Infinite Icon Pack
Infinite Icon Pack

Infinite Icon Pack v5.3 APK (Yamalı) indir 2022


Infinite Icon Pack, kullanıcının telefon arayüzünü her zamankinden daha üstün ve güzel kılıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce farklı simge ve kaçırılmaması gereken birçok çekici özellik var.

Android Android Araçlar
4 ( 369 puan )
Fiyat: $0
İsim Infinite Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 68M
Versiyon 5.3
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Infinite Icon Pack is the most famous version in the Infinite Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 5.3
Total installs 100,000

İndir (68M)

Telefonunuzun arayüzünü daha güzel görünmesi için yenilemek istiyorsanız, Infinite Icon Pack kaçırılmaması gereken bir araç olacaktır. Tüm cihazlarda önceden ayarlanmış simgeler önemlidir, pek çok kullanıcı bunu oldukça sıkıcı bulur. Diğer benzersiz logolar gibi yeni bir şey aramak istiyorlar. Başka yere bakmayın çünkü bu uygulamanın özellikleri size harika deneyimler getirecek.

Sonsuz Simge Paketi Sonsuz Simge Paketi

TRENDY SAMSUNG İKONLARI TAKIMI

Android işletim sistemini kullanan cihazlar için Samsung simge setlerinin kullanımı son derece özel olacak. Samsung’un genellikle çok moda olan S serisi cihazlarında kullandığı ikonlar ile tasarım mükemmelliği çok yüksek. Ve şimdi, bu özel simge setlerini tam olarak bu uygulamada da kullanabileceksiniz.

DÜZENLİ GÜNCELLEME OLASILIĞI

Herkes kullandıkları hizmetlerin yeniliğini ve çeşitliliğini sever, bu nedenle üretici tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmıştır. Infinite Icon Pack sürekli olarak güncellenecek ve her güncellemeden sonra simgelerin sayısı burada bitmeyecek. Kullanıcıların tercihlerine ve kişiliklerine uyacak şekilde seçebilecekleri daha fazla benzersiz simge var.

BİRÇOK İLGİNÇ İKON

İstatistikler, ortalama bir kişinin telefonunu günde en az 50 kez veya bazen daha fazla kontrol ettiğini ve kullandığını gösteriyor. İlk gördükleri şey ekranda beliren simgeler olacak ve çok basit oldukları için oldukça sıkıcı hissettiriyorlar. Neyse ki, Infinite Icon Pack, aralarından seçim yapabileceğiniz 5500’den fazla farklı simge koleksiyonuyla kullanıcıların telefonlarını yenilemelerine yardımcı olacak.

Sonsuz Simge Paketi Sonsuz Simge Paketi

ÜSTÜN EKRAN KALİTESİ

Gerçekten de, birçok insan simgeleri değiştirme konusunda endişelenecek ve görüntü, öncekiler kadar yüksek kalitede olmayacak ve bu da onları oldukça endişelendiriyor. Ancak gerçek şu ki, uygulama kullanıcılara keskin simge paketleri sunuyor ve özellikle ekranda görüntülenen görüntüde herhangi bir bozulma veya bulanıklık belirtisi olmayacak. Gözünüzün önünde beliren her simge birer sanat eseri sayılıyor ve o kadar mükemmel ki karşı konulamaz.

ARAMA VE ÖNİZLEME SİMGELERİ

Simgeler düzenlenmiş, dağınık ve iç içe geçmiştir, böylece kullanmak istediğiniz simge temalarını hızlı bir şekilde bulmak için arama özelliğini kullanabilirsiniz. Sadece istediğiniz anahtar kelimeyi girin, ardından isteklerinize uyan bir dizi simge görüntülenecektir. Ayrıca, değiştirildiğinde simgelerin nasıl görüneceğini de önizleyebilirsiniz ve gerçekten hayal ettiğiniz kadar güzeller mi?

KULLANIMI KOLAY ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ARAYÜZ

Arayüz çok basit ve herkes için uygun olacak şekilde tasarlandığından, uygulamayı ilk kullanımdan itibaren kullanabilmek çok karmaşık olmayacaktır. İhtiyacınız olan simgeleri bulmak çok uzun sürmüyor ve yeni simgeyi değiştirme süreci de çok hızlı. Kullanıcıların kullanırken çok fazla zorlukla karşılaşmaması için her şey mümkün olduğunca optimize edilmiştir.

Sonsuz Simge Paketi Sonsuz Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, özenle tasarlanmış son derece güzel simge setleri ile büyük bir değişiklik getiriyor.
  • Simge arama ve önizleme özelliği, mükemmel bir ilk izlenim sağlayacak ve daha hızlı karar alınmasına yol açacaktır.
  • Bu uygulamadaki simgeler, en yüksek düzeyde görünürlük elde etmek için her zaman dikkatli bir şekilde test edilir.
  • En son simge setlerini getirmek için uygulamayı düzenli olarak güncelleme yeteneği.
  • Uygulamadaki kullanıcı arayüzü de birçok farklı kullanıcı tipine uyacak şekilde dikkatlice araştırılmıştır.


İndir (68M)

Artık indirmeye hazırsınız Infinite Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir