Infinite Painter
Infinite Painter

Infinite Painter v7.0.34 APK (Ödül Kilidi Açılmış) indir


Infinite Painter MOD APK (Premium Unlocked), yarı profesyonel ve profesyonel kullanıcılar için ideal çizim kaynakları paleti getiren uygulama olabilir. Önde gelen bir araç seti ile, tasarım çalışmaları için çok sayıda tasarım temasına ve çağdaş araçl

Android Android Tasarım
4 ( 963 puan )
Fiyat: $0
İsim Infinite Painter
Yapımcı Infinite Studio LLC
Tür Tasarım
Boyut 61.52 M
Versiyon 7.0.34
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Infinite Painter is the most famous version in the Infinite Painter series of publisher Infinite Studio LLC
Mod Version 7.0.34

İndir (61.52 M)

Infinite Painter MOD APK (Premium Unlocked), yarı profesyonel ve profesyonel kullanıcılar için ideal çizim kaynakları paleti getiren uygulama olabilir. Önde gelen bir araç seti ile, tasarım çalışmaları için çok sayıda tasarım temasına ve çağdaş araçlara erişebileceksiniz.

EN HIZLI ÇİZİM VE DÜZENLEME UYGULAMASI

Çoğu sisteme odaklanan yazılım, birinci sınıf kaynaklar sunar. Tabletler, cep telefonları ve Chromebook’lar için en iyi tasarlanmış eskiz ve çizim uygulamalarından birini öğrenin. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu ödüllü yazılım, ister hobiniz, tutkunuz veya mesleğiniz olsun, tüm sanatçılara veya herhangi bir sanatçıya zengin ve etkili özellikler sunar. Sonuç olarak, kullanıcılar en iyi araçları uygulamayı ve kullanmayı bilerek rahatlayabilirler. İster uzman olun ister acemi olun, bu uygulama ile oluşturmanız gereken temel noktalar var.

1 infinite painter 3 1 infinite painter 4

BİRÇOK ARAÇ VE PROFESYONEL TALİMATLAR

Yazılım, sınıfının en iyisi kalemlerin yanı sıra güçlü ve güçlü bir araç seti de sunar. Üstelik Timelapse kayıtlarını arkadaşlarınızla birlikte ifşa etme işlevini kullanmak. Örneğin, fırça darbelerini düzenlenebilir biçimlere dönüştürmek, yeniden oluşturması kolay kalem fırçaları vb. İnsanlar ayrıca, tam güç ve eğme yardımı ile kalem cihazları için oluşturulan ortak fırçaları ve fırça setlerini organize edebilir ve paylaşabilir.

1 infinite painter 4 1 infinite painter 5

ENTEGRE ÖZELLİK

Çeşitli değiştirme kaynaklarıyla, başvuru formu aynı zamanda kullanıcılara en iyi özellikleri sunar. Birçok üst düzey uygulama ile 3B şehir manzaraları tasarlamanın yanı sıra, bu uygulama çok sayıda değiştirme işlevi sunar. Perspektif kılavuzları farklı arka planlara göre değişir, bakış açısında dikdörtgenleri ve daireleri sürükleyebilirsiniz. Dahası, uygulama ayrıca oyun sanatını İzometrik bir bakış açısıyla geliştirmenize olanak tanır. Uçma ile ilgili yaratıcı becerilerinize meydan okuyun ve bir proje üretin. Yalnızca tek bir kolay ve düşük depolamalı yazılımla resimlerinize Timelapse ile hayat verin. Ek olarak, çevirmeli ve gri tonlamalı (ölçeği ve değeri incelemek için) Kanvas Önizleme, istediğiniz zaman düzenlemenizi ve kolayca yüklemenizi sağlar.

1 infinite painter 7

KOLAY UYGULAMA, KULLANIMI BASİT

Program, insanlar için en yararlı kaynaklarla birlikte bir değiştirme moduna sahiptir. Dolayısıyla eserlerden hızlı bir şekilde faydalanmak ve uygulamak mümkündür. Bugün Infinite Painter MOD APK‘sını alın ve oynayın.


İndir (61.52 M)

Artık indirmeye hazırsınız Infinite Painter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInfinite Studio LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir