boyutunu değiştirmeye devam edebilir, mizanpaja sığdırmak için metni yakınlaştırabilirsiniz. Ek olarak, kullanıcılar satır aralığı, sol-sağ veya ortaya hizalamayı ayarlayabilir.


İndir (86M)

Artık indirmeye hazırsınız Inspiry ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir