Inspire
Inspire

Inspire – Icon Pack v6.3 APK indir (Yamalı) 2022


Inspire – Icon Pack, cihaz simgeleri ve duvar kağıdı öğeleriyle uygulamanın görünümünü ve verdiği hissi değiştirmek için basit bir iş yapan bir uygulamadır. Cihazınıza neler getirebileceğine tamamen şaşıracaksınız ve cihaza yeni bir şey vermek için u

Android Android Araçlar
5 ( 69 puan )
Fiyat: $0
İsim Inspire
Yapımcı Atanu Sanyal
Tür Araçlar
Boyut 59MB
Versiyon 6.3
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Inspire is the most famous version in the Inspire series of publisher Atanu Sanyal
Mod Version 6.3
Total installs 1,000+

İndir (59MB)

Inspire – Icon Pack, cihaz simgeleri ve duvar kağıdı öğeleriyle uygulamanın görünümünü ve verdiği hissi değiştirmek için basit bir iş yapan bir uygulamadır. Cihazınıza neler getirebileceğine tamamen şaşıracaksınız ve cihaza yeni bir şey vermek için uygun gördüğünüz öğeleri özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcıların uygulamayı rahat kullanmak istiyorlarsa uygulama ile ilgili bazı yönergelere de uymaları gerekiyor.

Inspire – Icon Pack’in kullanım kolaylığı ile, kesinlikle herhangi bir kullanıcı, sahip olduğu özelliklerden yararlanabilir. Böylece, zaman içinde, herkesin erişebileceği bir arayüze sahip çok çeşitli kaynaklarla cihazınızı daha etkileyici hale getirebileceksiniz.

– Uygulamanın yeni sürümünde, uygulamanın kitaplığını daha çeşitli hale getirmek için yeni güncellenen yeni duvar kağıtları ve simgeler bulacaksınız.
– Kullanıcılar, neyin yeni olduğunu öğrenmek için uygulamayla ilgili temel bilgilerin depolandığı uygulamanın panosunu bulabilir.
– Hesaplama ile uygulamanın kütüphanesinde 1800’den fazla ikon bulunmaktadır ve bunları sadece birkaç basit adımla hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz.
– Uygulamanın arayüzü, arama özellikleri aracılığıyla teknolojiyi bilen veya bilmeyen herkese ulaşıldığında kullanımı kolaydır.
– Arama özelliği, bir uygulama koleksiyonuna erişmeniz için kullanıcıların anahtar kelimelere ve mevcut anahtar kelimelere göre arama yapacağı temel bir arama özelliğine bölünmüştür.
– Uygulamanın sağladığı çok sayıda kaynak ile kullanıcı, uygulamanın arayüzünü tamamen kendi ihtiyaçlarına uygun ve kusursuz bir şekilde değiştirebilir.
– Uygulamayı kullanırken, kullanıcının görüntüleme deneyimini değiştiren bir animasyon efektine sahip olduğunda takvim olan bir uygulamanın değiştiğini fark edeceksiniz.
– Uygulamanın kurulumu ve kullanım kuralları, uygulamayı yükleme, başlatıcıyı yükleme ve simgeleri kullanmaya başlama gibi adımları izlediğinden anlaşılması kolaydır.
– Uygulamayı başarıyla yükledikten sonra, uygulamanın yeni simgelerini cihaz için güncellemeniz için vazgeçilmez bir parça olduğu için başlatıcıyı yüklemeniz gerekir.
– Uygulama, özgürce seçebileceğiniz birçok başlatıcıya sahiptir ve bazen zaten kullandığınız birkaç başlatıcı vardır.
– Bu başlatıcılar, daha önce yüklediğiniz Inspire – Icon Pack ile mükemmel bir şekilde kararlı ve uyumlu çalışır.


İndir (59MB)

Artık indirmeye hazırsınız Inspire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir