Inside My Mind
Inside My Mind

Inside My Mind v13.9 APK indir (Tam Oyun) 2022


Inside My Mind, sessiz bir psikiyatri hastanesi koğuşunda geçen yeniliklerle dolu bir oyundur. Burada oyuncular iyi karşılanacak ve eğlenceli ve heyecan verici etkinlikler yaşayacaklar. Üstelik daha anlamlı ve ilgi çekici hikayeler keşfetme fırsatını

Android Android Macera Oyunları
4 ( 535 puan )
Fiyat: $0
İsim Inside My Mind
Yapımcı THIRTEENDAYS
Tür Macera Oyunları
Boyut 229M
Versiyon 13.9
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Inside My Mind is the most famous version in the Inside My Mind series of publisher THIRTEENDAYS
Mod Version 13.9
Total installs 1,000

İndir (229M)

Inside My Mind, sessiz bir psikiyatri hastanesi koğuşunda geçen yeniliklerle dolu bir oyundur. Burada oyuncular iyi karşılanacak ve eğlenceli ve heyecan verici etkinlikler yaşayacaklar. Üstelik daha anlamlı ve ilgi çekici hikayeler keşfetme fırsatınız da var. Sadece bu değil, oyuncular tüm durumları daha hızlı ve esnek bir şekilde ele alma yeteneklerini geliştirebilirler. Keşfetmek için her zaman gelmenizi bekliyoruz!!

Kafamın içinde

ÇOKLU KOMPAKT ETKİNLİK DENEYİMİ

Bu yeni oyuna gelen oyuncu, işiyle oldukça meşgul ve sağlığından endişe etmeyen son derece çalışkan bir karakterdir. Yerel süpermarkette bazı olaylardan geçtikten sonra bayıldı. İşin baskısından ve sağlığıma ilgisizlikten dolayı böyle beklenmedik bir şey oldu. Ayrıca oyunun getirdiği diğer yeni hikayeleri de deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız.

Kafamın içinde

SİNİR KAYBI VAR

Bir doktor tarafından muayene edildikten sonra sinir krizi geçirdiğinizi ve kontrolsüz hafıza kaybı yaşadığınızı fark ettiniz. Bu, geç yatmaktan, yeterince uyumamaktan, yanlış zamanda yemek yemekten ve sağlıksız yiyecekler yemekten kaynaklanır. Bu yüzden sinir krizlerine ve hatıraların azalmasına neden olmuştur. Temiz bir zihne sahip olmak için yaşam tarzı alışkanlıklarınızı değiştirmeli, sağlıklı beslenmeli ve düzenli egzersiz yapmalısınız.

Kafamın içinde

SİZİNLE İLGİLİ AİLE BAKIMI

Görüşmenin ortasında bayıldıktan sonra sevdiğiniz kişi tarafından hastaneye kaldırıldınız. Sağlığınızı önemsiyorlar ve önemsiyorlar. Sadece bu değil, aynı zamanda insanlara iyi bakıyorlar. Sürekli hatırlatmaları ve bakımları sayesinde daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamayı öğrendiniz.

Kafamın içinde

OYUNCULARIN AKILINDAKİ EŞSİZ İZLENİMİ LİSTELEYEN İNANILMAZ SİYAH BEYAZ GRAFİKLER

Çekici bir siyah beyaz grafik ekranı ile birçok insanın dikkatini çeker. Üretici, oyunculara dönemin canlı ve eğlenceli arayüzünü verdi. Her oyuncunun farklı bir katılım şekli olacaktır. Bu oyunda görünen karakterlerin hepsi hasta ve küçük soruları olması konusunda endişeli.


İndir (229M)

Artık indirmeye hazırsınız Inside My Mind ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir