Infinite Flight
Infinite Flight

Infinite Flight v21.07 APK MOD (Tüm Uçaklar Açık) 2022


Infinite Flight APK  'ın büyük ve güzel bir dünyası, bir pilotun işini deneyimleyebilecekleri ve istikrarlı bir uçuş için farklı işler yapabilecekleri için oyuncunun gözlerinin önünde açılıyor. Oyuncuların keşfetmesi için birçok ilginç ama aynı derec

Android Android Oyun
5 ( 779 puan )
Fiyat: $0
İsim Infinite Flight
Yapımcı Infinite Flight LLC
Tür Oyun
Boyut 100MB
Versiyon 21.07
MOD Tüm Uçaklar Açık
Orjinal Google Play
Infinite Flight is the most famous version in the Infinite Flight series of publisher Infinite Flight LLC
Mod Version 21.07

İndir (100MB)

Infinite Flight APK ‘ın büyük ve güzel bir dünyası, bir pilotun işini deneyimleyebilecekleri ve istikrarlı bir uçuş için farklı işler yapabilecekleri için oyuncunun gözlerinin önünde açılıyor. Oyuncuların keşfetmesi için birçok ilginç ama aynı derecede zorlayıcı unsur olacak ve gerçekten de herhangi bir oyuncunun bunlara hakim olması gerekiyor. Aynı zamanda, dünyanın dört bir yanındaki rotalar ve birinci sınıf uçaklar, deneyimlemenizi bekliyor.

GÜZEL 3D DÜNYAYI DENEYİMLEYİN

Herhangi bir oyuncu, Infinite Flight APK ‘da görünen benzersiz ortamları sevecektir. Heyecan verici konumu deneyimleyecek ve harita üzerinde istediğiniz bölgeye uçacaksınız. Aynı zamanda, bu oyunun getirdiği ortamın genişliğine şüphesiz şaşıracaksınız ve istediğiniz yere ulaşmanız biraz zaman alacak. Bu süre zarfında bakış açısını değiştirmek gibi istediğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz.

Oyunun başında, uçağı üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve uçağın kalkışına yardımcı olacak farklı işlevler göreceksiniz. Böylece uçuşunuz sırasında neler olup bittiğini görebilir ve görünümü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Örneğin, her şeyi pilotun gözünden görebilir ve kokpitin içini görebilirsiniz. Bu değişiklik genellikle her bakış açısının oyuncuya sunabileceği farklı deneyimler getirmek için kullanılır.

ÇEVREDE ÇEŞİTLİLİK

Oyuncular bu oyunu deneyimleyebilir ve erişebilecekleri ortamları seçebilirler. Her alan, bulabileceğiniz farklı ülkelere karşılık gelir. Böylece oyun içerisinde en sevdiğiniz ayarı seçip uçuşlarınızı yaparken deneyiminizi değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, uçuş yolunuzda gezinmek ve oyunun işlevleri aracılığıyla oraya doğru bir şekilde uçmak için belirli bir harita alacaksınız.

Bir uçağın kalkışını ve inişini bildiğiniz için oyunun ortamı tamamen gerçekçi ve her şey hassasiyetle yapılıyor. Aynı zamanda kendinize uçuş rotalarınızı bildiğiniz bir haritanız olacak ve onları harita üzerinde yönlendireceksiniz. Yani ortam uçuşunuza göre her zaman değişecek ve oyun sırasında uçsuz bucaksız bir gökyüzü görebiliyorsunuz. Bu oyunun tamamen oyun ekranına odaklanacağınız söylenebilir.

UÇUŞLARA MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE UYARLANIR

Oyuncular, Infinite Flight’ı ilk kez deneyimlediklerinde, hiç şüphesiz tamamen bunalmış hissedecekler çünkü uyarlamanız gereken birçok işlev var. Örneğin, en soldaki uçağın enerji çubuğudur ve yakıt tüketimini düzenler. Bu nedenle, bazı durumlarda uçağın güvenli bir şekilde uçmasına veya inmesine izin vermek için değiştirmeniz gerekecektir. Aynı zamanda, halledebileceğiniz birçok faktör var.

Hız, irtifa ve diğer parametrelerin hepsi gözünüzün önündedir ve sabit parametreler değildir. Başka bir deyişle, uçağın durumuna bağlı olarak, kendiniz için gerekli stat değişikliklerine sahip olacaksınız. Ancak bu sürekli bir süreç değildir ve oyuncu bazen uçak üzerindeki belirli etkileri keşfetmek ve makul ayarlamalar yapmak için değişebilir. Ayrıca bu oyun, oyuncuların otomatik olarak uçmasını da destekliyor.

Yukarıda belirtildiği gibi, bazı faktörler için, istikrarlı bir kalkış süreci sağlamak için bunları değiştirebilirsiniz. Böylece, uçuş sırasında, uçağın otomatik uçuş durumuna ulaşmasına yardımcı olmak için AP düğmesine basarak uçağın dengesini korumasına izin verebilirsiniz. Bu durumdaki diğer birkaç unsuru keşfedebileceksiniz. Aynı zamanda geldiğinizde uçağın tekerleklerini açıp hız ayarlamaları yapmanız, bununla birlikte uçağın enerjisini düşürmeniz ve uçağın tamamen durmasını beklemeniz gerekecektir.

FARKLI UÇAK TÜRLERİNİ DENEYİM

Infinite Flight’taki deneyiminiz büyük ölçüde değişmedi, ancak dünya çapında sizi keşfetmeye teşvik edecek birçok heyecan verici ortam olacak. Aynı zamanda otomatik uçuş veya normal modda uçuş sürecinin stabil olması için geçeceğiniz rotaları mutlaka işaretlemelisiniz. Sonra kalkışa başlarsınız ve inene kadar sabit kalırsınız. Farklı uçak türleri için keşfetmeyi merak edeceğiniz birkaç unsur olacaktır.

Havacılık temasıyla birçok tasarıma sahip uçaklar, herkesin test sürüşü yapmak isteyeceği bu oyunun ruhudur. Aynı zamanda, çevreye benzer şekilde, uçabilmek için belirli koşulları sağlaması gereken bazı uçaklar olacaktır. Savaş uçakları gibi insan taşıma uçaklarının yanı sıra birçok uçak çeşidine de yaklaşabilirsiniz. Bu nedenle her uçak tipi size benzersiz bir deneyim sunacaktır.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Infinite Flight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInfinite Flight LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir