Indie-Aesthetic
Indie-Aesthetic

Indie-Aesthetic v2.6.9 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022

Indie, videoları trend öğelerle yaratıcı bir şekilde uyarlamanıza yardımcı olan ve birçok sosyal ağ sitesi için uygun bir uygulamadır. Hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek için zaman ayıracak ve sunduğu potansiyelden yararlanabileceksiniz. Aynı

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 333 puan )
Fiyat: $0
İsim Indie-Aesthetic
Yapımcı ryzenrise
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 35M
Versiyon 2.6.9
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Indie-Aesthetic is the most famous version in the Indie-Aesthetic series of publisher ryzenrise
Mod Version 2.6.9
Total installs 5,000,000+

Indie, videoları trend öğelerle yaratıcı bir şekilde uyarlamanıza yardımcı olan ve birçok sosyal ağ sitesi için uygun bir uygulamadır. Hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek için zaman ayıracak ve sunduğu potansiyelden yararlanabileceksiniz. Aynı zamanda kullanıcılar videoya birçok heyecan verici şey katacak ve onu herhangi bir izleyiciyi çekebilecek bir ürüne dönüştürecek. Yani, bu görmezden gelemeyeceğiniz bir araçtır.

KULLANIMI KOLAY VİDEO DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

Indie’de kullanıcılar, sosyal ağ sitelerinde yayınlamak için yalnızca birkaç adımda hızla birçok trend video oluşturacaklar. Uygulamayı başlattığınızda, uygun düzenleme arayüzünü göreceksiniz. Arayüzü, keşfetme ve kullanma kolaylığınız için bir anahtar kelimeyle birlikte farklı sekmelere ayrılmıştır. Kullanıcıların bulabileceği anahtar kelimeler arasında efektler, filtre, metin, müzik ve kırpma bulunur.

TikTok için Bağımsız Estetik 3d Video Efekt Düzenleyicisi TikTok için Bağımsız Estetik 3d Video Efekt Düzenleyicisi

İÇERİĞİ ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN BİRÇOK FİLTRE, ETKİ VE METİN EKLEYİN

Kullanıcılar, Indie ile ürünlerine içerik ve görsel çekicilik getirmek için birçok benzersiz öğe ekleyecek. Dolayısıyla bir sosyal paylaşım sitesine yüklendiğinde izleyicilerin dikkatini kolayca çekecektir. Etkilerini yaşayacağınız ilk özellik. Aksaklık, film, VHS, retro, yağma vb. gibi farklı efektlerden oluşan bir sisteme sahiptir. Böylece ilgili anahtar kelimelere tıkladığınızda hızlı bir şekilde keşfedebileceksiniz.

Bir efekte dokunduğunuzda, videonuz anında daha fazla efekte sahip olur, bu nedenle zamanınızı uygulamanın sunduğu uzun listeden uygun efekti seçerek harcarsınız. Videonun renginin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, filtre her zaman güvenli bir çözümdür. Pek çok renk gözlerinizin önünde gösterilir ve daha önce seçtiğiniz efektin ardından uygun ve benzersiz olduğunu düşündüğünüz rengi seçmeye devam edersiniz.

TikTok için Bağımsız Estetik 3d Video Efekt Düzenleyicisi TikTok için Bağımsız Estetik 3d Video Efekt Düzenleyicisi

Bazı videolarda, bazı kullanıcılar videoya anahtar kelimeler veya kısa cümleler olan bazı içerikler ekler. Kullanıcıların içeriği anlayabilmesi için videoyu resimleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda videoya eklendiğinde sadece varsayılan yazı tipini kullanmayacağınız için izleyicilerinizin dikkatini çekmenize de yardımcı olur, aynı zamanda daha birçok sanatsal yazı tipi kullanmanız için sizi bekliyor. Böylece orijinalinden daha etkileyici farklı bir versiyonunuz olacak.

VİDEO KALİTESİNİ KENDİ ŞEKİLİNİZDE ÖZELLEŞTİRİN

Yukarıdaki üç öğeyi eklemenin Indie’nin düzenleme adımlarını tamamladığını düşünüyorsanız, mutlaka haklı değilsiniz. Kaydetmeden veya sosyal ağlarda paylaşmadan önce videonun en boy oranını ayarlamanız gerekecek. Özellikle, videonun en boy oranını değiştirmektir çünkü yayınladığınız her sosyal ağ sitesi farklı bir orana sahip olacaktır. O platform için doğru en boy oranını seçmeniz gerekecek ve elbette bazen videoda siyah boşluklarla ilgili her zaman sorun yaşayacaksınız.

TikTok için Bağımsız Estetik 3d Video Efekt Düzenleyicisi TikTok için Bağımsız Estetik 3d Video Efekt Düzenleyicisi

Bu unsurlar bir kez yerine getirildiğinde, bazen heyecan verici bir şarkı da herkesin seveceği bir noktadır. Videonuz için doğru müziği seçeceksiniz ve etkileyici bir video olacak. Videoyu dışa aktarırken ve prodüksiyonunuz bitene kadar birkaç saniye beklemeniz gerekecek. Özellikle kullandığınız sürüme bağlı olarak filigran özelliğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Gerçekten de videoya eklediklerime şaşıracak ve fark yaratacaksınız.


İndir (35M)

Artık indirmeye hazırsınız Indie-Aesthetic ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanryzenrise

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir