Infinite Flight
Infinite Flight

Infinite Flight v22.01 APK + MOD (Yamalı/Kilitsiz) indir 2022

Infinite Flight – Flight Simulator, oyunculara mobil cihazlarda en kapsamlı deneyimi sunan benzersiz bir hava uçuş simülasyon oyunudur. İster yeni bir oyuncu, ister eğitimli bir pilot olun, bu heyecan verici oyunu test edebilir ve dünyanın farklı yer

Android Android Simülasyon
5 ( 431 puan )
Fiyat: $0
İsim Infinite Flight
Yapımcı Infinite Flight LLC
Tür Simülasyon
Boyut 58M
Versiyon 22.01.01
MOD Tüm Uçakların Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Infinite Flight is the most famous version in the Infinite Flight series of publisher Infinite Flight LLC
Mod Version 22.01.01
Total installs 1,000,000+
 • Aşağıdakiler dışında hemen hemen tüm uçakların kilidi açılır:
 1. Airbus A350
 2. Bombardıman CRJ-1000
 3. Bombardıman CRJ-700
 4. Bombardıman CRJ-900
 5. Daher TBM-930
 6. McDonnell Douglas DC-10
 7. McDonnell Douglas DC-10F
 8. McDonnell Douglas MD-11
 9. McDonnell Douglas MD-11F

Infinite Flight – Flight Simulator, oyunculara mobil cihazlarda en kapsamlı deneyimi sunan benzersiz bir hava uçuş simülasyon oyunudur. İster yeni bir oyuncu, ister eğitimli bir pilot olun, bu heyecan verici oyunu test edebilir ve dünyanın farklı yerlerinin şiirsel manzaralarını bir bakış açısıyla keşfedebilirsiniz. Bu oyun, oyuncuların cam kapının dışındaki gökyüzünün güzelliğinin tadını çıkarabilmeleri için olağanüstü yüksek kaliteli ve ayrıntılı grafiklere sahiptir.

Sonsuz Uçuş – Uçuş Simülatörü

DETAYLI 3D HAVALİMANI DENEYİMİ

Infinite Flight, oyunculara güzel bir 3D grafik modu ve canlı bir uçuş alanı sunuyor. Oyundaki birçok alan keskin uydu görüntülerine sahip; arazi tam olarak gerçek hayattaki gibidir. Nereye gittiğinizi görmek ve nereye gittiğinizi tam olarak belirlemek için uydu görüntülerine bakmanız gerekecek. Oyunda arazi oldukça gerçekçi tasarlanmış; tepeler veya arazi ayrıntılı olarak çizilir ve oyunculara uçağı uçururken daha gerçekçi bir his verir.

Buna ek olarak, ana havaalanları net, kesin pist ve taksi yolu düzenleriyle çok moderndir. Havalimanında kamyon, araba, otobüs gibi birçok araç mevcut ve hareketli bir havalimanı oluşturuyor. Uçağın her parçası gerçek hayattaki gibi simüle edilir ve havadaki tüm hava koşulları da öyle. Atmosfer, güneş, ay ve yıldızların tümü uzayda görünebilir ve oyunculara gezegenin fantastik güzelliğinin doğrudan bir görünümünü verir.

Sonsuz Uçuş – Uçuş Simülatörü

GERÇEKÇİ BİR TUTUMLA BECERİLERİNİZİ UYGULAYIN

Bulutlar, tepe rüzgarları, gündüz/gece döngüleri gibi hava atmosferlerinin tümü 3B olarak simüle edilir ve keşfetmek için bu özellikleri özelleştirebilirsiniz. Daha iyi bir genel bakış için 15m/px HD uydu arazi görüntülerini kullanarak dünyayı keşfedebileceksiniz. Uzay uçuşu, NAVAID, SID, STAR ve yaklaşma dahil olmak üzere gerçek dünya navigasyon verileri, oyuncuların daha gerçekçi ve sorunsuz uçuşlar yaşamaları için NavBlue tarafından sağlanmaktadır.

Eğitmen sizi gerçek bir pilot olabilmeniz için uçağı kontrol etme konusunda eğitecek. Ayrıca, her hava koşulunda değişen teknik parametreler, sürüş hızı hakkında da bilgilendirileceksiniz ve daha fazlasını öğreneceksiniz. Infinite Flight, kontrollü parametrelerle otomatik pilotu destekler ve oyuncular için belirli uçaklara otomatik olarak inebilir.

Sonsuz Uçuş – Uçuş Simülatörü

ÇOK OYUNCULU MOD VE GÜNLÜK AKTİVİTELER

Dünyanın dört bir yanındaki binlerce pilotla çok oyunculu modda deneyim yaşayacaksınız. Bu, uçakta birçok farklı pozisyonda deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır; Pilot olarak oynayacak ve okul ekibi veya hava trafik kontrolörü olacaksınız. Nereye uçulacağını belirlemek ve en iyi uçuşları elde etmek için uçuş planlama sistemlerini ve navigasyon yardımcılarını kullanabilirsiniz.

Infinite Flight’ta günlük aktiviteler ve grup uçuşları, oyuncuların katılması ve deneyimlemesi için düzenli olarak sunulmaktadır. Birden fazla lokasyonda birbirinizi destekleyebilecek grup uçuşlarında diğer birçok üye ile uçacaksınız. Oyunun belirlediği görevi tamamlamak için bir günde birçok uçuşu tamamlamanız gerekecek ve birçok uçuşla kontrol becerilerinizi artırmanıza ve daha yetkin olmanıza yardımcı olacaksınız.

Sonsuz Uçuş – Uçuş Simülatörü

ONLARCA UÇAK VE FARKLI HAVAALANI

Bir filoda, oyuncuların seçip keşfetmesi için havacılık uçakları, askeri uçaklar da dahil olmak üzere düzinelerce uçak var. Binlerce mil uçabilir ve keskin, yüksek kaliteli manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle, birçok yerin arazisini keşfedebilmek için dünya çapında 25.000’den fazla farklı havalimanına erişiminiz var. Her uçak, çeşitli aşırı hava koşullarında uçmak için kendi özelliklerine ve avantajlarına sahip olacaktır.

Küresel hareket verileri, tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, siz hareket ettikçe yükseklik ve özelliklerle ilgili verileri kaydeder. Mevcut verileri doğrudan monitör ekranında da görüntüleyebilirsiniz. Hassas kontrol için kontrollerde doğru orantılara sahip olmanız ve ayrıca uçağın eğimini ve uçağın hızını kontrol etmeniz gerekiyor. Özellikle oyunun gerçekliğinin sesi, oyuncuların gerçek hayatta gerçek bir uçakla uçuyormuş gibi hissetmelerini sağlar.

Sonsuz Uçuş – Uçuş Simülatörü

Bu, gerçek bir uçuş deneyimini sevenler için harika bir uçuş simülatörü oyunudur. Oyun, oyuncunun kolay bir deneyim yaşaması için 3D grafikler ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Kusursuz bir uçuş ve güvenli bir iniş için uçmak istediğiniz uçağın hava durumunu, zamanını, konumunu ve türünü özelleştirebilirsiniz.


İndir (58M)

Artık indirmeye hazırsınız Infinite Flight ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInfinite Flight LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir