InnerHour
InnerHour

InnerHour v3.59 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Sizi gerginleştiren kaygıların yanı sıra psikolojik sorunlarınız da varsa endişelenmeyin; InnerHour: Kişisel bakım terapisi sizin arkadaşınız olacak ve sizi daha uç noktalarda olumlu şeylere yönlendirecek. Bu uygulamanın deneyimine katılın; semptomla

Android Android Fitness
5 ( 168 puan )
Fiyat: $0
İsim InnerHour
Yapımcı InnerHour
Tür Fitness
Boyut 20MB
Versiyon 3.59
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
InnerHour is the most famous version in the InnerHour series of publisher InnerHour
Mod Version 3.59
Total installs 1,000,000+

İndir (20MB)

Sizi gerginleştiren kaygıların yanı sıra psikolojik sorunlarınız da varsa endişelenmeyin; InnerHour: Kişisel bakım terapisi sizin arkadaşınız olacak ve sizi daha uç noktalarda olumlu şeylere yönlendirecek. Bu uygulamanın deneyimine katılın; semptomlarınızı iyileştirecek, daha derin uyuyacak ve zihinsel olarak mutlu olacaksınız.

InnerHour: kişisel bakım terapisi InnerHour: kişisel bakım terapisi

FARKLI DERSLERLE KENDİNE BAKIMI PROAKTİF OLARAK PLANLAYIN

InnerHour’a geliyor: Kendi kendine bakım terapisi, sorunlarınızı tedavi etmek için ihtiyaçlarınıza göre 6 kursa katılabileceksiniz. Uygulama, en dikkatli ve kendini işine adamış kullanıcılarla ilgilenme göreviyle size en rahat alanı getirecektir. İçinde korkularınızı nasıl yeneceğinizi, aşırı stresi nasıl sınırlayacağınızı ve duygularınızı nasıl bastıracağınızı öğreneceksiniz. Bu sayede öz bakım becerilerinizi geliştirecek ve kendinizi daha olumlu şeylere kaptıracak, birçok iyi alışkanlık geliştirecek ve ciddi psikolojik sorunları ortadan kaldıracaksınız.

InnerHour: kişisel bakım terapisi InnerHour: kişisel bakım terapisi

HER ZAMAN TAKİP EDİN VE KARŞILAŞTIĞINIZ SORUNLARI ÖĞRENİN

Olumsuz şeyler hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü InnerHour: kişisel bakım terapisi, üzüntülerinizi anlamlı mesajlarla dışa vurabileceğiniz bir yer olacak. Eşsiz sağlık izleme araçları sayesinde zihinsel sağlığınız kısa sürede daha iyi hale gelecektir. Ayrıca depresyona yol açan kaygı belirtileriyle başa çıkmak için daha fazla beceri uygulama fırsatınız da var. Farklı seviyelere bağlı olarak, durumunuzu hafiften şiddetliye kadar açıkça belirtebilirsiniz, böylece uygulama hemen uygun çözümler bulabilir ve her şeyi tamamen çözebilir.

TEDAVİ SIRASINDA ARKADAŞIM ALLIE’YE EŞLİK EDERİM

Oyuncu deneyimini geliştirmek için yayıncı tarafından güncellenen benzersiz bir özellik daha, sorularınızı yanıtlamak için önceden ayarlanmış bir sohbet robotu olan Allie ile sohbet edebileceksiniz. Ek olarak, stresi azaltmanıza ve kendiniz için neşe yaratmanıza yardımcı olacak bir dizi eylemi listeleyecektir. Şimdi katılın, yeni şeyler deneyimleyin ve sınırlı olduğunuz için pozitif kalmayı ve kendinizi daha çok sevmeyi öğrenin. InnerHour: Kişisel bakım terapisi, kullanmanız için mükemmel ve değerli bir seçimdir.

InnerHour: kişisel bakım terapisi InnerHour: kişisel bakım terapisi

ANA ÖZELLİKLER

  • Her kişinin ihtiyaçlarına göre psikolojik sorunları ele almak için birçok uzman tarafından tasarlanmış çeşitli kursları deneyimleyin
  • Görünmez korkuların üstesinden gelmek için becerileri çalışmak ve uygulamak için bilimsel bir plan yapın
  • Hayata inanmanızı ve daha olumlu şeyler düşünmenizi sağlayan birçok anlamlı ve değerli mesaj içerir.
  • Uygulamanın stres ve kaygıyı azaltmanıza yardımcı olacak en dürüst tavsiyeyi vermesi için psikolojik durumunuzu belirtin.
  • Desteğe ihtiyacınız varsa, daha iyi anlamak ve mükemmel kişisel bakım planını oluşturmak için Allie’ye mesaj atabilirsiniz.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız InnerHour ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir